reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
A ja dziewczyny znowu mam plamienia dobrze że dziś wizytę mam jutro miałam iść do pracy jednak nie pójdę dziś tylko posprzatalam a za 3 godziny zaczęłam plamic najgorzej że tu nic nadadzą mi na podtrzymanie bo uwazaja że matka natura wie co robi

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki za pół godziny mam wizytę. Ależ jestem poddenerwowawna. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok. Jak dostanę kolejne l4 to muszę z szefem pogadać. Nerwówka straszną.
Trzymam kciuki.
Ja musiałam w trakcie pracy wrócić do domu po rozmowie z ginem i tak kierowniczka się dowiedziała.
Na szczęście mam spoko kierowniczkę, chciała mnie odwieźć do domu. A po wizycie do mnie zadzwoniła i pytała jak się czuję.
Mam nadzieję, że Twój kierownik normalnie się zachowa.
 
Dziewczyny ja zaraz oszaleje. Nawet nie mam kiedy was doczytac.
Mloda od piątku caly czas ponad 39. Mąż 40 stopni.
Jedno jojczy ze leki be a drugie przynies podaj itp. A mialam sie oszczędzać. Rece mi opadaja. Czekam az malej temp zjedzie i zawijam ją znowu do lekarza.

Ja bylam na wizycie. Mam karte ciazy. Wywalilam 151zl na leki swoje
Dupka jodid i wit. D3 bo mam ogromny niedobór.
27 kontrolne usg
 
A ja dziewczyny znowu mam plamienia dobrze że dziś wizytę mam jutro miałam iść do pracy jednak nie pójdę dziś tylko posprzatalam a za 3 godziny zaczęłam plamic najgorzej że tu nic nadadzą mi na podtrzymanie bo uwazaja że matka natura wie co robi

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Oj :(:(:(
A mozesz zrobić badanie progesteronu??
Jesli jest dobry to leki niepotrzebne.. Trzeba odpoczywac takze oszczedzaj sie! Sa rozne ppwody plamien
 
Ostatnia edycja:
Ja już po. Nie miałam usg ale lekarz zbadał mnie manualnie i mówi że wszystko jest ok. Szyjka prawidłowa, a macica się powiększa. Dostałam l4 do 14 maja i tego też dnia mam mieć robione pierwsze prenatalne usg. Martwi mnie tylko jedna rzeczą. Podejrzewa u mnie cukrzycę. Mam glukozę na czczo 5,3. Wd norm Synevo jest ok bo między 3,8 A 5,5. Mój lekarz twierdzi że te normy są złe. Kazał zrobić test obciążenia glukozy :-( Mam nadzieję że to Tylko fałszywy alarm.
Na jutro jestem umówiona z szefem i powiem mu o ciąży.
 
reklama
Mamcia mi uświadomiła, że Was tu podczytuje. Od kilku dni odpowiadam na niektóre posty.
Ale jeszcze Wam nic o sobie nie napisałam.
Przede wszystkim mam termin na 13 listopada.
Mam 40 lat, taki mój prezent urodzinowy. W dzień kobiet robiłam test.
Mam 19letniego syna, 17 i 12 letnią córkę.
W czerwcu ubiegłego roku pożegnałam aniołka(ciąża się nie rozwijała).
Gdzieś z tyłu głowy jest ta myśl, ale cieszę się każdym dniem i staram się pozytywnie myśleć.
Muszę leżeć, biorę luteine, duphaston i euthyrox, oraz witaminy i dha.
Trzymam za Was wszystkie kciuki.
 
Do góry