reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Hej[emoji1] ja już leżakuje, miejscówka przy oknie to jest ok, na oddziale komplet to mam nadzieję że długo mnie nie będą trzymac[emoji4]
Dziewczyny, obiektywnie, ten wzór może tez być dla chłopców? czy baradziej dla dziewczynek? Bo ja kocham koty...
8b12cc4b4e6ca7230c631cd7e1f1


e1d13f1a45cab1e9af018aa43e16
Miałam ten sam dylemat z tymi kotkami i żółtym minky jak szukałam rożka, chyba taki typowy model unisex [emoji848]
Tez lubie wyprzedaze ;) np teraz malej z hm zamowilam juz na przyszły sezon chyba 4 koszulki z krotkim rekawem, 2 sukienki, 3 pary getrow 3/4 i skarpety 7 par i zaplacilam stowke :)
Ja tak samo czyham na wyprzedaże i zdecydowanie wolę większe sieciowki. Na większości ciuszków pisze 100% bawełna a jednak jest różnica [emoji53] W pepco średnio materiał odpowiada i dziwna rozmiarów maja, a w smyku jest troszkę lepiej jakosciowo o na wyprzedażach wychodzi taniej niż w pepco.

A w ogóle wczoraj jeszcze byłam oglądać wózki i stwierdzam że im droższe to mniejsze, najsłabiej z miejscem wypada Quinny, Mutsy gondola malutka za to spacerówka w miarę i długo tak można... Myślałam wcześniej o maxi Cosi nova ale stelaż jakoś do mnie nie przemawia. Aczkolwiek jak kupować to tylko po obejrzeniu na żywo. Ja zostaje przy espiro, średnia półka, średnia cena[emoji16]

Jaka powinna być glukoza godzinę po posiłku?
 
Hej[emoji1] ja już leżakuje, miejscówka przy oknie to jest ok, na oddziale komplet to mam nadzieję że długo mnie nie będą trzymac[emoji4]Miałam ten sam dylemat z tymi kotkami i żółtym minky jak szukałam rożka, chyba taki typowy model unisex [emoji848]Ja tak samo czyham na wyprzedaże i zdecydowanie wolę większe sieciowki. Na większości ciuszków pisze 100% bawełna a jednak jest różnica [emoji53] W pepco średnio materiał odpowiada i dziwna rozmiarów maja, a w smyku jest troszkę lepiej jakosciowo o na wyprzedażach wychodzi taniej niż w pepco.

A w ogóle wczoraj jeszcze byłam oglądać wózki i stwierdzam że im droższe to mniejsze, najsłabiej z miejscem wypada Quinny, Mutsy gondola malutka za to spacerówka w miarę i długo tak można... Myślałam wcześniej o maxi Cosi nova ale stelaż jakoś do mnie nie przemawia. Aczkolwiek jak kupować to tylko po obejrzeniu na żywo. Ja zostaje przy espiro, średnia półka, średnia cena[emoji16]



Jaka powinna być glukoza godzinę po posiłku?

Co do wypderzaży, to ja tylko przez neta :) I tam naprawdę szaleństwo cenowe :o:D A co smyka mam mieszane uczucia...Szczególnie spodnie dla chłopców... Szybko się mechacą i po praniu często wyglądają jak wyjęte z buzi psa...Ale ja u nich nie kupie spodni dla Jaśka drożej niz 20zł za sztukę. I tyle :)
najbardziej lubię 5.10.15 i h@m :) Next to cenowe perełki jak mi się uda to na all, ale z reguły same koszulki...Piękne kolory i wzory :tak:
Zara dla chudziutkich i drobnych :) A c&m muszę młodemu rozmiar większy zawsze..
No i coccodrillo :) Normalne ceny z kosmosu :) Ale na wyprzedażach można coś upolować, a za kombinezon i kurtkę mogę dać więcej - nie do zdarcia! mam kurtkę po Jaśku co rosła razem z nim i jak ją wyciągnęłam to jak nowa wygląda :) Więc opłacało się ją kupić,,,choć po promocyjnej cenie, więc i tak się udało :)
I jeszcze endo.pl, tam fajne wzory i bawełna, ale też tylko wyprzedaż. Ale taka porządna, a nie żeby niby wyprzedaż, a ceny od m-ca wiszą :laugh2:

Co do wózków to też to zauważyłam...Te bardzo drogie z reguły mają małe spacerówki, albo płytkie, albo krótkie - ale to są miejskie wózki, to takie mają być. Chyba... ;) A patrzyłaś na maxi cosa Adorra? też myślę o espirro..albo adorra właśnie. Ale muszę na żywo zobaczyć :D
 
Hej[emoji1] ja już leżakuje, miejscówka przy oknie to jest ok, na oddziale komplet to mam nadzieję że długo mnie nie będą trzymac[emoji4]Miałam ten sam dylemat z tymi kotkami i żółtym minky jak szukałam rożka, chyba taki typowy model unisex [emoji848]Ja tak samo czyham na wyprzedaże i zdecydowanie wolę większe sieciowki. Na większości ciuszków pisze 100% bawełna a jednak jest różnica [emoji53] W pepco średnio materiał odpowiada i dziwna rozmiarów maja, a w smyku jest troszkę lepiej jakosciowo o na wyprzedażach wychodzi taniej niż w pepco.

