reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Teraz baterie to niestety chyba w każdym nie wytrzymują za długo... mam samsunga s8 i jak dużo korzystam to co noc ładuję, jak mniej to raz na dwa dni. Miałam Sony z3 compact przez jakieś 3,5 roku i tam bateria wytrzymywała mi co prawda 3 dni przy intensywnym użytkowaniu do tygodnia przy mniej intensywnym, ale wytrzymałość tego telefonu... lepiej nie komentować ;p mój był chyba 4 lub 5 razy naprawiany, a mój Mąż miał identyczny 8 też kilka razy lądował na gwarancji w naprawie ;p

Miałam huawei jakiś, nie pamiętam jaki i byłam zadowolona ;) po jakiś 3 latach wybrzuszyła mu się bateria, ale po za tym nic mu niedolegało przez cały czas użytkowania.
Ladowac co noc to dla mnie nie problem, ale jak ja musze ladowac na noc i jeszcze w poludnoe to masakra... Moze problem nie w baterii a w tym, ze ja za duzo tel uzywam? [emoji23]
 
reklama
Ja się wstrzymuje z termoforem, mam cichą nadzieję, że druga córka dostanie z miasta podobną paczkę jak pierwsza. Był w niej właśnie m.in. taki termofor, szczotka, myjka i gryzak z Lullalove, sowa zawieszka Little Sophie, zestaw do nauki angielskiego, karnet na basen i wiele innych. Załączam zdjęcia tych produktów. Było to tzw. pudło malucha inspirowane fińskimi.
Na specjalnych uroczystościach wójt gminy wręczał rodzicom "Pudła Malucha", my odebraliśmy w innym terminie. Aby dostać pudełko, trzeba było złożyć wniosek. To bardzo prosta procedura. W trakcie rejestracji dziecka w Urzędzie Stanu Cywilnego wypełniało się specjalny formularz.
 

Załączniki

  • 1d10be904432abfe61d50f97664b.jpg
    1d10be904432abfe61d50f97664b.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 53
  • antybakteryjny-drewniany-gryzak-mamari-ryba-lullalove.jpg
    antybakteryjny-drewniany-gryzak-mamari-ryba-lullalove.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 60
  • sowa-Coco-little-sophie1.jpg
    sowa-Coco-little-sophie1.jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 60
  • 79666680427dacd6a24f309cc7b1.jpg
    79666680427dacd6a24f309cc7b1.jpg
    153,2 KB · Wyświetleń: 53
  • z23207477IE,Pudelka-dla-rodzicow-z-Namyslowa-.jpg
    z23207477IE,Pudelka-dla-rodzicow-z-Namyslowa-.jpg
    43,5 KB · Wyświetleń: 57
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, zapraszam na forum prywatne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja nie jestem w grupie, nie wlezuuu ;)

Po wizycie u poloznej wszystko ok. Cisnienie sprawdzine, brzuszek zmierzony, serduszko posluchane. Dzidzia ma glowke w okolicy mojego pepka, co by sie zgadzalo, bo od wczoraj czuje jak mnie kopie po “Grażynie” ;)
Ma jeszcze czas zeby sie przekrecic. 30 sierpnia kolejna wizyta, chyba ze wczesniej wyjdzie cos w wynikach krwi. No i po raz kolejny polozna wspomniala, ze ruchy dziecka to najlepszy wyznacznik tego czy z dzidzia wszystko ok.

A jak tam pozostale dzisiejsze wizyty ??
 
Ja się wstrzymuje z termoforem, mam cichą nadzieję, że druga córka dostanie z miasta podobną paczkę jak pierwsza. Był w niej właśnie m.in. taki termofor, szczotka, myjka i gryzak z Lullalove, sowa zawieszka Little Sophie, zestaw do nauki angielskiego, karnet na basen i wiele innych. Załączam zdjęcia tych produktów. Było to tzw. pudło malucha inspirowane fińskimi.
Na specjalnych uroczystościach wójt gminy wręczał rodzicom "Pudła Malucha", my odebraliśmy w innym terminie. Aby dostać pudełko, trzeba było złożyć wniosek. To bardzo prosta procedura. W trakcie rejestracji dziecka w Urzędzie Stanu Cywilnego wypełniało się specjalny formularz.

Ciekawe czy u nas jest taka akcja...hmmm... Ale ja właśnie dzisiaj kupiłam sobie ten termofor i szczotkę do włosów m.in :)

Ja nie jestem w grupie, nie wlezuuu ;)

Po wizycie u poloznej wszystko ok. Cisnienie sprawdzine, brzuszek zmierzony, serduszko posluchane. Dzidzia ma glowke w okolicy mojego pepka, co by sie zgadzalo, bo od wczoraj czuje jak mnie kopie po “Grażynie” ;)
Ma jeszcze czas zeby sie przekrecic. 30 sierpnia kolejna wizyta, chyba ze wczesniej wyjdzie cos w wynikach krwi. No i po raz kolejny polozna wspomniala, ze ruchy dziecka to najlepszy wyznacznik tego czy z dzidzia wszystko ok.

A jak tam pozostale dzisiejsze wizyty ??


A wagę podali? :) Super, że zdrowe dzieciątko:)
Tez jestem ciekawa jak mój młody królewicz będzie leżał...bo ostatnio najwięcej ruchów mam koło pępka - z lewej albo prawej, albo centralnie na....jakby poprzecznie leżał...Ale może głowkę ma niżej, a pupę wypina przy pępku ;) Ja dziś po pracy mam wizytę dopiero, po obiedzie i nie wiem jaka kolejka będzie...mogę się naczekać :(
 
Ja się wstrzymuje z termoforem, mam cichą nadzieję, że druga córka dostanie z miasta podobną paczkę jak pierwsza. Był w niej właśnie m.in. taki termofor, szczotka, myjka i gryzak z Lullalove, sowa zawieszka Little Sophie, zestaw do nauki angielskiego, karnet na basen i wiele innych. Załączam zdjęcia tych produktów. Było to tzw. pudło malucha inspirowane fińskimi.
Na specjalnych uroczystościach wójt gminy wręczał rodzicom "Pudła Malucha", my odebraliśmy w innym terminie. Aby dostać pudełko, trzeba było złożyć wniosek. To bardzo prosta procedura. W trakcie rejestracji dziecka w Urzędzie Stanu Cywilnego wypełniało się specjalny formularz.
Aż z ciekawości zobaczyłam czy w krakowie takie wyprawki dają i okazało się że tak. Trzeba tylko dziecko zameldować.
Zawartość jest taka sobie. Wszystko ciemno niebieskie. Kocyk w lajkonik, 1 body i czapeczka, Książka o Krakowie, informator dla rodzin krakowskich i karta biblioteczna :oo:.
 
Ciekawe czy u nas jest taka akcja...hmmm... Ale ja właśnie dzisiaj kupiłam sobie ten termofor i szczotkę do włosów m.in :)




A wagę podali? :) Super, że zdrowe dzieciątko:)
Tez jestem ciekawa jak mój młody królewicz będzie leżał...bo ostatnio najwięcej ruchów mam koło pępka - z lewej albo prawej, albo centralnie na....jakby poprzecznie leżał...Ale może głowkę ma niżej, a pupę wypina przy pępku ;) Ja dziś po pracy mam wizytę dopiero, po obiedzie i nie wiem jaka kolejka będzie...mogę się naczekać :(

Niestety wagi nie podaja. Polozna zaznacza na siatce centylowej wymiar brzucha i na tej podstawie okresla wage dziecka. Wiec to takie wrozenie z fusow wgl mnie. Z tego co mnie sie wydaje to wyglada to na 1400 g. Takze gigant ;)

B66BEBD6-FAC3-48FA-A67F-92A4BF411FE7.jpeg
 

Załączniki

  • B66BEBD6-FAC3-48FA-A67F-92A4BF411FE7.jpeg
    B66BEBD6-FAC3-48FA-A67F-92A4BF411FE7.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 342
reklama
Na jakie butelki się zdecydowałas?
Ja zastanawiam się nad butelkami, laktatorem, podgrzewaczem i już sama nie wiem. Przy synku miałam butelki z Aventu i byłam zadowolona, laktator mam ręczny też z Aventu, ale w ogóle nie używałam. Teraz zastanawiam się co robić, może teraz uda mi się z karmieniem. Czytałam o laktatorach z medeli, wszyscy polecają, ale elektryczne maja zaporowa cenę i kolejny dylemat jak przy łóżeczku /kolysce.

Już doczytałam o butelkach ;)

U mnie też w planach sprzątanie.

Pompa medela. A butelki próbuje najpierw comotomo.
 
Do góry