reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja ostatnio mam takie dziwne mdłości, jak bez ciąży, gdy byłam głodna. I już sama się gubię, czy jestem głodna, czy to mdłości. Chyba muszę jeść z zegarkiem w ręku, bo uczucie głodu mnie ostatnio zwodzi :p
Ja miałam tak na początku, głównie czułam mdłości jak byłam glodna a właściwie tak zaczynało się z 2 godz po ostatnim posiłku. Teraz mam prawie cały czas bez względu na to czy dopiero zjadlam czy jeszcze nie czy jestem w trakcie jedzenia.
 
reklama
Hej dziewczyny.
Ciezki weekend za mną. Młoda co chwila 39 stopni, wczoraj dwa razy zwymiotowala a dzisiaj chlopa zlozylo ech.
Oczywiscie wczoraj nie odpuscilam wymarzonego sniadania w macu ;) na obiad rosolek na chory brzuszem córci a dzisiaj carbonara mmmm
Mi najbardziej żołądek dokucza chwile po jedzeniu :baffled: i nadmiar śliny tez nie pomaga
 
Z mdlosciamu u mnie o niebo lepiej..apetyt dopisuje az nad to oO
Tez mnie uczucie glodu zawodzi jak nigdy ale.staram sie panowac !
Maz wybil mi maczna potrawe z glowy a zaserwowal zielenine z pomidorem ogorkiem tunczykiem i jajem i sosem oooo
Ma chlop racje no

Spiaca jestem strasznie ostatnio..........

Plomyk zdrowka dla coreczki i Meza!
 
Z mdlosciamu u mnie o niebo lepiej..apetyt dopisuje az nad to oO
Tez mnie uczucie glodu zawodzi jak nigdy ale.staram sie panowac !
Maz wybil mi maczna potrawe z glowy a zaserwowal zielenine z pomidorem ogorkiem tunczykiem i jajem i sosem oooo
Ma chlop racje no

Spiaca jestem strasznie ostatnio..........

Plomyk zdrowka dla coreczki i Meza!
Po przeczytaniu Twojego posta od razu spojrzałam w tabelkę chcąc sprawdzić w którym tygodniu jesteś i kiedy ja mogę się spodziewać ze będzie lepiej z mdłościami ale widzę ze jesteś jeden dzień później niż ja. No to nici z moich obliczeń [emoji16] Czekam na swoją kolej, mam nadzieje ze niedługo odpuszcza.
 
5-6 tydzien, usg pecherzyk 11mm i pusto w nim, strasznie się martwię że coś nie tak, ze nie widać cialka żółtego ani zarodka a nasteone usguza półtora tygodnia :-(
 
Po przeczytaniu Twojego posta od razu spojrzałam w tabelkę chcąc sprawdzić w którym tygodniu jesteś i kiedy ja mogę się spodziewać ze będzie lepiej z mdłościami ale widzę ze jesteś jeden dzień później niż ja. No to nici z moich obliczeń [emoji16] Czekam na swoją kolej, mam nadzieje ze niedługo odpuszcza.
U kazdej inaczej [emoji14] ja mam 10tc+6 i nadal mdlosci :p
5-6 tydzien, usg pecherzyk 11mm i pusto w nim, strasznie się martwię że coś nie tak, ze nie widać cialka żółtego ani zarodka a nasteone usguza półtora tygodnia :-(
Spokojnie, ja mialam 12 mm pusty a po tygodniu juz byl zarodzio [emoji7]

4c3tskjoa7ptmvui.png
 
Dziewczyny, jak wizyty? Ja czekam na swoją do czwartku. Dobrze, że z samego rana. :)

Mdłości mnie omijają tym razem, ale MEGA zmęczenie nie odpuszcza. ;)
Ale nie ma to tamto. Dzieci nie ma, więc szaleje z porządkami, itd.
 
reklama
Do góry