A w ogóle wczoraj jeszcze byłam oglądać wózki i stwierdzam że im droższe to mniejsze, najsłabiej z miejscem wypada Quinny, Mutsy gondola malutka za to spacerówka w miarę i długo tak można... Myślałam wcześniej o maxi Cosi nova ale stelaż jakoś do mnie nie przemawia. Aczkolwiek jak kupować to tylko po obejrzeniu na żywo. Ja zostaje przy espiro, średnia półka, średnia cena[emoji16]

Jaka powinna być glukoza godzinę po posiłku?

Poniżej 140
 
Moja córka też ostatnio często się budzi w nocy... Generalnie znów mamy kłopot z rozstaniami w przedszkolu :(
Obiecałam sobie że we wrześniu pojedziemy na jakieś wakacje, spędzę z nią więcej czasu. Niestety pracownik którego miałam.mieć od września ma u obecnego pracodawcy trzy msc wypowiedzenie więc znów nie wiem co robić :(

Co do ubranek to jest też kwestia tego że dzieci w pewnym wieku niszczę bardziej w innym mniej. Ja też pepco nie lubię natomiast tego lata moja córka planu wszystko w takim tempie że wiele bluzeczek jest na jeden raz także te z pepco w tym roku dają radę. Ale sporo też reserved itp z wyprzedaży.


Dziewczyny które miały rozchodzace spojenie łonowe... Jak to boli? Z córka nie miała a teraz obawiam się że coś się kroi. Boli tak jakby... Hm... Jakbym się uderzyła o rame rowera? Jak chodzę, wstaje z łóżka.... Nie jest to bardzo bolesne ale boję się że źle zwiastuje...
Z tym spojeniem też miałam jakimiś czas temu, właśnie takie uczucie jak po nie wygodnym siodełku rowerowym, najgorzej było z rana ale po jakimś czasie przeszło, teraz czasami mnie tam coś zakuje.
 
Co do wypderzaży, to ja tylko przez neta :) I tam naprawdę szaleństwo cenowe :o:D A co smyka mam mieszane uczucia...Szczególnie spodnie dla chłopców... Szybko się mechacą i po praniu często wyglądają jak wyjęte z buzi psa...Ale ja u nich nie kupie spodni dla Jaśka drożej niz 20zł za sztukę. I tyle :)
najbardziej lubię 5.10.15 i h@m :) Next to cenowe perełki jak mi się uda to na all, ale z reguły same koszulki...Piękne kolory i wzory :tak:
Zara dla chudziutkich i drobnych :) A c&m muszę młodemu rozmiar większy zawsze..
No i coccodrillo :) Normalne ceny z kosmosu :) Ale na wyprzedażach można coś upolować, a za kombinezon i kurtkę mogę dać więcej - nie do zdarcia! mam kurtkę po Jaśku co rosła razem z nim i jak ją wyciągnęłam to jak nowa wygląda :) Więc opłacało się ją kupić,,,choć po promocyjnej cenie, więc i tak się udało :)
I jeszcze endo.pl, tam fajne wzory i bawełna, ale też tylko wyprzedaż. Ale taka porządna, a nie żeby niby wyprzedaż, a ceny od m-ca wiszą :laugh2:

Co do wózków to też to zauważyłam...Te bardzo drogie z reguły mają małe spacerówki, albo płytkie, albo krótkie - ale to są miejskie wózki, to takie mają być. Chyba... ;) A patrzyłaś na maxi cosa Adorra? też myślę o espirro..albo adorra właśnie. Ale muszę na żywo zobaczyć :D
Przy adorze stelaż mi tak średnio się podoba, przy espiro gondola mogłaby być bardziej zgrabna ale za to ma duzo akcesoriów i to do mnie przemawia [emoji1] no dobra dla starszego chłopca to tak rzeczywiście w smyku średni wybór. Dla Wojtka dużo kupuje w lidlu, w Reserved na wyprzedazy, bo cenny przystępne i nie żal nawet jak coś zniszczy. W Zarze maja ładne rzeczy ale średnio praktyczne i na pewno cena nie równa się jakość [emoji848]
 
reklama
Nie zacina się, jeszczd ani razu mi sie nie zdarzylo, sporo miejsca w pamięci, bateria zalezy jal tel uzytkowany. Ja go teraz czesto molestuje, ogladam yt itd to dzień, a tak to 2 spokojnie :) co do fotek, to przy dobrym oświetleniu sa ladne. Fotki ubranek ktore tu wrzucalam np. byly nim robione. Gorzej wychodzą z lampa. Przesiadlam sie z Samsunga s5 i zdjecia sa gorsze niz tam, ale nie oszukujmy sie, s5 czy wyzej maja wypasione aparaty. Ogólnie jestem zadowolona :) w tym przedziale cenowym nic więcej mi nie trzeba.
Kusi mnie wlasnie cena tego telefonu, a teraz mam huawei p8 lite juz ze 2.5 roku i tez bylam zadowolona dlatego przy tej marce chce zostac ;) jedyne co mnie wkurza w tym tel to wlasnie bateria bo przy moim uzytkowaniu musze ladowac w poludnie i na noc tez :/
 
Do góry