reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Staram sie duzo pic I staram sie uspokoic jednak troche mi to spokoju nie daje, ale nie czulam zeby cokolwiek polecialo tylko szlam I czulam, ze sie poce nawet nogi mialam posklejane.

Kochana naprawdę Cie rozumiem co do zdenerwowania dana sytuacja ale postaraj się połączyć fakty..skwar pot
Nie możesz podjechać do apteki po te paski.. powinnaś dostać w którejś napewno i by cię to uspokoiło na bank
 
Kochana naprawdę Cie rozumiem co do zdenerwowania dana sytuacja ale postaraj się połączyć fakty..skwar pot
Nie możesz podjechać do apteki po te paski.. powinnaś dostać w którejś napewno i by cię to uspokoiło na bank
No wlasnie lacze I mi to pasuje. Powiedz mi czy wody naprawde slodko pachna? Czy sa bezwonne? :( uwierz mi, ze bylam w tylu juz dzisiaj.. jedna mi powiedziala, ze mam jechac do szpitala, a nie szukac, a druga mi powiedziala, ze mam isc do chemicznego, bo w aptece nie dostane, a moja mama kupila w aptece gimini, a w lodzi jej nie ma. -_-
 
Wlasnie sie skapnelam, ze jak sie denetwuje to jestem cala spocona I razem z miejscami intymnymi. Tak samo dzisiaj poszlam do miasta I wszystko mi sie spocilo I wszystko mokre mialam. Wiec to chyba pot, bo to ani nie pachnie ani nic, a tam gdzie byly resztki tabletki to pachnialo tabletka. Najlepsze jest to, ze w malej miejscowosci moja mama dostala te paski, a ja w lodzi ich n ie doostalam.
Możesz zamówić test w aptece gemini
Link do: Clearblue, testy na obecność wód płodowych dla kobiet w ciąży, 2 sztuki - Testy diagnostyczne
 
Właśnie miałam pisać że w aptece Gemini dostaniesz. Zamów już teraz i weź najszybsza przesyłkę . Lepiej zamówić teraz niż latać i zwlekać przez to . Mam nadzieję że ci się nie przydadzą i to jednak nie wody . A jaka masz wydzielinę Roksi??

Byłaś Łódź apteka wrzosowa???
Nie bylam w aptece wrzosowej
 
Nie bylam w aptece wrzosowej
No wlasnie mam tak, ze od rana nie mam wydzieliny wstalam rano poszlam do lazienki sikalam I czulam,bze tabletka wyplywa. Podtarlam sie I rzeczywiscie bylo zolte jak te tabletki, a pozniej zadnej nie mam wydzieliny w sensie nic,ba pozniej znowu wydzielina wyplywa z tabletka. I wlasnie srednio umiem okreslic ta wydzieline..
 
reklama
Dzieki wszystkim;) w takim razie wieczorem sie bede ladnie wyciszac i spokojnie czekać na ruchy;D moze poprostu to bedzie grzeczny chlopczyk!

A tak z innej beczki nie wiem czy macie w domach jakies pupile typu kot czy pies. Ja mam mlodego kocura. Gdzies przeczytalam na necie artykul jak przygotowac kota na przyjscie niemowlaka do domu. I jedna z tych rad byla zeby puszczac na Youtube placz niemowlęcia zeby sie przyzwyczail ze to jest cos naturalnego. No i z ciekawosci od kilku dni jak przychodzi do mnie na codzienne pieszczochy po chwili puszczam te filmiki. On rozlozony mruczy sobie zadowolony ale tylko uslyszy ten placz momentalnie nasluchuje wstaje i ze stoickim spokojem idzie do sąsiedniego pokoju tam sie kladzie idzie spać dalej. Sytuacja juz kilka razy sie powtorzyla.ten sam schemat;) Ciekawa jestem czy na realnego malucha tez tak bedzie reagowal. Oby.

Ja mam! Psa, kota i męża [emoji79]
 
Do góry