reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Ja właśnie szukam łóżeczka, bo upatrzone jest dostępne w ciągu 60dni roboczych, lekka przesada [emoji16] więc czas od nowa zacząć poszukiwania [emoji17] niby już mamy coś na oku...

Kurde, ja tez mam upatrzone ale nawet nie patrzyłam na czas realizacji [emoji33] wydaje mi sie, że takie zwykle - tyle, że z szufladą to powinni mieć od ręki nie strasz [emoji41] a patrzyłaś gdzie indziej? Na innej stronie, u innego sprzedającego? Moze akurat [emoji106]
 
Tak u nas w holandii przewaznie sie rodzi w domu ja tez 2 porody domowe oczywiscie z polozna
Jak chcesz w szpitalu to wychodzisz po paru godzinach do domu jesli jest wszystko wporzadku

W sumie mogłabym rodzic w domu... naprawdę[emoji106] u siebie człowiek inaczej sie czuje, wygoda i po porodzie od razu jest w domowych pieleszach tylko co jak są jakieś komplikacje? Tego bym sie bała....
Gratulacje dla sąsiadki!
 
Dzien doberek Kochane, witamy sie sobotnio. Ja dzis planuje poza wyjsciem z synem na mecz robic delikatnie mowiac nic, no moze przeglad kartonow ktore maja wyladowac na strychu, ale poza tym sobotnie porzadki nie wchodza w gre. Nie chce mi sie po prostu.

Wlasnie przegladalam fajna strone z ciuszkami bawelnianymi szytymi w PL, maja sporo fajnych wyprzedazy. Moze nie na takie malenstwa zaraz urodzone, ale tak na 74 to juz super. Jesli ktoras z Was lubi taki styl, to polecam zajzec na tuszyte.pl

@Evi_88 dokladnie tak, nasze lozeczko tez juz rozlozone od tygodnia i wciaz pachnie nowoscia, mimo ze to surowe drewno nie malowane. Materac tez jest wyciagniety z folii, a chwile przed bede prala jego pokrowiec, zeby odswiezyc i wyprac w proszku dla dzidzi.

Jesli chodzi o ruchy to ja notuje w ciagu dnia w pracy jak siedze, w domu jak leze to tez czasami zasili, no i rano jak sie budze to tez daje znaka o sobie. U nas zawsze polozne powtarzaja, ze aktuwnosc dzidzi jest najlepszym wyznacznikiem tego czy wszystko jest ok, wiec jesli macie chwile zwiatpienia, albo nie czujecie dzidzi od kilku godzin, to nie czekajcie. Zgloscie sie chociazby na ktg, to bardzo wazne jest.

@Dita_333 jak powrot do rzeczywistosci po urlopie ?? Bylo ciezko ?? Kiedy planujesz isc na zwolnienie ??
Ja teraz ide do pracy w poniedzialek i piatek, srodek tygodnia mam wolny i pozniej caly tydzien az do 5 wrzesnia urlop. A 5 pazdziernika bede ostatni dzien w pracy.

@piorunem z tym opalaniem to chyba mamy teraz tak, ze nawet wiatr opala, bo skora bardziej wrazliwa i poddatna. Mnie spieklo 2 razy jak bylismy tylko na weekend w gorach i nad morzem, mimo filtra 50. Uwazaj na siebie i korzystaj z urlopu ;) na motorowke jednak sie nie zdecydowalas ??

Nie, bo musiałabym tam pół dnia siedzieć ;p na wodzie, bo nie wracali po każdym nurkowaniu ;p
 
Kurde, ja tez mam upatrzone ale nawet nie patrzyłam na czas realizacji [emoji33] wydaje mi sie, że takie zwykle - tyle, że z szufladą to powinni mieć od ręki nie strasz [emoji41] a patrzyłaś gdzie indziej? Na innej stronie, u innego sprzedającego? Moze akurat [emoji106]

Ja też z szufladą. No niestety u innego sprzedawcy cena jest porażająca [emoji23] już wolę sobie odpuścić [emoji4]
 
Dita_333
Tylko jak za duzo laze to zas kręgosłup sie odzywa :D musze wyposrodkowac te spacerki i przetrwac jakos. Od niedawna z psem mozemy wychodzic, bo poki nie mial szczepień wszystkich to siedzial w domu to mam juz powod, zeby sie wyłonić na dwor ;) Z Młodą tez to krocze mmie bolało, ale trochę pozniej stąd sie przestraszyłam. Ale jak to moj lekarz powiedzial wczoraj, 1 ciaza była 5 lat temu, wiec juz jestem starsza, do tego organizm po cięciu i w ogole :) grunt, ze z mlodym wszystko ok :)
 
Ostatnia edycja:
Witam serdecznie :)
u mnie dziś leniwa sobota. Zrobiłam tylko obiad-gołąbki :)
Dziś zgrzeszyłam i zjadłam dużego wafelka w czekoladzie. Oj jak mi się go chciało :) codziennie coś skubnę słodkiego, ale raczej w niewielkich ilościach, a ten wafelek był XXL ... tylko żeby zabardzo na 2 nie wpłynął bo i tak mam z tym lekki problem.
Ruchy bardziej intensywne zazwyczaj czuję wieczorek, w nocy lub z samego rana. W ciągu dnia są słabsze i takie bardziej przeciąganie niż kopanie. Czasami to mam wrażenie jakby mi prąd przechodził po brzuchu w miejscu uderzenia/kopnięcia.
wczoraj mnie dosyć bardzo bolała psioszka w środku. Miałam problem z 2 i właśnie podczas robienia zaczęły się bóle. Troszkę się wystraszyłam, a później w nocy miałam lekkie bóle jak na okres. Na chwilę obecną wszystko jest ok. Wizyta dopiero 5 września. Mam nadzieję, że do tego czasu nic złego się nie wydarzy.
Często też czuję takie ćmienie w krzyżu-jest bardzo nie przyjemne...ehhh trzeci trymestr ;-)
 
.png
 
reklama
Powiem wam ze od tej meczacej zgagi ostatnio cienko u mnie z jedzeniem [emoji52] boje sie co kolwiek zjesc albo prócz wody sie napic pozniej kiepsko i slabo sie przez to czuje...
 
Do góry