reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziewczyny a ja właśnie po wizycie :)
Maluszek ładnie rośnie i wszystko jest prawidłowo. Będzie Adaś ;)
Wykryto lekką infekcję pochwy... cytologia wyszła podejrzana. Dostałam leki mam nadzieję że będzie okey. Pozdrawiam!
Dostałam zdjęcie główki z oddali, załączam :)Zobacz załącznik 862767
Bardzo się cieszę, że Twój Adaś ładnie rośnie i wszystko ok :)
 
reklama
koziunia wspaniale ze wszystko ok :) a leki napewno pomoga:)

Edytka no to ladnie...wysoka ta goraczka:( oklady napewno wspomoga takze dobry pomysl...napewnoo szybciutko lek zadziala i wroci szybko do zdrowia


u Mnie brzusio taki:) 17 t2d

i tez nosze obcisle rzeczy sukienki i niech patrza hihih


Wow!! Super ten brzuszek!! Nikt nie powie, że to fasola [emoji5][emoji3] ja ubieram normalne ciuchy, a że sukienka czy bluzka podkreśla brzuch.. przecież nie mamy czego się wstydzić [emoji23]

Dziewczyny a ja właśnie po wizycie :)
Maluszek ładnie rośnie i wszystko jest prawidłowo. Będzie Adaś ;)
Wykryto lekką infekcję pochwy... cytologia wyszła podejrzana. Dostałam leki mam nadzieję że będzie okey. Pozdrawiam!
Dostałam zdjęcie główki z oddali, załączam :)Zobacz załącznik 862767

Gratuluję Adasia [emoji5]
Leki na pewno pomogą [emoji106][emoji5]
 
Podziwiam za pieluchy wielorazowe. Nie podjęłabym się tego.

W Bydgoszczy w Fordonie od 13 pada i prawie dały czas burza, ale do południa taki upał, że nie szło oddychać. Strasznie mnie głowa przez tą pogodę dziś bolała.

Z boleriozą nie ma żartów. Zanieś kleszcza do badania.

A co do pamięci to niestety mam straszne dziury! Robię coś i zapominam, że to zrobiłam. Do tego jestem strasznie niezdarna, co chwilę wypada mi coś z rąk, coś rozlewamy. Już mnie nerwica bierze od tego [emoji17] no ale takie uroki ciąży.
 
Ostatnia edycja:
Z boleriozą nie ma żartów. Zanieś kleszcza do badania.

A co do pamięci to niestety mam straszne dziury! Robię coś i zapominam, że to zrobiłam. Do tego jestem strasznie niezdarna, co chwilę wypada mi coś z rąk, coś rozlewamy. Już mnie nerwica bierze od tego
emoji17.png
no ale takie uroki ciąży.
Już mam opłacone badanie. Normalnie bym czekała 6 tygodni i zrobiła sobie z krwi, ale teraz nie chcę czekać, bo boję się, że ewentualne bakterie mogłyby zaszkodzić dziecku. Niby nie ma udowodnionego wpływu na płód, ale lepiej dmuchać na zimne, szczególnie po tym co napisała Pati94.
Co do pamięci to dzisiaj zapomniałam przyprawić rybę. Dobrze, że mój mąż udawał, że mu smakuje, bo złapałam doła przez to wszystko. Jutro to chyba zapomnę dodać ogórków do mizerii... Cieszę się, że przynajmniej nie jestem sama z tą niezdarnością i zapominaniem... :)
 
Dzisiaj doszedł detektor. Od razu znalazłam serduszko, ale to było cudowne uczucie! Było nawet słychać jak się przemieszcza :) I nawet widać. Bo bije z lewej strony, za chwilę z prawej haha <3

Oczywiście olbrzymia zaleta taka, że się uspokoiłam, że wszystko dobrze. Nie sądziłam, że mogę go kochać jeszcze mocniej, ale kiedy usłyszałam serduszko to oszalałam :))))
Jaki zamówiłaś? Z wyświetlaczem czy nie?
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji4]u nas od rana upał, samopoczucie fatalne i zupełnie brak sił. Dopiero po 18 się wyszłam z domu na spacer z synem, ale jak ma być takie lato to ja chce żeby jutro już był listopad[emoji28]

W ogóle super macie te brzuszki, ja póki co wyglądam jakbym dobrze pojadla[emoji39] też muszę się przyznać że sobie w ciąży jedzenia nie odmawiam[emoji28] muszę się za jakąś jogę wziąć, bo później może być ciężko zrzucić [emoji849]
 
Do góry