reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Płomyk
Biedna córcia:( Już lepiej?

Ania
Ja na weekend korzystałam z pogody plus porządki :) Nawet na neta nie wchodziłam... zdarza mi się często, że na weekend taki mały resecik robię.. Poza tym ostatnio coś mi wifi w domu szwankuje :sorry2:
 
reklama
Płomyk
Biedna córcia:( Już lepiej?

Ania
Ja na weekend korzystałam z pogody plus porządki :) Nawet na neta nie wchodziłam... zdarza mi się często, że na weekend taki mały resecik robię.. Poza tym ostatnio coś mi wifi w domu szwankuje :sorry2:

Ja też resetuje coraz częściej , w czasie kiedy siedzimy na tel fb itp można zrobić wiele rzeczy :)

Piękny weekend za nami :) korzystaliśmy z pogody cała rodziną. W między czasie sprzedaliśmy i kupiliśmy samochód :) strasznie płakałam :( przywiązuje się do rzeczy tym bardziej że to był mój samochód. Zmieniliśmy bo tamten byłby za mały na 5 osobowa rodzinę. Kupiliśmy 7 os


 
Jeju, jakie smutne wiadomości weekendowe :hmm:
Natala, Asiek - bardzo współczuję. Nawet nie wyobrażam sobie jak się czujecie...
Asiek, a u ciebie ustało krwawienie? Może sprawdź to i jedź na usg?

Co do mdłości mam cały czas. Chociaż raz chyba mniejsze, raz mniejsze. Taki kac :sorry: Ale od paru dni jestem w stanie jeść słodkie. Choć niedużo i to zaraz po jakimś po posiłku, póki mdłości nie mam. Ogólnie jednak ciągnie mnie do konkretnych posiłków, niż słodyczy. Ciepłych zupek, ciepłych ziemniaczków, pierożków, pizza własnej roboty... najlepszej jest to, ze jak otwieram lodówkę to nie wiem na co będę mieć ochotę, a od czego mnie odrzuci...to co wczoraj smakowało, dzisiaj mogę wypluć :szok:
I brzuszek już mi wywaliło. Już muszę luźne bluzki nosić. Muszę wierzyć, że teraz przez dwa, trzy tygodnie już nie ruszy bardziej do przodu...;)
A jutro wizyta u lekarza :errr:
Dokładnie tak samo się czuję. Już myślałam że koniec mdłości a dziś rano znów wymioty... :/

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jutro idę na wszystkie badania a w środę wizyta. Mam nadzieję że zobaczę nasze serduszko [emoji173]

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeju, jakie smutne wiadomości weekendowe :hmm:
Natala, Asiek - bardzo współczuję. Nawet nie wyobrażam sobie jak się czujecie...
Asiek, a u ciebie ustało krwawienie? Może sprawdź to i jedź na usg?

Co do mdłości mam cały czas. Chociaż raz chyba mniejsze, raz mniejsze. Taki kac :sorry: Ale od paru dni jestem w stanie jeść słodkie. Choć niedużo i to zaraz po jakimś po posiłku, póki mdłości nie mam. Ogólnie jednak ciągnie mnie do konkretnych posiłków, niż słodyczy. Ciepłych zupek, ciepłych ziemniaczków, pierożków, pizza własnej roboty... najlepszej jest to, ze jak otwieram lodówkę to nie wiem na co będę mieć ochotę, a od czego mnie odrzuci...to co wczoraj smakowało, dzisiaj mogę wypluć :szok:
I brzuszek już mi wywaliło. Już muszę luźne bluzki nosić. Muszę wierzyć, że teraz przez dwa, trzy tygodnie już nie ruszy bardziej do przodu...;)
A jutro wizyta u lekarza :errr:
Mi tez brzuszek wybulilo ... I napewno to nie wzdecia bo jakis czas mam spokoj .Waga na razie ok
Także doszlo do mnire ze malo dluzszych rzeczy mam lol...nosiłam spodnie z wyzszym stanem i krotkie bluzeczki itd. Wrr

Tez dalam sobie 3 tyg i pomyslec ze myslalam ze siostra jak przyleci to nie zauwazy haha nic z tego...lol
 
Dzisiaj wreszcie wizyta. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Plamienia ustały. Cały weekend się oszczędzałam. Mimo wszystko bardzo się boję. 2 tygodnie temu jeszcze nic nie było widać na usg.

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj wreszcie wizyta. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Plamienia ustały. Cały weekend się oszczędzałam. Mimo wszystko bardzo się boję. 2 tygodnie temu jeszcze nic nie było widać na usg.

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Aniu, a który to tydzień? Na którą masz wizytę?

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry