reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Witam się w tą deszczową sobotę ;)
My przy pierwszym synku mieliśmy rożek i kołderkę i poduszkę i ochraniacz i ... W zasadzie łóżeczka wyglądało jak stoisko na targu. Teraz będziemy od tego odchodzić . Bedziemy kupować łóżeczko tzw dostawke . Bo nie mamy za dużo miejsca . Co do materaca w zestawie jest dość gruby piankowy i przy nim zostaniemy . Przewijaka kupować nie będę bo poprzedni służył za miejsce do zrzucania czystego prania "takie miejsce wstydu" w zasadzie się z niego zrobiło .
Z rzeczy pewnych napewno kupimy rożek z usztywnieniem bo dziadkowie inaczej dziecka nie wezmą (strach) t-aki też mieliśmy przy młodym 1.
Co do wózka to ja szukam x landera po taniości (z drugiej ręki) bo i tak jak siądzie to kupimy lepsza spacerowke .
Tylko mam zagwizdke co do fotelika :
Czy celować w maxi Cosi czy jednak coś innego . Czytam opinie studiuje 8* ale im więcej czytam tym mniej wiem . Więc dziewczyny jakie Wy foteliki planujecie kupić ?

Pozdrawiam ;)
 
reklama
A ile kosztował używany? Jeśli możesz napisać :) Chcę porównać z ciekawości - my mamy zamówiony nowy za 1850zł.
Zapłaciliśmy 800zl za wózek + fotelik bo był zestaw 3w1 (lecz fotelika nie mam zamiaru używać tego i kupimy z odpowiednimi atestami inny) + cały pakiet winter pack [emoji4] Myślę że cena całkiem w porządku [emoji16]
 
A co myslicie o spiworku do wozka z minky? Nie bedzie dziecku w tym zimno? Biorac pod uwage, ze bedzie tez kombinezon, cos pod spodem i okrycie gondoli... No i wezcie pod uwage, ze u mnie nad morzem nieco cieplej niz w centralnej polsce [emoji14]

Też mam taki upatrzony, tzn siostra chce zamówić swojemu przyszłemu chrześniakowi [emoji16] zależy jakie zimy są u Ciebie, u nas w kujawski-pomorskim są tak ciepłe, że aż szkoda kupować grubych rzeczy bo nie wynosi.
Ja planuję właśnie taki śpiworek i kombinezon ale taki jakby grubszy pajac
IMG_1495.JPG
 

Załączniki

  • IMG_1495.JPG
    IMG_1495.JPG
    150,9 KB · Wyświetleń: 481
Oo u was to już prawie pełne wyprawki ja jak byłam z Fifim w ciąży to też szybko wszystko miałam przygotowane, gorzej teraz mam kilka ubranek i wózek
Żaneta nie przejmuj się, ja nawet wózka nie mam ani fizycznie ani upatrzonego.
U nas z mężem to blokada psychiczna.
Kilka dosłownie ciuszków co wrzuciłam na wątek wyprawki, rożek i pieluchy w pandy.
Może w 3 trymestrze się odblokujemy, choć wiadomo że jak co miesiąc coś kupisz to finansowo nie odczujesz.
 
Żaneta nie przejmuj się, ja nawet wózka nie mam ani fizycznie ani upatrzonego.
U nas z mężem to blokada psychiczna.
Kilka dosłownie ciuszków co wrzuciłam na wątek wyprawki, rożek i pieluchy w pandy.
Może w 3 trymestrze się odblokujemy, choć wiadomo że jak co miesiąc coś kupisz to finansowo nie odczujesz.

Też jeszcze niewiele mam, kilka ciuszków i rożek. narazie planuje. Dopiero remont kończymy, więc od sierpnia zaczynamy wyprawkę [emoji4]
 
Ja mam dwa spiworki i 4 kombinezony jeden jest na poczatek 50-56 dwa na 56 ale sa duze i jeden 62 a ubranek lepiej nie pokaze bo jest ich tak duzo zeby zebrac na paru zdjeciach
20180714_095531.jpg
20180714_095613.jpg
20180714_095623.jpg
20180714_095642.jpg
 

Załączniki

  • 20180714_095531.jpg
    20180714_095531.jpg
    70,7 KB · Wyświetleń: 441
  • 20180714_095613.jpg
    20180714_095613.jpg
    90,1 KB · Wyświetleń: 438
  • 20180714_095623.jpg
    20180714_095623.jpg
    90,1 KB · Wyświetleń: 443
  • 20180714_095642.jpg
    20180714_095642.jpg
    112,4 KB · Wyświetleń: 436
Oo u was to już prawie pełne wyprawki ja jak byłam z Fifim w ciąży to też szybko wszystko miałam przygotowane, gorzej teraz mam kilka ubranek i wózek

Ja jeszcze nic nie kupiłam [emoji5][emoji28] nawet jednego pajaca [emoji848] jakoś tak wyszło... dzisiaj miałam plan isc na strych i popatrzeć na ciuszki ale muszę jeszcze ogarnąć chatę, zrobić obiad, wyjsć z Młodym.. i poszukać zmywarki[emoji16] moze pojedziemy do media... wiec prędzej jutro [emoji6]mam nadzieję [emoji41]
 
reklama
Do góry