reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Natalia :) gratulacje :)

Ja od kilku dni umieram ;/ mdłości :/ buuuu :////


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dzisiaj teściowa przyjechała z obiadem , nie byłam w stanie gotować , a chłopki do wykarmienia [emoji39]


ckai9jcgk2p5w1e9.png
 
Pojechałabym, przynajmniej zrobią USG, może zwiększą dawkę leku.
Dzieki za motywacje! Jestem na oddziale. Kolejna szybsza wizyta... na usg przynajmniej zobaczyłam moje kochane maleństwo! Serduszko bije <3 szkoda tylko że mąż nie mógł być że mną ;) plamienie z znikąd. Zero krwiakow niczego, jajniki, jajowody czysciutkie. Dostałam kolejne leki duphaston 3x i Aspargin. Mam leżeć i odpoczywać. :) mdłości dzisiaj brak! :D
 
Hej nadrabiam wszystko :) dita chyba dojrzałam żebyś mnie wpisała do tabelki, ale to przypomnę się jak Wrócisz

U mnie mdłości od rana do nocy. Jakbym miała chorobę lokomocyjna. Najlepiej mi wychodzą slide chrupki. Mo ale ograniczam i zadowala się chlebem z solą...

Ciągle się waham nad lekarzem. Niby jestem zadowolona z tego, ale on nie pracuje w szpitalu, a ja chyba bym wolała takiego co pracuje.
Pi drugie ciągle się zastanawiam, kiedy powiedzieć Młodej.

W pracy wiedzą już prawie wszyscy...
 
Czy sa tu może przyszłe mamusie z Olsztyna ?

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Dzieki za motywacje! Jestem na oddziale. Kolejna szybsza wizyta... na usg przynajmniej zobaczyłam moje kochane maleństwo! Serduszko bije <3 szkoda tylko że mąż nie mógł być że mną ;) plamienie z znikąd. Zero krwiakow niczego, jajniki, jajowody czysciutkie. Dostałam kolejne leki duphaston 3x i Aspargin. Mam leżeć i odpoczywać. :) mdłości dzisiaj brak! :D

Świetna decyzja. Przynajmniej jesteś spokojniejsza. Trzymam kciuki. :) Będzie dobrze :)
 
Podpisuje się pod tym rękami i nogami :D
Chciałam Wam powiedzieć że taka grupa zamknięta już nawet jest ;) jak na razie liczy 70 osób i to pod taką nazwą, jak nasza :) Listopadowe mamy 2018 ale ja na razie się tam nie zapisuje, bo wiecie- nawet jak na facebooku grupa jest zamknieta i znajomi nie widzą treści, to mogą widzieć ze do jakiejś tajnej grupy należysz i nazwa sie wyswietli:) wiec falstart zapewniony :)
 
Chciałam Wam powiedzieć że taka grupa zamknięta już nawet jest ;) jak na razie liczy 70 osób i to pod taką nazwą, jak nasza :) Listopadowe mamy 2018 ale ja na razie się tam nie zapisuje, bo wiecie- nawet jak na facebooku grupa jest zamknieta i znajomi nie widzą treści, to mogą widzieć ze do jakiejś tajnej grupy należysz i nazwa sie wyswietli:) wiec falstart zapewniony :)
To zawsze można dać inna nazwę hihi
 
reklama
Tutaj na forum też można stworzyć grupę zamkniętą. Mimo, że już nie jestem wrześniówką, to i tak na zamknięte forum wrzesniówki 2018 zaglądam. Niektóre mamuśki przeszły na FB. Ja zostaję, konta na FB nie mam.:p
 
Do góry