reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Kurczę, nie ogaraniam jeszcze tematu. Myślalam, że jak weszła rejestracja dziecka przez profil zaufany, to nie będę musiała latać po urzędach. Muszę się dowiedzieć i jakby co, zrobię to przed porodem.

Dziewczyny, idziecie na połówkowe z partnerem/osobą towarzyszącą? Zastanawiam się, czy to badanie ma charakter takiego, na które można wziąć kogoś by zobczył maleństwo, czy nie bardzo.

Dzisiaj pierwszy raz przepuszczono mnie w banku w kolejce. Oczywiście młoda mama. Bardzo miło mi się zrobiło, ale też zdziwiłam się, że widać :D
Ja biorę męża na połówkowe, był tez bodaj w 8tyg ze mną i na pierwszych prenatalnych. Ogólnie może chodzić na każde ale ja mam bardzo często wiec nie ma sensu. W sumie powiem Ci szczerze ze chyba bardziej mu się zwykle podobało bo na prenatalnych prawie godzinę mnie gniótł, żeby pomierzyć wszystko wiec nie zawsze było ciekawe rzeczy widać :) ale na połówkowe również się chce wybrać
 
reklama
Ja dziś zrobiłam pierwsze zakupy ciążowe dla siebie, najwyższa pora bo zostały mi tylko jedne jeansy w które wchodziłam (bo były za duze). Mega zadowolona jestem z tych ciążowych z h&m kurde wygodne to jak legginsy. Kupiłam dwie pary długich, sukienkę i bluzkę. JeszcZe planuje jutro new look i jakieś szorty. Dzidziutkom tez kupiłam bodziaczki, polspioszki a co.
 
Ostatnia edycja:
Hejka kobietki.
Mam takie pytanie. Nie nie panikuje juz spokojnie, ale chcialam sie tylko dowiedziec, bo wczoraj czulam dyskomfort pod prawym zebrem. Uczucie jakby ktos mi wkladal palec pod zebro. Nie przejelam sie tym, bo no wiadomo musi sie rozrastac macica, ale z wczoraj na dzisiaj w nocy obudzil mnie dziwny nieprzyjemny bol tylko prawej strony plecow.. pomasowalam I poszlam spac. Obudzilam sie I czulam znowu dyskomfort pod prawym zebrem I lekkie pobolewanie plecow, ale tylko po prawej stronie. Pozniej poszlam do miasta I bolalo mnie tez pod lewym zebrem I pod prawym, a pozniej bol przeszedl na plecy. Wrocilam do domu, przespalam sie, wstalam I znowu, nie bola plecy tylko czuje znowu dyskomfor I takie klucie pod prawym zebrem, a pod lewym juz nie.. I czuje jakby uwypuklenie lekkie pod prawym zebrem, ale tylko jak siedze. Wizyte u ginekologa mam za 1,5tyg I tak sie zastanawiam co to moze byc skoro wyniki sa dobre wszystkie, wiec nie panikuje, ale nie nalezy to do przyjemnych doznan.
 
Hejka kobietki.
Mam takie pytanie. Nie nie panikuje juz spokojnie, ale chcialam sie tylko dowiedziec, bo wczoraj czulam dyskomfort pod prawym zebrem. Uczucie jakby ktos mi wkladal palec pod zebro. Nie przejelam sie tym, bo no wiadomo musi sie rozrastac macica, ale z wczoraj na dzisiaj w nocy obudzil mnie dziwny nieprzyjemny bol tylko prawej strony plecow.. pomasowalam I poszlam spac. Obudzilam sie I czulam znowu dyskomfort pod prawym zebrem I lekkie pobolewanie plecow, ale tylko po prawej stronie. Pozniej poszlam do miasta I bolalo mnie tez pod lewym zebrem I pod prawym, a pozniej bol przeszedl na plecy. Wrocilam do domu, przespalam sie, wstalam I znowu, nie bola plecy tylko czuje znowu dyskomfor I takie klucie pod prawym zebrem, a pod lewym juz nie.. I czuje jakby uwypuklenie lekkie pod prawym zebrem, ale tylko jak siedze. Wizyte u ginekologa mam za 1,5tyg I tak sie zastanawiam co to moze byc skoro wyniki sa dobre wszystkie, wiec nie panikuje, ale nie nalezy to do przyjemnych doznan.
Kochana ja przez takie bóle jechałam do szpitala właśnie, ale u mnie nie był to dyskomfort tylko BÓL, mocny jak przy kolce szczególnie jak siedziałam (na leżąco przechodził), głównie pod prawym zebrem aż do środka brzucha pod mostek. Nie stresuj się tym moim komentarzem bo koniec końców nie działo mi się nic strasznego ale jeśli taki stan u Ciebie sie utrzymuje lub pogarsza to ja bym się konsultowała z lekarzem. Moze zrób sobie podstawowe badania? Mocz, morfologię i crp ?
 
Kochana ja przez takie bóle jechałam do szpitala właśnie, ale u mnie nie był to dyskomfort tylko BÓL, mocny jak przy kolce szczególnie jak siedziałam (na leżąco przechodził), głównie pod prawym zebrem aż do środka brzucha pod mostek. Nie stresuj się tym moim komentarzem bo koniec końców nie działo mi się nic strasznego ale jeśli taki stan u Ciebie sie utrzymuje lub pogarsza to ja bym się konsultowała z lekarzem. Moze zrób sobie podstawowe badania? Mocz, morfologię i crp ?
U mnie takiego bolu nie ma tylko czuje dyskomfort wlasnie po prawej stronie brzucha I pod zebrem no I z tylu plecy czuje troche. ;/ na lezaco jest Lepiej, ale tez mam taki dyskomfort. ;/ utrzymuje sie, tylko ten bol plecow wI nocy mnie zaniepokoil. ;/ wlasnie I tak mam zlecone od ginekologa zrobic mocz, morfologie, ale chcialam troche pozniej, bo za poltora tyg sie widze z ginem. A do lekarza do gina czy do internisty rano isc?
 
reklama
U mnie takiego bolu nie ma tylko czuje dyskomfort wlasnie po prawej stronie brzucha I pod zebrem no I z tylu plecy czuje troche. ;/ na lezaco jest Lepiej, ale tez mam taki dyskomfort. ;/ utrzymuje sie, tylko ten bol plecow wI nocy mnie zaniepokoil. ;/ wlasnie I tak mam zlecone od ginekologa zrobic mocz, morfologie, ale chcialam troche pozniej, bo za poltora tyg sie widze z ginem. A do lekarza do gina czy do internisty rano isc?
To już sama musisz zdecydować, jeśli się stresujesz to idź do lekarza. To moja pierwsza ciaza wiec nie wiem jakie bóle są normalne a jakie mogą niepokoić :) może jeszcze dziewczyny cos pomogą.
 
Do góry