reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

@Dusia94 w każdej ciąży używałam depilatora, z tym, że ja bardzo rzadko go stosuję, bo nie mam aż takiej potrzeby. Mam mało włosów i do tego jasne.
@majacyr świetne wieści od lekarza, super że wszystko dobrze. kg to jeszcze nie koniec świata. Ja teraz trzymam stałą wagę i chciałabym jak najdłużej ją utrzymać. Ale teraz też mniej się ruszam, bo tu kłuje, tam boli. Lekarz też mnie troszkę nastraszył, że mam uważać. Seksu brak-a to też spalanie :-)...ehhhh jeszcze troszkę trzeba przetrwać. Mam nadzieję, że pod koniec ciąży będzie wszystko dobrze i lekarz już pozwoli na zbliżenia, bo też za nimi tęsknie.
@Kelyana kobieta przytyłaś tylko 9kg, a masz przecież dwoje dzieci, ja mam jedno i przybrałam 6kg, więc luzik :)
 
reklama
Ale jestem szczesliwa kupilam cala siatke rzeczy ciazowych 17 sztuk za 20 euro
Spodnie leggingsy nawet nowe rajstop ciazowe juz do konca ciazy mam ubrania u nas drogie sa takie rzeczy typowo ciezarne [emoji3][emoji3]

Ekstra. Ja tez ostatnio stwierdzilam ze musze cos do pracy dokupic, bo do 5 pazdziernika to ja na pewno w swoje normalne juz nie bede sie miescila ;) jakies dwie kiecki cieplejsze by sie przydaly. Zazdroszcze, takiego polowania ;)
 
@Dusia94 w każdej ciąży używałam depilatora, z tym, że ja bardzo rzadko go stosuję, bo nie mam aż takiej potrzeby. Mam mało włosów i do tego jasne.
@majacyr świetne wieści od lekarza, super że wszystko dobrze. kg to jeszcze nie koniec świata. Ja teraz trzymam stałą wagę i chciałabym jak najdłużej ją utrzymać. Ale teraz też mniej się ruszam, bo tu kłuje, tam boli. Lekarz też mnie troszkę nastraszył, że mam uważać. Seksu brak-a to też spalanie :-)...ehhhh jeszcze troszkę trzeba przetrwać. Mam nadzieję, że pod koniec ciąży będzie wszystko dobrze i lekarz już pozwoli na zbliżenia, bo też za nimi tęsknie.
@Kelyana kobieta przytyłaś tylko 9kg, a masz przecież dwoje dzieci, ja mam jedno i przybrałam 6kg, więc luzik :)
Spoko ja wiem ze 9 kilo to w miarę ok:) bardziej chodzi mi o tempo przyrostu, jak tak dalej będzie to mi z 30 przybędzie. Natomiast zobaczymy nie ma się co przejmować na zapas.
 
u mnie między 17 a 21 tc przybyło 5kg!!! Normalnie aż mnie wzdrygło. Teraz od 6 tygodni stoję w miejscu. Nie wiem jak długo mi się to uda, tym bardziej, że apetyt mam, tylko walczę z nim. Wieczorami się nie opycham, i staram się nie objadać słodyczami, ale czasami mam takiego smaka, że muszę wciągnąć coś słodkiego.
 
Hej :) Mnie najbardziej moje uda przerażają, ogólnie nie widać za bardzo, żebym przytyła u góry, ale nogi to jak galareta :( Jakiegos mam doła dzisiaj. Mała też jakaś spokojniejsza, czasami puknie albo jak leżę na boku to się wierci, a tak to gdybym mocniej ręki nie przyłożyła, to słabo bym czuła.
 
Ja dzisiaj byłam w szkole rodzenia :) bardzo fajne zajęcia. Później mąż zrobił obiad - spaghetti. Ja niestety jakaś godzinę temu wymiotowalam. Mam nadzieję, że to jednorazowa akcja. Słyszałam, że w 3 trymestrze mogą powrócić mdłości/wymioty :(
 
reklama
Do góry