reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
A ja dziś mialam okropnego pecha
Poślizgnełam sie na schodach na klatce schodowej i upadłam z impetem na tyłek aż mi klapki z nóg spadły na szczescie na 3 ostatnich schodach ale ledwie sie ruszam caly lewy bok i posladek poprostu boli koszmarnie . brzuch na szczescie nic a nic. Ale przezycie okropne .
Chyba tez mialyscie racje co do tych ruchow ja wlasnie przezywam bardzo intensywne wiercenie az mi caly brzuch drgał czad


Jeju, dobrze, że nic poważnego się nie stało [emoji33]
Super uczucie jak sie maluch wierci [emoji847] ja zaczynam czuć już takie naprawdę fajne kopniaczki, nie takie mikro [emoji4]

ładna pogode macie? U nas pada deszcz, a cały tydzień byl upał

Wczoraj burza po tym upale i padało od po południa do wieczora. Dzisiaj nie pada ale jest zachmurzenie i chyba znowu będzie padać. Prognoza pokazuje dzisiaj i jutro deszcz, zobaczymy. Mi to teraz rybka bo Młody i tak musi w domu siedzieć i tak, nie będzie mu przykro [emoji5]

Dzięki dziewczyny mam nadzieję ze poleze i szybko minie, bo stres ogromny. Ale jestem dobrej myśli.

Wiadomo, że plamienie stresuje. Ale widziałaś malucha na usg, wszystko jest w porządku [emoji3] powinny niedługo ustąpić [emoji5]
 
U mnie się okazało, że bateria jest owinieta fiolią, mąż zdjął i działało. Trzeba było pokrętłem głośności włączyć.

Żeby działała aplikacja musiałam się zarejestrować :/ I ona chyba po prostu tylko nagrywa.
Ale nagrywa Ci dzwiek bicia serca? Bo mi nagrywa cale otoczenie a nie bicie serca :/
 
Hej
Dziewczyny powieccie mi czy klucia po prawej stronie na wysokosci trzustki mniej-więcej cos oznaczaja mam tak dzisiaj caly dzien nie jest silny ale czuje ze cos tam kluje czasem. 12t5d
 
No u mnie dzisiaj kolejny dzień mega skwar, chociaż chmurki jakieś są, więc może coś przywieje...
Ja głupia w tym skwarze polazłam do lidla. No, ale musiałam, bo jestem sama w domu, a zachciało mi się na obiad ryżu z marchewką, groszkiem i kurczakiem :D
Takim obiadkiem sobie wynagrodziłam ten trud drogi do sklepu hahah :D
 

Załączniki

  • 20180602_122425.jpg
    20180602_122425.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 78
reklama
Do góry