reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziewczyny,

Przede wszystkim gratuluje wizyt! Ciesze sie, ze wszystkie malenstwa sa zdrowe :)

Ja na wszystkie wizyty chodze z moim mezem, nawet do diabetologa ze mna dzielnie maszeruje :) Czasem widze, ze troche sie nudzi, ale w ten sposob czuje, ze we dwoje uczestniczymy w tej ciazy :)

Ze szpitalem mam problem - najchetniej rodzilabym w Orlowskiego (stamtad jest moja prowadzaca), maja tam swietnych lekarzy i 3 stopien referencyjnosci.
Ale.
Rodzila tam w ubieglym roku moja przyjaciolka - 3 kobiety na sali porodowej, oddzielone tylko parawanami, zero prywatnosci :(
Dlatego rozwazam Madalinskiego, o ile przyjma mnie tam z cukrzyca ciazowa na insulinie. Dla mnie wazne jest bardzo zachowanie intymnosci w takiej chwili, nie chcialabym stresowac sie tym, ze ktos jest za scianka i jak tylko jekne to bedzie slyszal, albo co gorsza ogladal moj nagi tylek przechodzac do toalety...
Moze niektorym wydawac sie to glupie, ale mnie takie rzeczy psychicznie blokuja, a to moze jednak miec jakis wplyw na przebieg porodu :(

Mam dokładnie tak samo jak Ty! Prywatność dla mnie to podstawa! Więc nie jesteś w tym sama [emoji4]
 
reklama
Dzidzi bobo masz 17 tydzień i czujesz ruchy ?
Kurde ja już w piątek kończę 18 I zaczynam 19 ale nic specjalnego nie czuje ...moze jakieś laskotanie CZASEM pelzanie ale to dalej takie że można pominąć:(

Jutro o 5 wyjazd nad morze do Wladka i 10 dni urlopowania:)
Ledwo wrócę to pranie na pewno:)
Jedziemy z kotełkiem więc dla niego będzie to wyprawa życia:) najdalej byl w Zakopanym:)
Ale coś za coś, albo będzie ze mną wszędzie albo u kogoś obcego w innym miejscu:)

Myślę że przeżyje podróż i samo to że będę obok mu pomoże:)
Nie martwię się o sama podróż kupke robi w nocy o 23 a rano sikanie i bez problemu wytrzyma 5-6 h więc to kwestia żeby bez stresu dojechać:)
Potem wizyta 9.07 A potem prenatalne 11 oj szybko to leci :)
Kochana nie przejmuj sie tym, ze nie czujesz. Ja tez panikowalam I martwilam sie, ze jie czuje, a teraz jestem w 21+1 I czasami czuje na srodku brzucha, ze mnie kopnie I to nie tak wcale mocno. Jeszcze bedziesz cierpiala z bolu. Mnie boli pod prawym zebrem I niebwiem czy to dzidzi czy cos innego. Ale coz zrobic.
 
Co do ciuszków to ja właśnie nic od nikogo nie dostałam. Jedna siostra miała dziewczynkę, wiec moze z 4bodziaki mi użyczyła , a druga miała w podobnym wieku wiec... tak wyszło [emoji5]myśle, że dzieci są różne i mamy są różne i każda musi przekonać sie na własnej skórze. Ja powtarzam- nie miałam ani jednego ciuszka, którego bym nie ubrała synkowi [emoji5]a trochę tych ciuchów miałam [emoji23]przebieranie w nocy, w dzień po 2,3razy i koniec 6kompletow[emoji23][emoji23][emoji23]
Racja, tez tak mialam z moim synem- ulewalo mu sie bardzo wiec czesto trzeba bylo przebierac...i prac, choc duzo rzeczy mialam ;)
 
Poczytałem trochę opinie na tej stronie i u twierdziła się w swojej decyzji wyboru szpitala chociaż (póki co z niewielką liczba opinii) żwirki i Wigury wypada też super. Szkoda że ten szpital nowiutki a już tak zadłużonych że chcą go albo zamknąć albo połączyć z innym bo byłam że dwa razy z córką i aż przyjemnie w takim nowiutkim :)
 
To dziwne, że zabronili. Ja mam na przedniej ścianie i też jest nisko, ale do ujścia nie dochodzi. Nikt seksu nie zabraniał :D ;)


Ja też mam na przedniej ścianie.
A czemu zakaz? Nie wiem, nie mam pojęcia od czego to zależy.
Dodam tylko że tu gdzie mieszkam, kobiety w ciąży nie mają takich przywilejów jak w Polsce ( pod względem oszczędzania się w ciąży, zwolnienia lekarskie i tp).
Może masz poprostu wyżej niż ja. A może ze względu na mój wiek? Bliżej mi do 40-tki niż 30-tki, więc kto tam wie [emoji38]
 
reklama
Ja też mam na przedniej ścianie.
A czemu zakaz? Nie wiem, nie mam pojęcia od czego to zależy.
Dodam tylko że tu gdzie mieszkam, kobiety w ciąży nie mają takich przywilejów jak w Polsce ( pod względem oszczędzania się w ciąży, zwolnienia lekarskie i tp).
Może masz poprostu wyżej niż ja. A może ze względu na mój wiek? Bliżej mi do 40-tki niż 30-tki, więc kto tam wie [emoji38]
Ja zakazu nie mam, ale mój niedługo już mąż z uwagi na te moje okresowe bóle ostatnio stwierdził, że "nie wolno" na razie... mimo że w usg wszystko ok i szyjka długa. Ciężki żywot ;)

P.S. jak włączę kompa to napisze o co się tak zdenerwowałam na wizycie i jak doszło do tego, że odwołałam ślub ;)
 
Do góry