reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Witam Wstępnie chyba moge do was dolaczyc. We wtorek wizyta potwierdzającą troszkę sie obawiam
2d07ca776989b82ac536b2a7ade4ab79.jpg


Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, hej,

Ja dzis powiedzialam mojej mamie. Chcialam czekac do pierwszego USG ale nie wytrzymalam, piekna chwila, duzo lez ❤️ Planuje wieczorny spacer z psem a poza tym odpoczywam :)

Dziewczyny, a macie jakies fajne aplikacje ciazowe do polecenia?
 
Hej, hej,

Ja dzis powiedzialam mojej mamie. Chcialam czekac do pierwszego USG ale nie wytrzymalam, piekna chwila, duzo lez ❤️ Planuje wieczorny spacer z psem a poza tym odpoczywam :)

Dziewczyny, a macie jakies fajne aplikacje ciazowe do polecenia?
Ja używam Babynote:) całkiem fajna
 
Ja bym chciała dziewczynkę, mąż chłopca :)

Co robicie w taka piękna sobotę? Ja wybralam się na super spacer z psem, odetchnęłam od smogu i mam nadzieje ze dawka swiezego powietrza pozwoli przespać noc w końcu.
U mnie jest szaro buro,wiec sobota nie taka piekna. Wrocilismy ze spaceru i zakupow w pepco. Kupilismy mlodemu bramke z gumowa pilka, zeby mogl sobie kopac w ogrodku, ale oczywiscie juz tatuś postawil w salonie [emoji85]
Hej, hej,

Ja dzis powiedzialam mojej mamie. Chcialam czekac do pierwszego USG ale nie wytrzymalam, piekna chwila, duzo lez [emoji173]️ Planuje wieczorny spacer z psem a poza tym odpoczywam :)

Dziewczyny, a macie jakies fajne aplikacje ciazowe do polecenia?
Preglife i moja ciaza. Obie sa fajne ;)

4c3tskjo983508q9.png
 
Dziewczyny, a co do grupy na fb to pomysl mi sie podoba, ale ja np chcialabym zeby grupa byla tajna, czyli nikt jej nie wyszuka, nikt nie zobaczy ze jestem w tej grupie, nikt nie podejrzy tresci ;) Pomysl mi sie podoba, bo moglybysmy tam pisac o sprawach, ktorych nie chcialybysmy aby czytal ktos "z zewnatrz" czy wrzucac zdjecia ;) Ale tak do.pisania na codzien to jednak wygodniejsze jest chyba forum :)

4c3tskjo983508q9.png
 
reklama
Dziewczyny, a co do grupy na fb to pomysl mi sie podoba, ale ja np chcialabym zeby grupa byla tajna, czyli nikt jej nie wyszuka, nikt nie zobaczy ze jestem w tej grupie, nikt nie podejrzy tresci ;) Pomysl mi sie podoba, bo moglybysmy tam pisac o sprawach, ktorych nie chcialybysmy aby czytal ktos "z zewnatrz" czy wrzucac zdjecia ;) Ale tak do.pisania na codzien to jednak wygodniejsze jest chyba forum :)

4c3tskjo983508q9.png
Podpisuje się pod tym rękami i nogami :D
 
Do góry