reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Oj :(:(:(
A mozesz zrobić badanie progesteronu??
Jesli jest dobry to leki niepotrzebne.. Trzeba odpoczywac takze oszczedzaj sie! Sa rozne ppwody plamien
Tu niemam szans na skierowania po 3 poronieniach dopiero robią badania

Tu chodzisz do poloznej nie do ginekologa jeśli jest coś nie tak to dopiero cie kierują do gina
Już wiem jak postępować z nimi po jednym poronieniu

Ż synem też mialam też problemy to mnie zbywali zadnych badań moczu ani krwi jeździłam 60 km do polskiego ginekologa

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja już po. Nie miałam usg ale lekarz zbadał mnie manualnie i mówi że wszystko jest ok. Szyjka prawidłowa, a macica się powiększa. Dostałam l4 do 14 maja i tego też dnia mam mieć robione pierwsze prenatalne usg. Martwi mnie tylko jedna rzeczą. Podejrzewa u mnie cukrzycę. Mam glukozę na czczo 5,3. Wd norm Synevo jest ok bo między 3,8 A 5,5. Mój lekarz twierdzi że te normy są złe. Kazał zrobić test obciążenia glukozy :-( Mam nadzieję że to Tylko fałszywy alarm.
Na jutro jestem umówiona z szefem i powiem mu o ciąży.
A moze dzien przed badaniem jadlas cos w czym jest duzo cukru?
 
Ja już po. Nie miałam usg ale lekarz zbadał mnie manualnie i mówi że wszystko jest ok. Szyjka prawidłowa, a macica się powiększa. Dostałam l4 do 14 maja i tego też dnia mam mieć robione pierwsze prenatalne usg. Martwi mnie tylko jedna rzeczą. Podejrzewa u mnie cukrzycę. Mam glukozę na czczo 5,3. Wd norm Synevo jest ok bo między 3,8 A 5,5. Mój lekarz twierdzi że te normy są złe. Kazał zrobić test obciążenia glukozy :-( Mam nadzieję że to Tylko fałszywy alarm.
Na jutro jestem umówiona z szefem i powiem mu o ciąży.

powyżej 92 jest cukrzyca ciążowa. Ja miałam 88 i 95 i od dziś jestem na diecie:( zrob krzywa, ale jak wysoki cukier na czczo się potwierdzi bedziesz na diecie.
 
Ja po wizycie zakaz pracy dzwigania termin na 12 listopada czyli 6 dni wcześniej
Następną wizyta 24 kwietnia

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To mnie zmartwiłaś ... Nigdy nie miałam problemów z cukrem. Nie umiem być na diecie. Boszzz ......
Mi wyszedl 104. Położna powiedziała, że nie jest to bardzo zły wynik i na razie nie mam sie czym stresować. Ustaliłyśmy powtórkę za tydzień. Na krzywa na razie mnie nie wysyła. Tak czy inaczej kazała się nie martwić.. A przyznam się, że teraz cukru unikam, ale też kompletnie nie potrafię być na diecie ;)
 
reklama
Do góry