reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Cześć Dziewczyny. Fajnie czytać że u Was w porządku. Ja wczoraj miałam zły dzień. Byłam usunąć zęba a dokładnie ósemkę górną bo się posypała. Mimo znieczulenia trochę się meczylam bo ząb miał bardzo dlugie korzenie. A dziura jak po bąbie, ratuje się paracetamolem ile mogę. A pogoda u nas pod psem....ciemno, mokro i ponuro tylko się załamać. Miłego dnia:)
 
Cześć Dziewczyny. Fajnie czytać że u Was w porządku. Ja wczoraj miałam zły dzień. Byłam usunąć zęba a dokładnie ósemkę górną bo się posypała. Mimo znieczulenia trochę się meczylam bo ząb miał bardzo dlugie korzenie. A dziura jak po bąbie, ratuje się paracetamolem ile mogę. A pogoda u nas pod psem....ciemno, mokro i ponuro tylko się załamać. Miłego dnia:)
Uuu współczuję z ząbkiem ale masZ z głowy a gdzie mieszkasZ . Ja w UK i takiego skwaru to tu jeszcze nie bylo. 9tego lecimy do Hiszpanii to się śmieje Że się przygotuje co do pogody LOL
Muszę skoczyć na zakupy by wszystko mieć co potrzeba aaa
 
Ostatnia edycja:
Ja właśnie jadę. Na 12 jestem zapisana. Jestem ledwo żywa bo się nie wyspałam i jeszcze musiałam się zdrzemnac przed wyjściem a tu jak nie telefon dzwoni to ktoś mi pisze na messengerze ech zwariować można. Chwalilam że mi z uchem przeszło a dzisiaj jakieś zatkane i obawiam się czy znowu nie będzie kłopotu z tym
 
Dzidzi bobo masz 17 tydzień i czujesz ruchy ?
Kurde ja już w piątek kończę 18 I zaczynam 19 ale nic specjalnego nie czuje ...moze jakieś laskotanie CZASEM pelzanie ale to dalej takie że można pominąć:(

Jutro o 5 wyjazd nad morze do Wladka i 10 dni urlopowania:)
Ledwo wrócę to pranie na pewno:)
Jedziemy z kotełkiem więc dla niego będzie to wyprawa życia:) najdalej byl w Zakopanym:)
Ale coś za coś, albo będzie ze mną wszędzie albo u kogoś obcego w innym miejscu:)

Myślę że przeżyje podróż i samo to że będę obok mu pomoże:)
Nie martwię się o sama podróż kupke robi w nocy o 23 a rano sikanie i bez problemu wytrzyma 5-6 h więc to kwestia żeby bez stresu dojechać:)
Potem wizyta 9.07 A potem prenatalne 11 oj szybko to leci :)
Sandrus czulam jak sie wierci nie kopie [emoji4] i to przez jakies 5 min z przerwami ale od tej pory cisza [emoji17] zaczynam sie martwic. To moja druga ciaza wiec moze dlatego szybciej poczulam.

Ja tez wyjezdzam 12 na 2 tygodnie do Suwalki nad jeziorko [emoji16] ale przed wyjazdem chciala bym zrobic uzg... od kilku dni sikam dosc czesto a od 2 dni bobolewa mnie macica i szybko twardnieje mi brzuch i taki bol mam ciagnacy w srode ide z wynikami do gina to poprosze go o uzg zebym przed wyjazdem miala pewnosc ze mimo tego jest ok :)
 
Hey dziewczyny [emoji4] ja w pierwszej ciąży byłam tylko na 1 zajęciach szkoły rodzenia (można było sobie wybrać temat i tylko na nie przyjść a potem się zastanowić czy chce się dalej chodzić -.takie zajęcia pokazowe) i wybrałam zajęcia z oddychania. Powiem Wam ze dały mi baaardzo dużo nie tylko podczas porodu ale także ładnych kilka godzin przed, jeszcze w domu. Faktycznie spokój to podstawa - wszystko siedzi w głowie a przecież i tak i tak każda z nas urodzić musi [emoji6] powiedzcie mi, bo w sumie nie wiem - skoro jest temat łożyska - czy jak lekarz stwierdzi ze jest na tylnej ścianie bardzo wysoko (13 tc) to istnieje opcja ze może się gdzieś przemieścić tzn np nisko na przód? Skoro z przodu na tył może... serio nie wiem... czy to juz oznacza ze jak jest na swoim miejscu od początku to tam zostanie i koniec? Powodzenia dziś! [emoji4]
 
Kochana nie przejmuj sie tym, ze nie czujesz. Ja tez panikowalam I martwilam sie, ze jie czuje, a teraz jestem w 21+1 I czasami czuje na srodku brzucha, ze mnie kopnie I to nie tak wcale mocno. Jeszcze bedziesz cierpiala z bolu. Mnie boli pod prawym zebrem I niebwiem czy to dzidzi czy cos innego. Ale coz zrobic.
To jest taka cisza przed burza [emoji16] teraz nic a jak zacznie to bedzie ho ho ho ho [emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
U nas tez od wczoraj goraco w sobote i niedziele ma byc po 30 stopni my za 3 tygodnie tez jedziemy na wakacje do hiszpanii juz niemoge sie doczekac a wizyta w poniedzialek

O jak fajnie !!! Koleżanka mi dziś sprzedawała cały plan działania jakby to były moje pierwsze w życiu wakacje oO haha wariatka
30 dla mnie to jest ..uf ..tym bardziej pracując ale na urlopie ... Odpoczywając da się radę:) choć upałów i mrozów nienawidze

Olcia nie ma szans by łożysko aż tak zmieniło swoje położenie ..np. z tylbej na przednia..jest ono przyczepione do macicy i w czasie jej wzrostu się właśnie podnosi.. nisko ułożone łożyska najczęściej są we wczesnych ciążach takze ta wysokość na późniejszym etapie 'moze' się zmienic
 
Do góry