reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

To już sama musisz zdecydować, jeśli się stresujesz to idź do lekarza. To moja pierwsza ciaza wiec nie wiem jakie bóle są normalne a jakie mogą niepokoić :) może jeszcze dziewczyny cos pomogą.
Pisalam z inna dziewczyna na priv, ona tez stwierdzila, zebym poszla do internisty to powiedziala lub skonsultowala sie z ginekologiem. Mnie tutaj w domu uspokajaja, ze to normalne, bo dziecko moze uciskac, ale dziecko czuje po lrwej stronie no I caly czas by uciskalo te same miejsce?
 
reklama
Hej!

Ja dzisiaj też po połówkach. Wszystko Ok. Tylko za 4 tyg musimy powtórzyć, bo młody się rzucał jak koń po łesternie [emoji23]. I nie udało im się zrobić pomiarów twarzy ( czoła, nosa, podbródka). I serce też maja jakieś dwa pomiary, a udało się chwycić tylko jeden. Lepiej dla mnie [emoji23] bo sobie dodatkowo młodego podglądnę [emoji4].
400g

No i coś trochę nisko mam łożysko więc dostaliśmy bana na sex. Ale tylko na to. Bez żadnego leżenia czy coś w tym stylu.
Zobaczymy co będzie ma miesiąc.

Gratuluje dziewczyny połówkowych!!

I witam nowe dziewczyny! [emoji254]
 
Hej!

Ja dzisiaj też po połówkach. Wszystko Ok. Tylko za 4 tyg musimy powtórzyć, bo młody się rzucał jak koń po łesternie [emoji23]. I nie udało im się zrobić pomiarów twarzy ( czoła, nosa, podbródka). I serce też maja jakieś dwa pomiary, a udało się chwycić tylko jeden. Lepiej dla mnie [emoji23] bo sobie dodatkowo młodego podglądnę [emoji4].
400g

No i coś trochę nisko mam łożysko więc dostaliśmy bana na sex. Ale tylko na to. Bez żadnego leżenia czy coś w tym stylu.
Zobaczymy co będzie ma miesiąc.

Gratuluje dziewczyny połówkowych!!

I witam nowe dziewczyny! [emoji254]
A w ktorym tyg jestes? I gratuluje
 
Ja dzisiaj bylam na zakupach [emoji16] ale powiem wam ze jak za długo chodze to twardnieje mi brzuch i boli mnie macica tak ciagnie [emoji17] a tu dopiero 17 t bedzie w piatek [emoji17] niewiem co bedzie pozniej [emoji52]...
 
Ja dzisiaj bylam na zakupach [emoji16] ale powiem wam ze jak za długo chodze to twardnieje mi brzuch i boli mnie macica tak ciagnie [emoji17] a tu dopiero 17 t bedzie w piatek [emoji17] niewiem co bedzie pozniej [emoji52]...

Z tym to jest tak że niby dziś tak odczuwasz a potem będziesz normalnie chodzić bo będzie ok. będą zdarzac sie lepsze i gorsze dni także to nic nie przesądza
 
Cześć dziewczyny!
Witam nową mamusie :)
W górach jest wspaniale, mimo iż pada deszcz. Czuję się rewelacyjnie, w poniedziałek morskie oko, wczoraj dolina chochołowska, dziś kasprowy, ale kolejką.
Zakwasy mam jak cholera. Jutro już odpoczywamy, bo chyba źle stanełam i kolano mocno mnie boli, ciężko mi się chodzi. Bez opaski uciskowej jest bardzo ciężko, ale i tak uważam, że warto było[emoji16][emoji16][emoji16]
Maleństwo szaleje w brzuszku.
Bardzo dużo się nachodziłam, a brzuch prawie wcale nie boli.
 
Dziewczyny,

Przede wszystkim gratuluje wizyt! Ciesze sie, ze wszystkie malenstwa sa zdrowe :)

Ja na wszystkie wizyty chodze z moim mezem, nawet do diabetologa ze mna dzielnie maszeruje :) Czasem widze, ze troche sie nudzi, ale w ten sposob czuje, ze we dwoje uczestniczymy w tej ciazy :)

Ze szpitalem mam problem - najchetniej rodzilabym w Orlowskiego (stamtad jest moja prowadzaca), maja tam swietnych lekarzy i 3 stopien referencyjnosci.
Ale.
Rodzila tam w ubieglym roku moja przyjaciolka - 3 kobiety na sali porodowej, oddzielone tylko parawanami, zero prywatnosci :(
Dlatego rozwazam Madalinskiego, o ile przyjma mnie tam z cukrzyca ciazowa na insulinie. Dla mnie wazne jest bardzo zachowanie intymnosci w takiej chwili, nie chcialabym stresowac sie tym, ze ktos jest za scianka i jak tylko jekne to bedzie slyszal, albo co gorsza ogladal moj nagi tylek przechodzac do toalety...
Moze niektorym wydawac sie to glupie, ale mnie takie rzeczy psychicznie blokuja, a to moze jednak miec jakis wplyw na przebieg porodu :(
 
reklama
Hej!

Ja dzisiaj też po połówkach. Wszystko Ok. Tylko za 4 tyg musimy powtórzyć, bo młody się rzucał jak koń po łesternie [emoji23]. I nie udało im się zrobić pomiarów twarzy ( czoła, nosa, podbródka). I serce też maja jakieś dwa pomiary, a udało się chwycić tylko jeden. Lepiej dla mnie [emoji23] bo sobie dodatkowo młodego podglądnę [emoji4].
400g

No i coś trochę nisko mam łożysko więc dostaliśmy bana na sex. Ale tylko na to. Bez żadnego leżenia czy coś w tym stylu.
Zobaczymy co będzie ma miesiąc.

Gratuluje dziewczyny połówkowych!!

I witam nowe dziewczyny! [emoji254]
Ale dochodzi do ujścia wewnętrznego szyjki?
 
Do góry