reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

I Rossmann??
A nóż maja

Mają telefon. Możnaby zadzwonić i się zapytać zanim będziesz kręcić kolkiem
Bylam w rosmanie nie mieli, bylam w aptece doz nie mieli, melissa nie bylo, do sklepu medyczno aptecznefo dzwonilam nie mieli, a co mam znowu isc do szpitala?/nie wiem sama, oststnio mi zrobili po 8h badanie.
 
reklama
Dziewczyny, czy którejś z was wyskoczyła jakaś alergia w ciąży? Taka której wcześniej nie miałyście?
Alergikiem nigdy nie byłam. Kichnie mnie czasem od kurzu, czy tez spuchnę ciut więcej od jakiegoś krwiożercy.
W tym roku dostałam dziwnej reakcji alergicznej której nigdy wcześniej nie miałam. Od lat mam ogród z warzywami, co roku praktycznie to samo. I w tym roku pierwszy raz mam jakaś pokrzywkę po zbieraniu cukinii z krzaka.
Czy któraś ma podobny problem? Czy tylko mnie z wiekiem organizm szaleje?
 
Dziewczyny, czy którejś z was wyskoczyła jakaś alergia w ciąży? Taka której wcześniej nie miałyście?
Alergikiem nigdy nie byłam. Kichnie mnie czasem od kurzu, czy tez spuchnę ciut więcej od jakiegoś krwiożercy.
W tym roku dostałam dziwnej reakcji alergicznej której nigdy wcześniej nie miałam. Od lat mam ogród z warzywami, co roku praktycznie to samo. I w tym roku pierwszy raz mam jakaś pokrzywkę po zbieraniu cukinii z krzaka.
Czy któraś ma podobny problem? Czy tylko mnie z wiekiem organizm szaleje?
Ja dostalam alergii na cytryny. Nie moge jesc cytryn, bo zaczyna mnie wszysfko swedziec.
 
Dziewczyny, czy którejś z was wyskoczyła jakaś alergia w ciąży? Taka której wcześniej nie miałyście?
Alergikiem nigdy nie byłam. Kichnie mnie czasem od kurzu, czy tez spuchnę ciut więcej od jakiegoś krwiożercy.
W tym roku dostałam dziwnej reakcji alergicznej której nigdy wcześniej nie miałam. Od lat mam ogród z warzywami, co roku praktycznie to samo. I w tym roku pierwszy raz mam jakaś pokrzywkę po zbieraniu cukinii z krzaka.
Czy któraś ma podobny problem? Czy tylko mnie z wiekiem organizm szaleje?
Podobno często się zdarza, że w czasie ciąży może pojawić się jakaś reakcja alergiczna, której niby wcześniej nie było.
Od razu o tym pomyślałam jak położna zaproponowała mi szczepienie w ciąży, skoro owoce i warzywa które nigdy nie uczulały, nagle w ciąży wywołują reakcje alergiczne to szczepionki pewnie mogą tym bardziej.
 
Edytka ty pisałaś o tym że młody kopie z każdej strony i nie wiadomo jak leży??

Mam tak właśnie..ta mocno przywali z lewej..a za chwile z prawej oO..i jakie wygibasy!!! W środku zapomnialam zapytać jak to moje dziecię ułożone jest hehe
Dziś kopał mnie w pracy i jak stałam i dostalam kopniaczka to czulam jakby leciutki ból haha
Z reguly pobudzał się jak się kładłam a ostatnio widzę że w trakcie chodzenie rownieZ czyli tak jakby mniej troszke spał bądź po prostu już na tyle duży by czuć więcej:)

Oglądałam mecz z synem oO i poczuł rączką małego :) fajnie już tak

Tak, ja [emoji5] na badaniu usg widziałam, że główkę miał w lewym górnym rogu, a nóżki w dolnym prawym [emoji846]a kopniaki to już naprawdę coraz silniejsze- jak piszesz, chyba rosną w sile nam te dzieci [emoji23]i zdarzyło się już mi 2 razy podskoczyć[emoji33] raz w pracy jak zgięta siedziałam to poczułam takiego solidnego kopniaka znienacka [emoji33][emoji28]i raz w domu po obiedzie [emoji16] pierwszy ze złości (bo mu niewygodnie [emoji57]), drugi z radości- po jedzonku haha[emoji23]
Pod ręka tak fajnie czuć, prawda [emoji7]
 
Dziewczyny, czy którejś z was wyskoczyła jakaś alergia w ciąży? Taka której wcześniej nie miałyście?
Alergikiem nigdy nie byłam. Kichnie mnie czasem od kurzu, czy tez spuchnę ciut więcej od jakiegoś krwiożercy.
W tym roku dostałam dziwnej reakcji alergicznej której nigdy wcześniej nie miałam. Od lat mam ogród z warzywami, co roku praktycznie to samo. I w tym roku pierwszy raz mam jakaś pokrzywkę po zbieraniu cukinii z krzaka.
Czy któraś ma podobny problem? Czy tylko mnie z wiekiem organizm szaleje?

W czasie ciazy to nie pamietam, natomiast po porodzie uaktywniła mi sie alergia na słońce [emoji33] nigdy nie miałam [emoji5] gospodarka hormonalna mi oszalała chyba [emoji28] już jest lepiej, tylko trochę swędzi na pierwsze słońce - tzn.przy pierwszym opalaniu-mowię o takim zwykłym wystawianiu sie na słońce w codziennym życiu. A pierwsze lata po porodzie na wczasach... masakra [emoji33]szyja, dekolt, ręce,nogi w takie drobne krostki.. na szczęście przechodziło po paru dniach i pózniej już problemu nie było. Ale jak siedziało!!![emoji58][emoji5]
 
reklama
W czasie ciazy to nie pamietam, natomiast po porodzie uaktywniła mi sie alergia na słońce [emoji33] nigdy nie miałam [emoji5] gospodarka hormonalna mi oszalała chyba [emoji28] już jest lepiej, tylko trochę swędzi na pierwsze słońce - tzn.przy pierwszym opalaniu-mowię o takim zwykłym wystawianiu sie na słońce w codziennym życiu. A pierwsze lata po porodzie na wczasach... masakra [emoji33]szyja, dekolt, ręce,nogi w takie drobne krostki.. na szczęście przechodziło po paru dniach i pózniej już problemu nie było. Ale jak siedziało!!![emoji58][emoji5]
Oooo a u mnie ze sloncem odwrotnie, od 8 roku zycia na pierwsze promienie sloneczne dostawalam mega wysypki swedzacej, rok temu to byla taka masakra ze jednego wieczoru maz chcial mnie do szpitala wywiezc... A teraz, w ciazy nic a nic, a siedzialam dluuuugo na sloneczku...
 
Do góry