reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja tam się wcale żeśko nie ruszam. Jak w sobotę się nadwyrezylam to jeszcze wczoraj chodziłam jak kaleka bo mnie bolał cały krok. Ciągle mi jest coś źle a tu 3 trymestr przed nami... Aż się boję.
Ja tez tak mowie do mojego meza teraz mam dni w ktorych nic poprostu mi sie nie chce dluzsze spacery zaraz mnie kręgosłup boli slaba sie robie i krocze mnie boli a to dopiero 6 miesiac a co bedzie w 8 az sie boje... co prawda mam tez dni w ktorych jestem bardzo aktywna... patrzac na miesiace to tak jak bym byla w 5 dopiero bo caly sier wrzes paz i listopad a z tygodni mi wychodzi ze 6 miesiac juz mam bo 23 t
 
reklama
Byłam u lekarza w piątek. Ale moja Pani doktor jest na urlopie i zamiast niej badała mnie Pani,która jedyne co sprawdziła to właśnie łożysko, nie potrafiła na tym aparacie ani zmierzyć ani zwarzyć małego - masakra. Ale pocieszam się,że jak pójdę na 4d to wszystkiego się dowiem

4D to na pewno jutro będzie mieć full wypas :) ważenie, podglądanie i sweet fotki ;) będziemy oceniać podobieństwo do mamy ;)

@Płomyk* , @Dzidzi bobo
Rześko to wspaniałe określenie mojego męża... ;) Myślę, że chciał dobrze, a wyszło jak wyszło :D
U mnie to niby dopiero w czwartek zaczynam 7miesiąc, piszę niby, bo to wg tygodni, natomiast wg usg genetycznego, gdzie termin porodu mam na 30 X, to jakby już jestem w 7 miesiącu...Ale czy to ważne? Tydzień w tą czy w tą, i tak wielka niewiadoma kiedy urodzę...Ale nastawiam się, że całego października raczej nie przechodzę i od 15 X będę już na czuwaniu :dry:
Korzystam póki nic nie boli, nic nie dolega, bo nie wiem jak długo jeszcze będzie to trwało..
Wczoraj mąż nawet wspomniał o paru dniach nad morzem..Taki spontan - w tę sobotę do środy i chyba się skuszę, choć to ponad 500km, ale przecież dobrze się czuję, a to siódmy m-c dopiero będzie... nie ósmy przecież :cool2:
 
U nas goraco dzieci umeczone moja sasiadka na termin na piatek ale cos u niej od 5 rano bylo glosno i jak wstalam to juz jej auta niema auto sluzbowe meza stoi a nikogo niema w domu ani dzieci ani meza mam nadzieje ze juz rodzi bo widzialam jak sie meczy w te upaly
Az sama troche przezywam czy to juz bo oni niechcieli wiedziec plci i obstawialismy co beda mieli
 
Zjadlam bulke z jagodami i paczka z toffi i tym paczkiem pszeslodzilam sobie chwile [emoji16] zjadlam zeby maly sie aktywnie poruszyl ale narazie cisza [emoji52]...
 
@Dzidzibobo też tak mam, że są dni że bardzo delikatnie i rzadziej się młody rusza.
Albo kiedy jest bardzo gorąco albo kiedy ja nie mam na nic siły.
Zauważyłam też prawidłowość, że jak jednego dnia szaleje to potem dzień lub dwa spokojniej, jakby musiał odpocząć.
 
Dziewczyny poradzić mi co powinnam zrobić.
Zastanawiam się nad tymi wycieczka i młodej bo dzisiaj już widzę po niej ze się zupełnie zdrowo czuje tyle co leki ma dostawać. 2 doby od rozpoczęcia antybiotyku minęły czyli już nic nie roznosi. No tak mi szkoda żeby w domu siedziała i jeszcze ta kasa przepada. Pościc ja jutro na te półkolonie? Ci byście zrobiły na moim miejscu jak już nie ma żadnych obiawow?
 
@kasia98 ciekawe jak u Ciebie z terminami do poradni endo. U mnie mimo, że w ciąży to długo czekałam na pierwszą wizytę. Poszłam prywatnie i spokojnie czekałam na nfz...
Ja dziś mam jakiś drastyczny spadek energii. Muli mnie strasznie, za to synek dokazuje wybitnie ;)
 
reklama
@kasia98 ciekawe jak u Ciebie z terminami do poradni endo. U mnie mimo, że w ciąży to długo czekałam na pierwszą wizytę. Poszłam prywatnie i spokojnie czekałam na nfz...
Ja dziś mam jakiś drastyczny spadek energii. Muli mnie strasznie, za to synek dokazuje wybitnie ;)
Obawiam się że u mnie też sporo . Jak za długo to będe musiała prywatnie
 
Do góry