reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
A u nas w UK ciężko o materac lateksowy, bardziej popularne są sprężynowe ale nie wiem czy one sprawdzają się u takich maluszków i kurcze sama nie wiem jaki kupić.
Sprężynowe nie są polecane dla niemowlaków z uwagi na niską wagę maluchów. Mogą mieć zły wpływ na kręgosłup dziecka. Są dobre dopiero dla kilkulatków. Jeśli u Ciebie lateksowe są kiepsko dostępne, to może znajdziesz jakieś inne wskazane dla noworodków. Np. któraś z dziewczyn wspomniała o materacach z pianki wysokoelastycznej, słyszałam, że są ok.
 
A my wczoraj bylismy w restauracji na mega nalesnikach
Dzis do fryzjera musze odrost zrobic bo juz sie patrzec na siebie niemoge
Dziewczyny macie zgage ja mam od rano do wieczora nic mi niepomaga czasem tylko mleko
A to moje smoothie Zobacz załącznik 877442
mnie tez czasem męczy zgaga i pomaga mi picie wody z imbirem :)
 
U mnie do terminu 3 miesiace, 2 tygodnie i 2 dni :D

Hehe wiesz, że wg terminu usg genetycznego pierwszego mam termin porodu jak twój? [emoji23][emoji28][emoji4]
Ale zobaczymy czy mi z przekory dziecko nie posiedzi dłużej- tak się nastawiłam na październik a tu bach... 1listopada się urodzi [emoji33][emoji85][emoji86]
 
Mój jednak wrócił wczoraj, dzisiaj byliśmy oglądać wózki używane. Teściowa akurat dzisiaj włączyła tryb " łazikowania " - dosłownie tam i tu [emoji19] ostatnim razem jak weszła to byłam w trakcie szybkiego zapinania koszuli, szybko się zmyła[emoji3] pocieszam się tym że mogła się napatoczyć w czasie bardziej zaawansowanej już akcij [emoji29]
 
Mój jednak wrócił wczoraj, dzisiaj byliśmy oglądać wózki używane. Teściowa akurat dzisiaj włączyła tryb " łazikowania " - dosłownie tam i tu [emoji19] ostatnim razem jak weszła to byłam w trakcie szybkiego zapinania koszuli, szybko się zmyła[emoji3] pocieszam się tym że mogła się napatoczyć w czasie bardziej zaawansowanej już akcij [emoji29]
Zamontujcie jakiś zamek w drzwiach i w trakcie teges baranges dla własnego komfortu psychicznego zamykajcie drzwi hehe
 
Mój jednak wrócił wczoraj, dzisiaj byliśmy oglądać wózki używane. Teściowa akurat dzisiaj włączyła tryb " łazikowania " - dosłownie tam i tu [emoji19] ostatnim razem jak weszła to byłam w trakcie szybkiego zapinania koszuli, szybko się zmyła[emoji3] pocieszam się tym że mogła się napatoczyć w czasie bardziej zaawansowanej już akcij [emoji29]
Moja Mama miała takie akcje i mój mąż mówi kiedyś do niej: o Mamusia się chce przyłączyć?
Jak wyrwała to potem już pukała do nas.
Ale drzwi z zamkiem też zamontowaliśmy.
 
reklama
A co do wózka to chyba zdecydujemy się na tą firmę. Babka ma komis obok domu z wózkami, mega wybór. Używane ale stan jak nowy, idealne. Ten akurat za 1000 zł, ale inne modele już nawet po 800 zł.
Screenshot_20180714-204024.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180714-204024.jpg
    Screenshot_20180714-204024.jpg
    54,7 KB · Wyświetleń: 365
Do góry