reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Witajcie listopadowe mamusie
U mnie 1test pozytywny wyszedł tydzień po spodziewanej @ ost. 12.02.18 (zrobiłam elektroniczny clearblue i pokazało pięknie "preagnant 1-2.") przypuszczalny termin porodu to 20listopada to moja 2 ciąża mam 28 lat obecnie mieszkam w uk. Z racji iż byłam za wcześnie u gin ( niestety pomimo objawów wczesnej ciąży, pozytywnych testach i lekko powiększonej macicy nic jeszcze nie było widac) miałam ten sam przypadek w 1 ciąży a po 2 tyg widziałam już bijące serduszko teraz będę miała usg potwierdzające już wszystko na 100% w ten piątek nie mogę się doczekać ale oczywiście prywatnie u pl gina. Pozdrawiam wszystkie mamusie

Kochana gratulacje:):):)
Co do scanu prywatnie..znajdź najblizsza tutejsza klinike u siebie a zaplacisz z polowe mniej jak u polskiego gina chyba ze ten co masz ma te same ceny co tutejsi badz wolisz po polsku. Tak tylko chcialam poradzić:)

Ja na razie czekam. Mozna powiedziec cierpliwie haha..zobacze kiedy wyznacza mi ten pierwszy scan..
 
reklama
Kochana gratulacje:):):)
Co do scanu prywatnie..znajdź najblizsza tutejsza klinike u siebie a zaplacisz z polowe mniej jak u polskiego gina chyba ze ten co masz ma te same ceny co tutejsi badz wolisz po polsku. Tak tylko chcialam poradzić:)

Ja na razie czekam. Mozna powiedziec cierpliwie haha..zobacze kiedy wyznacza mi ten pierwszy scan..


Trzymam kciuki!! :*
Za cytologie , badanie etc 1 wizyta skasowala mnie 180f myślałam że z krzesła spadne no ale cóż ... nast usg tylko 80f potwierdzające itp. Po tej wizycie będę już chciała iść normalnie do szpitala na NHS podobno przyjmują bądź robia 1usg od 12tyg. Dla mnie bez różnicy czy pl czy ang gin najważniejsze by był kompetentny bo 1 ciąża za mną i już wiem co i jak z badaniami ale przeraża mnie fakt że w uk są tylko 2 lub 3 usg jeśli wszystko jest ok :/
 
Trzymam kciuki!! :*
Za cytologie , badanie etc 1 wizyta skasowala mnie 180f myślałam że z krzesła spadne no ale cóż ... nast usg tylko 80f potwierdzające itp. Po tej wizycie będę już chciała iść normalnie do szpitala na NHS podobno przyjmują bądź robia 1usg od 12tyg. Dla mnie bez różnicy czy pl czy ang gin najważniejsze by był kompetentny bo 1 ciąża za mną i już wiem co i jak z badaniami ale przeraża mnie fakt że w uk są tylko 2 lub 3 usg jeśli wszystko jest ok :/

z synem mialam plamienia krawieniani bolesci w Polsce dosc dlugo wiec kontynuowalam dalej prywatnie a tu z córką szlam tym system i b. Sie ciesze ze wszystko bylo wporzadku:) mimo wszystko nie stresowalo Mnie to
Moja znajoma miala komplikacje i juz w 8tyg byla wyslana na scan do szpitala takze ona miala wiecej spotkan jak ja np.
Bedzie dobrze a jesli cos to walcz o swoje
80f to tak jak u Mnie u tutejszego gina:)
Pozatym kochana jestem zdania ze jak ma byc dobrze to bedzie

Aaa moja mloda ma 8lat ale jak dobrze pamietam to u poloznych sluchalam serduszka co wizyta a usg mialam 2
W polsce bylam w lutym i cytologia ok akurat mi sie trafilo w zaciazonym cyklu porobic badania hormonow i idealnie
A tu w listop tamtego roku mialam Leetz na szyjce wiec przed tym miałam czesto kolposkopie . badanie wycinkow i mam nadzieje ze wszystko będzie wporzadku z szyjka. Juz o to pytalam no ale na tym etapie nic sie nie zmienia. W Polsce ginka powiedziala ze pieknie zagojone . mysle pozytywnie
 
Ostatnia edycja:
z synem mialam plamienia krawieniani bolesci w Polsce dosc dlugo wiec kontynuowalam dalej prywatnie a tu z córką szlam tym system i b. Sie ciesze ze wszystko bylo wporzadku:) mimo wszystko nie stresowalo Mnie to
Moja znajoma miala komplikacje i juz w 8tyg byla wyslana na scan do szpitala takze ona miala wiecej spotkan jak ja np.
Bedzie dobrze a jesli cos to walcz o swoje
80f to tak jak u Mnie u tutejszego gina:)

