reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja mam w sumie mega dziwne emocje, mega nie wierzę, aż dziwnie mi. Może dlatego, że pierwsza ciąża była ciężka i to trochę strach. 5 kwietnia chciałabym też usłyszeć serduszko ;-)

Ja czekam, aż endokrynolog przyjemnie mnie wcześniej (na razie wizyta na 25 kwietnia), a z niedoczynności przez nieodpowiednią dawkę wpadam w nadczynność...i czekam aż ktoś ustali mi dawkę euthyroxu.
Dziewczyny, myślałam, żeby na Faceboogu założyć jakąś grupę, co Wy na to? Łatwiej będzie się nam komunikować, tzn to taka luźna propozycja :-)
Cieszę się, że mogę tutaj z Wami być, pamiętam z pierwszej ciąży, jak takie osoby (nawet daleko) są istotne podczas ciaży ;-):tak:
Myślę że z tym facebookiem fajna sprawa jestem juz na jednej takiej grupie i łatwiej to wszystko czytać
 
reklama
Witam. Zrobiłam badanie z krwi, wynik to 51. Według opisu na badaniu powinien to być 3 tydzień ciąży.
Lekarz stwierdził, że ten wynik nie jest jednoznaczny i nie muszę być w ciąży.
Jak wyglądał wasz pierwszy wynik z Beta hcg? Byłyście w podobnej sytuacji?
Pozdrawiam.

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak moja pierwsza beta wynik 4 po kilku dniach 27 a kolejna 273 takze mysle ze bedzie wszystko ok
 
Dziewczynkę :) Może idąc dawnym zabobonem tak będzie, ponieważ na urodzie straciłam dość mocno [emoji14] :D
Ja mam gębę pryszczami wysypana, jakies male zaczerwienienia i ogolnie patrzec na siebie nie moge a maz twierdzi ze pieknieje [emoji23] chyba musze go do okulisty wyslac [emoji23]

4c3tskjo983508q9.png
 
Melduję się dziś naprawde super dzień bez mdlosci byłam w primarku niemoglam się oprzec kupilam malutkie buciki ż myszka miki jak będzie chłopak to oddam komuś mam nadzieję na dziewczynkę a wy dziewczyny podzielcie się co byście chciały

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Też się przyznaje, że byłam dziś na zakupach i nie przeszłam obojętnie kolo sklepów z rzeczami dziecięcymi - kupilam kocyk i bodziaki, niby neutralne ale bardziej na chłopca, bo takie mam przeczucie ale jeśli będzie dziewczynka to myślę, że się nie obrazi ze nie wszystko jest różowe :)

Ja mam gębę pryszczami wysypana, jakies male zaczerwienienia i ogolnie patrzec na siebie nie moge a maz twierdzi ze pieknieje [emoji23] chyba musze go do okulisty wyslac [emoji23]


4c3tskjo983508q9.png
Też mnie wysypało ale w sumie to nie wiem czy przez ciążę czy dlatego ze niedawno odstawiłam antykoncepcję hormonalna. Od razu w głowie miałam ten zabobon ze skoro odbiera urodę to będzie córka i na nic moje przeczucia :)
 
Ja bym chciała dziewczynkę, mąż chłopca :)

Co robicie w taka piękna sobotę? Ja wybralam się na super spacer z psem, odetchnęłam od smogu i mam nadzieje ze dawka swiezego powietrza pozwoli przespać noc w końcu.
 
reklama
Ja bym chciała dziewczynkę, mąż chłopca :)

Co robicie w taka piękna sobotę? Ja wybralam się na super spacer z psem, odetchnęłam od smogu i mam nadzieje ze dawka swiezego powietrza pozwoli przespać noc w końcu.
Ja niestety jestem do 20 w szkole. W tym roku bronie magistra więc licze dni do końca
 
Do góry