reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziewczyny, obiektywnie, ten wzór może tez być dla chłopców? czy baradziej dla dziewczynek? Bo ja kocham koty...
8b12cc4b4e6ca7230c631cd7e1f1


e1d13f1a45cab1e9af018aa43e16

Jedno i drugie! Nawet chyba bardziej chłop.
 
reklama
Niestety wagi nie podaja. Polozna zaznacza na siatce centylowej wymiar brzucha i na tej podstawie okresla wage dziecka. Wiec to takie wrozenie z fusow wgl mnie. Z tego co mnie sie wydaje to wyglada to na 1400 g. Takze gigant ;)

Zobacz załącznik 886458

Z samego brzuszka to nie ma co patrzeć [emoji58][emoji85] mój jak wazy to sprawdza główkę, brzuszek, udko i chyba cos jeszcze? I z tego średnia [emoji5] bo tak brzuszek moze być dwa tygodnie do przodu, nóżka tydzień do tylu i główka w terminie Haha i wtedy liczą srednio [emoji106]także nie patrz na tą wagę, palcem po wodzie pisane [emoji57]a który w ogole masz tydzień? Dokładnie?
 
Z samego brzuszka to nie ma co patrzeć [emoji58][emoji85] mój jak wazy to sprawdza główkę, brzuszek, udko i chyba cos jeszcze? I z tego średnia [emoji5] bo tak brzuszek moze być dwa tygodnie do przodu, nóżka tydzień do tylu i główka w terminie Haha i wtedy liczą srednio [emoji106]także nie patrz na tą wagę, palcem po wodzie pisane [emoji57]a który w ogole masz tydzień? Dokładnie?

Kochana, ale to nie wymiar brzuszka dziecka, tylko mojego, wiec juz w ogole waga abstrakcyjna. Ale powiem Wam, ze w paluszkach to maja sprawnosc i wymacala bardzo ladnie glowke, takze jk przylozyla aparat do zbadania serduszka odrazu trafila w punkt. Polozna nie robi usg. Teraz jesli nie bedzie zadnych wskazan, to usg zrobia mi przed samym porodem ;)
Dzis 27+7, wiec 28 tc zaczynamy.
 
Z samego brzuszka to nie ma co patrzeć [emoji58][emoji85] mój jak wazy to sprawdza główkę, brzuszek, udko i chyba cos jeszcze? I z tego średnia [emoji5] bo tak brzuszek moze być dwa tygodnie do przodu, nóżka tydzień do tylu i główka w terminie Haha i wtedy liczą srednio [emoji106]także nie patrz na tą wagę, palcem po wodzie pisane [emoji57]a który w ogole masz tydzień? Dokładnie?
Mój ma np z reguły większy brzuszek.
Jak patrzyłam to np główka w normie wg terminu om, kość udowa o 3 dni młodsza, kość ramienia też a brzuch o tydzień do przodu :)
Ważne, że wszystko ok
 
Kochana, ale to nie wymiar brzuszka dziecka, tylko mojego, wiec juz w ogole waga abstrakcyjna. Ale powiem Wam, ze w paluszkach to maja sprawnosc i wymacala bardzo ladnie glowke, takze jk przylozyla aparat do zbadania serduszka odrazu trafila w punkt. Polozna nie robi usg. Teraz jesli nie bedzie zadnych wskazan, to usg zrobia mi przed samym porodem ;)
Dzis 27+7, wiec 28 tc zaczynamy.

Z twojego brzucha???? [emoji87][emoji86] Boże, to mój miałby 2kg!!!![emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Ja skończyłam 27tydzien, czyli trwa 28[emoji5]dziś 27+0[emoji57]

Mój ma np z reguły większy brzuszek.
Jak patrzyłam to np główka w normie wg terminu om, kość udowa o 3 dni młodsza, kość ramienia też a brzuch o tydzień do przodu :)
Ważne, że wszystko ok

Mój na polowkowym miał brzuszek 2tygodnie do przodu [emoji23]ale wszystko inne też, tylko mniej.. główka chyba tydzień wieksza, udko też[emoji28]ważne, że zdrowo rosną [emoji123][emoji106]
 
U mnie wieczór się zbliża i zaczynam się czuć coraz gorzej. Masakra.
Jutro miałam iść na festyn z dziećmi a później basen, nie wiem jak to będzie. Najwyższej brata poproszę żeby pojechał z dziećmi na basem, festyn sobie darujemy.
 
Czesc. Jestem z sierpniowek. Jeśli mogła bym się ogłosić , to mam do sprzedania
* Nowy przewijak
* Sterylizator z podgrzewaczem 2w1 użyty jeden raz
* Rogal do spania

Gdyby któraś z Was była chętna to proszę na priv :)
 
reklama
Do góry