reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2018

Kliknęłam "słuchaj bicia serca" czy coś takiego. Potem po lewej stronie rozwinęłam menu i tam miałam"nagrania"'.

Otoczenie też nagrywa, ale jednak słuchać najmocniej moje serduszko. No chyba, że się wierci to nawet to słychać :)
To robilam tak samo, a mimo to tylko otoczenie bylo slychac. Musze sprobowac kiedys w totalnej ciszy [emoji14]
 
reklama
No i pojawilo sie silne krwawienie, lekarz znowu po usg mowi ze nic sie nie dzieje aaze mnie sie leje. Boję się bardzo...
 
Hejka [emoji29] jestem dziś w stolicy i też mnie pogoda męczy. Trochę lepiej niż wczoraj ale na słońce nie wychodzę. Jestem senna i nawet maluch dziś jakiś spokojnieszy[emoji849]
 
U mnie też słychać otoczenie. Ale jednak dominuje serduszko. A używasz żelu? On chyba zwiększa przewodnictwo to lepiej słychać. Żeby było całkiem czysto to pewnie trzeba by usunąć szumy w programie. Nawet u lekarza nie było idealnie czysto.

Ale tak nie do końca rozumiem, jak słuchasz to jest dobrze, ale na nagraniu źle? Bo u mnie jest identycznie.
Na nagraniu wogole nie slysze tego co z detektora tylko otoczenie.
 
hej. Pogoda mnie wykańcza. Nie wychodzę z domu, bo na dworzu od razu mi słabo i zawroty głowy mam...
Wy też tak macie, czy to ze mną jest coś nie tak???
Ja we czwartek w kosciele a raczej pod kosciolem prawie mdlalam juz mialam ciemno przed oczami maz pomogl mi usiasc na jakims murku, potem wstalam i znowu to samo bylo . I przez caly dzien pozniej bolala mnie glowa.
 
reklama
hej. Pogoda mnie wykańcza. Nie wychodzę z domu, bo na dworzu od razu mi słabo i zawroty głowy mam...
Wy też tak macie, czy to ze mną jest coś nie tak???

Mi nic nie jest [emoji5] dzisiaj wprawdzie w domu, tak kwitnieniemy z Młodym, nawet drożdżówki z serem i truskawka zrobiłam [emoji28] ale jak były upały to tez nic mi nie było... byłam u lekarza z synem, pózniej drugi raz sama w aptece i jeszcze na zakupach.. jedyne co to nie mogę być głodna.. jak od śniadania mino sporo czasu a ja zamiast zjeść obiad, chciałam skończyć bułki, aż mi sie słabo zrobiło.. tak dziwne... wiec usiadłam, nałożyłam am am i grzecznie zjadłam [emoji23]od razu lepiej [emoji5]


No i pojawilo sie silne krwawienie, lekarz znowu po usg mowi ze nic sie nie dzieje aaze mnie sie leje. Boję się bardzo...

I co się teraz dzieje? Coś lekarz powiedział? Krwawienie ustąpiło??

Ja we czwartek w kosciele a raczej pod kosciolem prawie mdlalam juz mialam ciemno przed oczami maz pomogl mi usiasc na jakims murku, potem wstalam i znowu to samo bylo . I przez caly dzien pozniej bolala mnie glowa.

Moze za gorąco było... za mało wody wypiłaś.. trzeba uważać na przegranie organizmu. Teraz ok już?
 
Do góry