Gdzie mieszkasz w uk jeśli mogę zapytać ja Londyn niestety ale czekam z moim chłopakiem na jego transfer z pracy za Londyn chwała Bogu za to ceny mnie tu wykańcza. Co do mojej pracy niestety nie mogę wrócić pracowałam fizycznie jak na kobietę to nawet za bardzo heh i do pon ma mi dać znać co i jak co wymyśli aż się boję ale swoje 26tyg przepracowalam więc prawnie jeżeli nie znajdzie mi adekwatnej pracy zobowiązany jest do płacenia mi chyba ok 90% mojej wypłaty zobaczymy co to będzie ( myśleli że powiem jestem w ciąży pa) a tu zonk bo znam swoje prawo tutaj i nie dam się tak łatwo i nie odpuszczę bo czemu mam odpuścić jeżeli ciężko pracowałam i mi się należy i tak ps nie jest tak w uk kolorowo jak się wydaje ;)
 
Slyszalam ze w Londynie drogo.mam znajomych. My trafilismy do Nothern Ireland i jestesmy zadowoleni:) kupilismy domek
Ja ci powiem ze wszedzie dobrze gdzie Nas nie ma. Zawsze i wszedzie jest cos z czym trzeba walczyc o swoje hehe
I tak. Walcz o swoje i nie odpuszczaj . poszukaj porady prawnej.. sa instytucje pomagajace polakom w tej kwestii
W ogole z Mezem widzimy jak duzo sie zmienilo...Maz byl w kosciele tutejszym na swieceniu pokarmow.. Pomodlili sie tez na koniec po polsku.. Mowil ze byl pelny kosciol Polakow..a pamietam pare lat temu garstka
 
Slyszalam ze w Londynie drogo.mam znajomych. My trafilismy do Nothern Ireland i jestesmy zadowoleni:) kupilismy domek
Ja ci powiem ze wszedzie dobrze gdzie Nas nie ma. Zawsze i wszedzie jest cos z czym trzeba walczyc o swoje hehe
I tak. Walcz o swoje i nie odpuszczaj . poszukaj porady prawnej.. sa instytucje pomagajace polakom w tej kwestii
W ogole z Mezem widzimy jak duzo sie zmienilo...Maz byl w kosciele tutejszym na swieceniu pokarmow.. Pomodlili sie tez na koniec po polsku.. Mowil ze byl pelny kosciol Polakow..a pamietam pare lat temu garstka
Tak wiem że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma [emoji4] mam jeszcze jedno pytanko czy wy to było normalne że i w 1 i w 2 ciąży pomimo objawów i testów pozytywnych na usg nic nie było widać tylko ok2tyg późnej nie wiem możliwe że owulacja mi się przesunela bo zaczęłam chodzić na siłownię schudłam etc wysiłek fizyczny i w pracy i po pracy zazwyczaj miałam 29-31dniowe cykle w styczniu mi się spóźnił chyba z 5 lub 6 dni w lutym chyba z 5dni zazwyczaj było to +/- 1 lub 2 dni zmiana diety może to też zagorowalo nad późniejszą owu. Ostatni @ miałam 12.02.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
12Lutego to pierwszy dzien okresu?
Wychodzi ze to skonczony 7tydz.ale
Jesli mialas dlugie cykle to ovu mogla byc np 18dc .. Wtedy bylabys dzis jakies 31 dpo
A kiedy po teście mialas to usg???? I Kiedy pierwszy test wyszedl??
Niby serduszko zaczyna lekko bic 26 dni po owu? Nie wiem. Najbezpieczniej isc na usg od skonczonego 6tyg. aby cos wiecej zobaczyc choc wlasnie sprawa sie robi skomplikowana kiedy cykle sa b. Rozbiezne
 
Ostatnia edycja:
12Lutego to pierwszy dzien okresu?
Wychodzi ze to sklnczpny 7tydz.ale
Jesli mialas dlugie cykle to ovu mogla byc np 18dc .. Wtedy bylabys dzis jakies 31 dpo
A kiedy po teście mialas to usg????
Usg miałam 3dni po tym jak zrobiłam test który wyszedł pozytywny wcześniej miałam cień cienia ;) test pozytywny wyszedł 21.03 (clearblue "preagnant 1-2")

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Usg miałam 3dni po tym jak zrobiłam test który wyszedł pozytywny wcześniej miałam cień cienia ;) test pozytywny wyszedł 21.03 (clearblue "preagnant 1-2")

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Eeeee kochana .. Malo co zobaczysz tak wczesnie:) takze trzeba poczekac:)
Choc czy lekarka mówiła cos o pecherzyku?
Cien cienia ktorego? Hehehe wybacz ..tak licze sobie

Trzeba czekac kochana i byc dobrej mysli
 
reklama
Eeeee kochana .. Malo co zobaczysz tak wczesnie:) takze trzeba poczekac:)
Choc czy lekarka mówiła cos o pecherzyku?
Cien cienia ktorego? Hehehe wybacz ..tak licze sobie
Nie nic nie mówiła ale jakoś mnie to nie zdziwiło bo w poprzedniej ciąży miałam to samo ;) nie nie jest pani w ciąży albo nie nie za wcześnie jeszcze za namową koleżanki zmieniłam gina i co 8tydz i bijące serduszko teraz mój synek kończy 7lat w październiku ;)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry