reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
To wyglada chyba jak skurcze,na ktore jest zdecydowanie za wczesnie... wspomnialabym o tym lekarzowi
To znaczy to jest taki bol jak na miesiaczke tylko trwa kilka minut pusza a potem znowu lapie w przeciagu dnia sie to niepowtarza. Ale jak bylam u lekarza to mowil ze wszystko jest wporzadku wrecz ksiazkowo
 
To znaczy to jest taki bol jak na miesiaczke tylko trwa kilka minut pusza a potem znowu lapie w przeciagu dnia sie to niepowtarza. Ale jak bylam u lekarza to mowil ze wszystko jest wporzadku wrecz ksiazkowo
Takie bole to ja tez mam, ale one mi sie pojawiaja, np raz rano i raz poznym popoludniem czy wieczorem. I to wiem, ze rozciaganie macicy. Ale jesli takie bole mialabym kilka razy w krotkim odstepie, to bym sie zmartwila..
 
Takie bole to ja tez mam, ale one mi sie pojawiaja, np raz rano i raz poznym popoludniem czy wieczorem. I to wiem, ze rozciaganie macicy. Ale jesli takie bole mialabym kilka razy w krotkim odstepie, to bym sie zmartwila..
No wlasnie sie martwie a lekarza mam dopiero 10 maja. Tylko w ciagu dnia wiecej sie nie powtarzaja. Nie wiem sama
 
reklama
Do góry