reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny! Zdrowych i przede wszystkim spokojnych Świąt Nam wszystkim życzę! [emoji213][emoji239][emoji213]

5djy9jcgcl8we52f.png
 
Hej nie mam siły was odczytać
Dziś z pracy musiałam się zwolnić bo gorączka i cała reszta nie dała mi w ogóle ustać na nogach. Gardło uszy zatoki koszmar no i kaszel duszący
O 19 byłam na nie planowanej wizycie u ginekologa prywatnie bo myślałam że zejdę z tej gorączki . No i miałam nie planowane USG
Bałam się strasznie aż się popłakałam że stresu na dopochwowym haha
No i ku mojemu zdumieniu po pierwsze krwiak się wchlonol a no i już nie mam samego pęcherzyka tylko mała dzidzię 2 mm ciałko żółte i nawet w tym maleństwie pięknie było widać pikajace serduszko .... Coś niesamowitego
!!!!!:))))
Ale niestety mam anginę i dostałam zalecenia i muszę leżeć w łóżku z resztą nic nie jestem w stanie zrobić tak się czuje jutro rano moi rodzice wpadną po mego syna bo ja nie ogarnę tego tematu a sama pozostanę pod kołdrą ... Słuchajcie mam tak płukać gardło woda utleniona pryskać tamtum verde . Mam też ssać cholinex Apap 4razy dziennie Rutinoscorbin 3* dziennie po 3 tabletki. Syrop z cebuli na kaszel jak nie będzie pomagać to mam łykać flegamine i się nie bać oczywiście czosnek imbir cytryna miód maliny mam :) przepisał mi też antybiotyk jak nie zacznie odpuszczać za 5 dni to mam wykupić zinnat .
Lutke mam brać dalej mimo wszystko
Zwolnienie mam na dwa tygodnie w pracy mnie zabija chyba. Chyba będę musiała powiedzieć wcześniej o ciąży aha no i do tych wszystkich dramatów mam też biegunkę jak woda .... Koszmar! Ale serce jest i to tak wcześnie i to tak wyraźnie było widać wspaniałe choć umieram na katar itp szok
Nie tak to sobie wyobrażałam
Ja mam tak brzuch wywalony że dziś spodnie zapiekanka na gumkę :)

Zdrówka życzę , oby się obyło bez antybiotyku. Super że krwiak się wchłonął i dzidziuś się pokazał z serduchem dla mamuśki :) żeby szybciej zdrowiala :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
no byłam na usg, ciąża młodsza niż OM. Kartę założyłam, a lista badań tak długa, że w 300 zł się nie zamknę. Musze iśc do ginekologa za 10 dni na NFZ. Martwi mnie, że nie widziałam serduszka, a pęcherzyk ma 12,2 mm. Duże miałyście rozbieżności w usg i OM?
teraz na 20 listopada chyba będzie termin:(

U mnie 4 dni mniej niż z om. Pózniej pewnie mialas owu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W pierwszej ciąży miałam różne terminy wyznaczane. Z miesiączki było co innego niż z usg. Ze zwykłego usg był inny termin niż z usg genetycznego. Rozbieżność była aż 2 tygodnie.
Lekarz w szpitalu stwierdził, że najbliższym terminem porodu jest ten z pierwszego usg. I u mnie się to stwierdziło. Termin miałam na 14.02. I w walentynki pojawiła się moja córcia [emoji173]️

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wesolych swiat kochane!!!

Balonsbalons a jak zdrowko. Lepiej?

Pamietajcie ze usg a usg to tez roznica .. I tak w 100% nie wiem czy to jest takie miarodajne..z synem mi tez roznie wychodziło
 
reklama
Witajcie listopadowe mamusie
U mnie 1test pozytywny wyszedł tydzień po spodziewanej @ ost. 12.02.18 (zrobiłam elektroniczny clearblue i pokazało pięknie "preagnant 1-2.") przypuszczalny termin porodu to 20listopada to moja 2 ciąża mam 28 lat obecnie mieszkam w uk. Z racji iż byłam za wcześnie u gin ( niestety pomimo objawów wczesnej ciąży, pozytywnych testach i lekko powiększonej macicy nic jeszcze nie było widac) miałam ten sam przypadek w 1 ciąży a po 2 tyg widziałam już bijące serduszko teraz będę miała usg potwierdzające już wszystko na 100% w ten piątek nie mogę się doczekać ale oczywiście prywatnie u pl gina. Pozdrawiam wszystkie mamusie
 
Do góry