reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ale Wam zazdroszczę, że znacie płeć... Te uniwersalne rzeczy średnio mi się podobaja, a nic innego kupić nie mogę.
Taka ładna pogoda, a mnie przeziębienie wzięło :(
 
reklama
U mnie upał, wczoraj znowu bolała mnie głowa. Chyba przez tą pogodę. Najchętniej siedzialabym cały dzień w domu, ale przy moim aktywnym synku to odpada ;) idę właśnie z nim na rower (ja tylko jako osoba towarzysząca :happy:)
Miłego dnia :)
 
Dzień Dobry wszystkim!
Zastanawiamy się nad kupnem namiotu i wyprawy pod namiot z dziećmi. Nie wiem jak by to było w przyszłym roku z takim małym bajtlem pod namiotem, ale czytałam że jest to możliwe :-) :)
U nas dziś odrobinę chłodniej, wieczorem mamy piec kiełbaski na ognisku, więc pewnie będzie padalo:growl:
Udanej soboty!!
 
Hey dziewczyny jestem w 15 tygodniu wczoraj jednorazowe krwawienie lekarz po usg stwierdzil że wszystko ok, kazal brac luteine i no spen a dzis od rana ciemno brazowe plamienia co robić?
 
Hey dziewczyny jestem w 15 tygodniu wczoraj jednorazowe krwawienie lekarz po usg stwierdzil że wszystko ok, kazal brac luteine i no spen a dzis od rana ciemno brazowe plamienia co robić?

Hej, jak plamienie jest brązowe to coś Ci się tam oczyszcza, może jeszcze reszta tego krwawienia, może jakiś mały krwiak Ci się oczyszcza. Bierz leki, leż, odpoczywaj i obserwuj się :) Jakby coś Cię niepokoiło to ja jeździłam na IP, nie zawsze byli mili lekarze, ale jak wiedziałam, że z maluszkiem ok, byłam spokojniejsza.
 
A ja dziś mialam okropnego pecha
Poślizgnełam sie na schodach na klatce schodowej i upadłam z impetem na tyłek aż mi klapki z nóg spadły na szczescie na 3 ostatnich schodach ale ledwie sie ruszam caly lewy bok i posladek poprostu boli koszmarnie . brzuch na szczescie nic a nic. Ale przezycie okropne .
Chyba tez mialyscie racje co do tych ruchow ja wlasnie przezywam bardzo intensywne wiercenie az mi caly brzuch drgał czad
O kurczę No to się musiałaś przestraszyć, klapki są zdradliwe u nas w pracy właśnie przez to nie pozwalają nosić. Pamietam kiedyś na własne oczy widziałam jak babeczka w zaawansowanej ciąży się mega wykopyrtnela, podbiegłam to niej a ona siedziala na tyłku i powtarzała w kółko „jestem w ciąży, jestem w ciąży”. Wtedy myślałam eee No tak, przecież widać chyba, ale w takich sytuacjach włącza się pewnie taki strach ze myśli się tylko o tym maluszku.

Mam nadzieje ze skończy się tylko na paru siniakach! Odpoczywaj:)
 
Hej, jak plamienie jest brązowe to coś Ci się tam oczyszcza, może jeszcze reszta tego krwawienia, może jakiś mały krwiak Ci się oczyszcza. Bierz leki, leż, odpoczywaj i obserwuj się :) Jakby coś Cię niepokoiło to ja jeździłam na IP, nie zawsze byli mili lekarze, ale jak wiedziałam, że z maluszkiem ok, byłam spokojniejsza.

Popieram. Jak jest brązowe to może być pozostałość po poprzednim krwawienie. Ja tak miałam w 8 tygodniu, ze jeszcze przez tydzień jakieś pojedyncze brązowe plamienia się pojawiały.
 
reklama
Do góry