reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

A my wczoraj bylismy w restauracji na mega nalesnikach
Dzis do fryzjera musze odrost zrobic bo juz sie patrzec na siebie niemoge
Dziewczyny macie zgage ja mam od rano do wieczora nic mi niepomaga czasem tylko mleko
A to moje smoothie Zobacz załącznik 877442
Kilka dni temu miałam paskudną zgage, ogień w przełyku, ale to przez proszek do pieczenia w szarlotce. Kupiłam renie na zgage ale jeszcze nie użyłam więc nie wiem czy pomaga hehe
 
reklama
Jezu on jest śliczny na tym zdjęciu!!!! Naprawdę!
Jestem zakochana mimio że to Twoje :)
Kochany:)
Na mnie zrobiło wrażenie no pierwszy raz widzę swoje dziecko takie w brzuchu dla mnie to był szok jakby nie było:)
To rozczula na maksa :)
Mała mnie często kopie ,szkoda że czasem po pęcherzu i szyjce bo to tak jakby stało i tupalo
W pon mam wizytę jak potwierdza dziewczynkę to ruszam na szal zakupowy ! :)
Ps dziewczyny mam nowe ubranka takie no typowo chłopięce, kilka body ,spodnie z koszula i jakieś 2 sztuki pajaca bez nóżek z disney śliczne jak cholera ale jak już zobaczyłam te cuda dla dziewczynki to chciałabym ja ubierać bardziej słodko niż jak chłopczyka:)
Zrobię wam kilka zdj tego co chciałabym sprzedać, nowiutkie nie prane, metki obcielam ale na zdj je widać jakby była któraś zainteresowana to wyśle zdj :)
Smyk ,5/10/15 głównie body pajace i takie
Trzymać nie będę bo następne za 5 lat ,a obecnie chciałabym ruszyć z dziewczęcymi:)
Dobrze że mam dużo neutralnych białych kremowych błękitnych pastelowych takie to zostawię:)
Ale te chłopięce no wiecie:)

Wyślij może coś mi w oko wpadnie [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
 
Żaneta nie przejmuj się, ja nawet wózka nie mam ani fizycznie ani upatrzonego.
U nas z mężem to blokada psychiczna.
Kilka dosłownie ciuszków co wrzuciłam na wątek wyprawki, rożek i pieluchy w pandy.
Może w 3 trymestrze się odblokujemy, choć wiadomo że jak co miesiąc coś kupisz to finansowo nie odczujesz.
Też mamy blokadę, ale bardziej na ubranka. Wózek mamy zamówiony, bo był w dobrej cenie. Mieliśmy tylko oglądać, ale pomyślałam, że im bliżej zimy to może być droższy, bo husky to bardziej zimowy wózek. Ciuszki i resztę będę kupować jak Mała będzie miała powyżej kilograma :)
 
U mnie ,meżulek zrobił już ibiroweczke na powitanie maluszka:)
Zostało wkoncu nie wiele do końca A w sumie aż 4 mc :)
Musi się dobrze przegryzc:)

Ps . Proszę się nie przestraszyć, nie chlejemy hahaha alkochol ,wina i inne trunki to prezenty z wesela:)
Gdzieś to trzymać trzeba :)

Kochana mój barek wyglada podobnie [emoji23][emoji23][emoji23] i nie ma komu pić [emoji85]
 
Mi dzisiaj pani w Rossmanie kasę otworzyła i na koniec zapytała czy wszystko w porządku i czy się dobrze czuję? Aż się swojego zapytałam czy źle wyglądam, bo się zdziwiłam trochę :) może po prostu była miła albo takie standardy mają? Oprócz tego że otwierają kasę, bo w sklepie nawet plakaty wiszą :) W sumie miło tak :) za to w inter mi się słabo zrobiło, ale co to kogo xD
Zrobiłam sobie wczoraj wołowinę i dzisiaj muszę dojeść, ale średnio mi podchodzi. Muszę trochę wyniki poprawić, chociaż mówiła ostatnio, że jest w porządku. Ale dla mnie jak już było Low przy hemoglobinie to ja i tak panikuje xD

Mi dzisaj pani w rossmanie powiedziała, że mam śliczny brzuszek [emoji4] a pózniej się zapytała, czy nikt mi nie mówił, że arbuza się kroi zanim się go zje? [emoji23][emoji8] dwie sekundy zanim załapałam upłynęło [emoji23][emoji23][emoji23] i zaśmiałem się, że chyba tak, ale jak ja dałam go radę połknąć [emoji848][emoji23] bardzo sympatyczna pani[emoji4] i jeszcze pytała sie Młodego czy bezie brat czy siostra i dała gratis klocki lego [emoji51][emoji3] szok [emoji33][emoji16]

U mnie ,meżulek zrobił już ibiroweczke na powitanie maluszka:)
Zostało wkoncu nie wiele do końca A w sumie aż 4 mc :)
Musi się dobrze przegryzc:)

Ps . Proszę się nie przestraszyć, nie chlejemy hahaha alkochol ,wina i inne trunki to prezenty z wesela:)
Gdzieś to trzymać trzeba :)

Wcale nie tak dużo alko... spoko [emoji5] u mnie do terminu z usg zostało 3miesiące z hakiem [emoji28]jak urodzę w terminie [emoji848][emoji51]
 
reklama
Fajny ten otulacz, ale tak sobie myślę... ja mam chłodno w pokoju, a taki otulacz to jak pielucha bawełniana, to co dalej? Jeszcze dziecko w tym otulaczu w coś wsadzać?????? :confused::laugh2:
Widziałam takie otulacze a'la beciki czy śpiworki,z cieplejszej tkaniny, za zimę akurat....
Ja zimą w domu trzymam chłodek... szczególnie w nocy. Sama wolę mieć chłodno i spać pod kołdrą, to raczej dziecku nie zaprezentuję takiego cienkiego czegoś :errr::o Chyba, że ktoś ma w mieszkaniu 23stopnie to ok :)
Pod kątem spania myślałam o rożku, a później śpiworku :) Otulacz tulik to ewentualnie dodatkowo, zgodzę się z Tobą, że wydaje się za cienki na chłodne noce.
To jak juz w temacie wyprawki ;p Jaki materac do lozeczka?
Powiem szczerze, ze nie wiem jaki mial moj Igor, bo mielismy lozeczko od brata, a mlody i tak w nim nie spal [emoji85]
Po przewertowaniu opinii wybrałam lateksowo-kokosowy. Namacalnie strona kokosowa nie wydaje się być dla mnie jako dorosłego szczególnie twarda.
Link do: Hevea Materac Lateksowo Kokosowy Krzyś 120x60Cm - Ceny i opinie - Ceneo.pl
 
Do góry