reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

A u nas w UK ciężko o materac lateksowy, bardziej popularne są sprężynowe ale nie wiem czy one sprawdzają się u takich maluszków i kurcze sama nie wiem jaki kupić.

Taki malec to co to waży więc sprężynowych chyba nie robią hehe aż sprawdzę jaki materac mam w łóżeczku tym małym jak wrócę

Kaśka niezła teściowa hehe

Ja od kad mogę kłaść się spać jak mi się chce i wstawać o 8/9 to w nocy się często budzę !!! Może to i zmiana miejsca bo wreszcie dziś wstałam tylko raz na siku. No męczące to takir budzenie jak nie wiem ..chodzimy dużo ale widzę to nie to samo

Mój młody w nocy dewastuje mi brzuch .. jest w nocy bardzo ruchliwy czy z rana . I tak jak wy .. pęcherz .gdzieś nisko i cały środek dostaje za swoje..
I Edytka też mi się wypina i czasem mam wystający stożek z brzucha he twardy
Czkawka już dłuższy czas ...dziwaczne to jest ..czasem to czuję bardzo nisko oO

Fajne kotki
Mój piesek jest z moja znajoma co też ma pieska i super sie razem bawią...bez przerw .. mają taką wspólna zabawkę na ciąganie..a w sierpniu jej piesek będzie z nami, taka wymiana

Objadam się czereśniami dzień w dzień ..o dziwo tydzień nie miałam zgagi ale brakuje mi mojego kefiru..te ze sklepu to można sobie w ..t..WSA..eh
 
reklama
U nas pies tez słuchał płaczu i dziwił się trochę ale generalnie bardzo spokojnie reaguje na biegające i piszczące dzieci. Poszescilo mi się ze ma taka łagodna i dość spokojna naturę. Właśnie miał chrzest bojowy bo byliśmy na weekend w pensjonacie gdzie było pełno dzieciaków, krzyczących, płaczących i biegających i ładnie się witaj albo je ignorował.

U mnie ze spaniem dalej słabo, ostatnia noc przeleżałam na kocu na ziemi bo mi tak najwygodniej było. No jaja kompletne pies w łóżku pani na ziemi:) ale wole teraz twardo mieć bo przy miękkim od razu zebra bolą. W aucie na siedząco już tez daleko nie pojade, tylko oparcie do tylu i wyciągnięte nogi. Lepiej chyba nie będzie z czasem Heheh
 
Mi się dziś śniło, że wszystko mi się przebijało przez brzuch tj. stópki, rączki a nawet zarys buzi było widać :p
U nas ze zwierzakiem będzie ciężko. Mamy dziadka, jeszcze z dzieciństwa mojego narzeczonego. Na starość się zrobił okropny. Dotknąć nie można bo warczy i gryzie :/ Po za tym co rusz sika w mieszkaniu. Rozumiem, że starość i trzeba uszanować, ale boję się jak zostanę z nim sama w domu plus niemowlę :/
 
Hej dziewczyny robię dziś zakupy w smyku, niestety internetowe, chciałabym zamówić ręcznik dla Michaliny, ale zielonego pojęcia nie mam, który by był dobry. W sensie miękki materiał i żeby ładnie wchłaniał, na co mam zwrócić uwagę, bo z pierwszą córką nie miałam z tym problemu, bo dostałam.
 
Hej dziewczyny robię dziś zakupy w smyku, niestety internetowe, chciałabym zamówić ręcznik dla Michaliny, ale zielonego pojęcia nie mam, który by był dobry. W sensie miękki materiał i żeby ładnie wchłaniał, na co mam zwrócić uwagę, bo z pierwszą córką nie miałam z tym problemu, bo dostałam.
Ja planuję kupić taki normalny duży z miękkiej frotty, może w tesco lub pepco kupię i z jeden taki z kapturkiem na głowę.
 
Mi się dziś śniło, że wszystko mi się przebijało przez brzuch tj. stópki, rączki a nawet zarys buzi było widać :p
U nas ze zwierzakiem będzie ciężko. Mamy dziadka, jeszcze z dzieciństwa mojego narzeczonego. Na starość się zrobił okropny. Dotknąć nie można bo warczy i gryzie :/ Po za tym co rusz sika w mieszkaniu. Rozumiem, że starość i trzeba uszanować, ale boję się jak zostanę z nim sama w domu plus niemowlę :/

Miałam podobny sen! Marcyś kopał i w pewnym momencie nóżki mu wyszły z brzucha [emoji85]

azamamew dlatego ja kupię stacjonarnie w sklepie jakimś, żeby dotknąć.
 
Hej dziewczyny robię dziś zakupy w smyku, niestety internetowe, chciałabym zamówić ręcznik dla Michaliny, ale zielonego pojęcia nie mam, który by był dobry. W sensie miękki materiał i żeby ładnie wchłaniał, na co mam zwrócić uwagę, bo z pierwszą córką nie miałam z tym problemu, bo dostałam.
Śmiało możesz kupować firmy Smiki - są mięciutkie i super chłonne a natomiast firmy ceba baby są dość szorstkie. Z pewnością będę kupowała dla małej ze Smiki bo z młodym cały czas używamy i jest super!
 
reklama
Hello:) ja ostatnio gorzej sypiam a dzisiaj to już w ogóle przegiecie[emoji20] usnełam o 23, po 40 minutach pobudka i do 5 niespałam[emoji15] wstałam przed 9 i cały dzień na chodzie za to nadrobilam nowości wózkowe i pół książki przeczytałam "coś pożyczonego"[emoji851] gdzieś się przewinęło na forum jako polecana, wciągająca ale i trochę wkurzajaca [emoji6]
 
Do góry