reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
O, a właśnie, działa Wam ta aplikacja angelsounds? U mnie jakoś nie chce się połączyć...
Niby dziala, ale pokazuje dziwnie bo ja slysze tetno a mi pokazuje brak, albo bije miarowo a mi nagle na tel pokazuje ze skacze. Natomiast nagrywanie nie dziala [emoji14] znaczy dziala, ale nagrywa to co w otoczeniu a nie to co z detektora
 
To ja mam chyba zepsuty ten kabel, który dostałam, bo w ogóle mi nie wykrywa detektora. Posprawdzam jeszcze jurto:)
 
A ja dziś mialam okropnego pecha
Poślizgnełam sie na schodach na klatce schodowej i upadłam z impetem na tyłek aż mi klapki z nóg spadły na szczescie na 3 ostatnich schodach ale ledwie sie ruszam caly lewy bok i posladek poprostu boli koszmarnie . brzuch na szczescie nic a nic. Ale przezycie okropne .
Chyba tez mialyscie racje co do tych ruchow ja wlasnie przezywam bardzo intensywne wiercenie az mi caly brzuch drgał czad
 
Dziewczyny a ja właśnie po wizycie :)
Maluszek ładnie rośnie i wszystko jest prawidłowo. Będzie Adaś ;)
Wykryto lekką infekcję pochwy... cytologia wyszła podejrzana. Dostałam leki mam nadzieję że będzie okey. Pozdrawiam!
Dostałam zdjęcie główki z oddali, załączam :)Zobacz załącznik 862767
a co wyszło w cytologii ? czemu podejrzana moze właśnie przez infekcje. Gratulacje chłopczyka już też bym chciałq wiedzieć co u nas [emoji4]
 
a co wyszło w cytologii ? czemu podejrzana moze właśnie przez infekcje. Gratulacje chłopczyka już też bym chciałq wiedzieć co u nas [emoji4]
Zaneta I - Dostałam na kartce, że ,,Wykryto obecność nieprawidłowych komórek nabłonkowych ASC"... Cytologia do poprawy.
Doktor stwierdziła że da te leki i zobaczymy co będzie dalej :)
 
Zaneta I - Dostałam na kartce, że ,,Wykryto obecność nieprawidłowych komórek nabłonkowych ASC"... Cytologia do poprawy.
Doktor stwierdziła że da te leki i zobaczymy co będzie dalej :)

To pewnie przez te zapalenie a jaki stopień wyszedł ja to zawsze mam II a w tej ciąży wyszedł I stopień aż sama się zdziwilam [emoji4]
 
reklama
Piękne włosy :)
U mnie sprawa się odroczyła, bo fryzjerka, do której chciałam pójść ma dzisiaj wolne.


Obyś się nie zaraziła :( Zdrowia dla synka. Ja świruję, bo znalazłam między palcami stopy kleszcza. Zdążył się już lekko opić :/ W przychodni powiedzieli, że mam czekać czy pojawi się rumień. Ale on nie pojawia się przy każdym przypadku zarażenia boreliozą... Wysyłam kleszcza do badania, żeby przestać się bać :( Zrobiłam się okropną panikarą w tej ciąży :(

Ja z kleszczami strasznie panikuje. Szczególnie że w pracy chodzę w teren w najgorsze chaszcze. Dlatego między innymi poszłam na l4. Bo nie wyobrażam sobie tego stresu przy każdym kleszczu w ciazy. Normalnie wypsikalabym się środkami owadobójczymi, ale mamy takie hardcorowe w pracy (dla strefy tropikalnej) że wątpię czy w ciazy można je stosować.
 
Do góry