reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Ah te chłopy koszmar z Nimi a bez nich jeszcze gorzej hehe

Płomyk no mówi się trudno i szkoda jak diabli. :(
A ile trwają te półkolonie???


Samo osłabienie antybiotykiem potrafi być grozne a co dopiero jeszcze organizm walczacy z Choroba . I tak jak ktoś napisał ...te upały to mogą ją osłabić bo to W czuję się dobrze teraz nie znaczy że cały ten wysiłek jej jeszcze nie oslabi

W ogóle dziecko na antybiotyku i jakiś czas po powinno być odseparowane by móc nie tyle wyzDrowiec co nie złapać nic innego tym bardziej od innych dzieci a jak wiadomo osłabiony organizm nie ma jak się bronić i dalej kołko się zamyka ... bo z reguły w takim przypadku potrzebny jest kolejny antybiotyk ale inny

Moja akurat mając szkarlatyne była przed rozpoczęciem roku szkolnego więc wychorowała swoje w domu choc tak naprawdę oprócz białego a potem malinowego języka wysypki nie dolegało jej nic Oo

Mi brzuszek ciąży coraz bardziej choć nie zawsze ale co się dziwić..mnie wywala tylko do PRZODu!! ..chodziłabym podtrzymując go LOL takze przyszle tygodnie będą ciekawe

Właśnie rozmawiałam z sąsiadka z podobną do Mnie figura i przechodziła to samo..mówiła właśnie że 3 ciąża była taka sama co moja teraz.mtak samo się czuła..wszystko wcześniej zaczęło jej doskwierać i jak się okazało urodziła 10 dni po terminie
 
No i mam skierowanie do poradni z tym cukrem. Nie wiem jaka jest norma po 1h

Takie coś mi wyszlo
IMG_20180806_173039.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180806_173039.jpg
    IMG_20180806_173039.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 135
Ah te chłopy koszmar z Nimi a bez nich jeszcze gorzej hehe

Płomyk no mówi się trudno i szkoda jak diabli. :(
A ile trwają te półkolonie???


Samo osłabienie antybiotykiem potrafi być grozne a co dopiero jeszcze organizm walczacy z Choroba . I tak jak ktoś napisał ...te upały to mogą ją osłabić bo to W czuję się dobrze teraz nie znaczy że cały ten wysiłek jej jeszcze nie oslabi

W ogóle dziecko na antybiotyku i jakiś czas po powinno być odseparowane by móc nie tyle wyzDrowiec co nie złapać nic innego tym bardziej od innych dzieci a jak wiadomo osłabiony organizm nie ma jak się bronić i dalej kołko się zamyka ... bo z reguły w takim przypadku potrzebny jest kolejny antybiotyk ale inny

Moja akurat mając szkarlatyne była przed rozpoczęciem roku szkolnego więc wychorowała swoje w domu choc tak naprawdę oprócz białego a potem malinowego języka wysypki nie dolegało jej nic Oo

Mi brzuszek ciąży coraz bardziej choć nie zawsze ale co się dziwić..mnie wywala tylko do PRZODu!! ..chodziłabym podtrzymując go LOL takze przyszle tygodnie będą ciekawe

Właśnie rozmawiałam z sąsiadka z podobną do Mnie figura i przechodziła to samo..mówiła właśnie że 3 ciąża była taka sama co moja teraz.mtak samo się czuła..wszystko wcześniej zaczęło jej doskwierać i jak się okazało urodziła 10 dni po terminie

Powiem ci, że z brzuchem mam podobnie... jak stanę przed lustrem gola jak mnie Pan Bóg stworzył - to wyglądam tak jaj zawsze - tylko z doczepionym brzuchem z przodu [emoji58] i tak wszyscy mi mówią, siostry, koleżanki i koledzy w pracy, nawet nieznajomi w sklepach, że wyglądam tak, jakbym piłkę wsadziła pod sukienkę ... z jednej strony fajnie, ale z 2.wlasnie sie martwię co to dalej będzie, bo już nie jest mały, a jeszcze urośnie [emoji53]nie wiem jak to będzie wyglądać? Skoro mi tylko brzuch do przodu rośnie to zaczynam się bać, że będę musiała go normalnie podtrzymywać z przodu albo właśnie więcej leżeć i odpoczywać, żeby tego kręgosłupa nie męczyć [emoji33][emoji17]nie wiem... w każdym razie nie mam na to wpływu, zobaczę co będzie...
I nie pocieszylas tym rodzeniem 10dni po terminie [emoji50][emoji86]ale każda kobieta jest inna, i tego sie trzymajmy [emoji28]


No i mam skierowanie do poradni z tym cukrem. Nie wiem jaka jest norma po 1h

Takie coś mi wyszlo
Zobacz załącznik 885488

Po godzinie wydaje mi się, że tez jest ok i po dwóch. Jedynie ten wynik na czczo - 94 wysoki..[emoji53]
 
Ja tez dostalam skierowanie do endo, i terminy byly na 3 msc do przodu ale jak powiedzialam ze jestem w ciazy to termin sie znalazl w ciagu 7 dni. A potem bylam na wizycie i dal mi skierowanie na kolejne badanie i kolejna wizyta w ciagu 4 dni. Takze taki plus ze dla ciezarnych co by nie bylo termin musi sie znalezć. A ze w rejestracji wzdychają i marudzą to inna sprawa. Ja jak widze te ich zmeczone i zamulone miny to tym bardziej z przejaskrawionym uśmiechem mowie ze pani to napewno uda sie coś załatwić;D z reguły pomaga
 
reklama
Ja tez dostalam skierowanie do endo, i terminy byly na 3 msc do przodu ale jak powiedzialam ze jestem w ciazy to termin sie znalazl w ciagu 7 dni. A potem bylam na wizycie i dal mi skierowanie na kolejne badanie i kolejna wizyta w ciagu 4 dni. Takze taki plus ze dla ciezarnych co by nie bylo termin musi sie znalezć. A ze w rejestracji wzdychają i marudzą to inna sprawa. Ja jak widze te ich zmeczone i zamulone miny to tym bardziej z przejaskrawionym uśmiechem mowie ze pani to napewno uda sie coś załatwić;D z reguły pomaga
Ja zrobilam ft3 i ft4 na wlasna reke jeszcze przed 1 wizyta - nie trzeba potem chodzic dwa razy :)
 
Do góry