reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Ja zostawałam na minimum 4 dobry, na obserwacji.
Leżałam sporo razy, zawsze na wypisie - "możliwość poronienia", te słowa mną wstrząsnęły tak, że nie patrzałam, czy to majówka, czy to wakacje, czy świeci słońce, czy nie. Oczywiście broń Boże nie "piję" do Ciebie teraz. Ale z tego co wiem - to 3-4 doby (bo NFZ od 3 pełnej dobry płaci dopiero za łóżko = tak mówią :D).
 
Hej .
Co do witamin to od kilku już msc brałam kwas foliowy wg zaleceń. Teraz na wizycie lekarz już kazał kupić witaminy pregna plus polecił. Kazał mi też zrobić już przed nast wizyta wszystkie wyniki. I tak się zastanawiam czy w każdej ciąży trzeba powtarzać badania grupy krwi?

Ponoć tak. Chyba, że masz "świeże badanie".
 
Hej .
Co do witamin to od kilku już msc brałam kwas foliowy wg zaleceń. Teraz na wizycie lekarz już kazał kupić witaminy pregna plus polecił. Kazał mi też zrobić już przed nast wizyta wszystkie wyniki. I tak się zastanawiam czy w każdej ciąży trzeba powtarzać badania grupy krwi?
Ja również dostałam badania na następną wizytę i muszę powtarzać grupę krwi. Podobno teraz zmieniły się przepisy i dostaje się wynik w dwóch egzemplarzach.

Miłej słonecznej soboty Wam życzę :)
 
Ja również dostałam badania na następną wizytę i muszę powtarzać grupę krwi. Podobno teraz zmieniły się przepisy i dostaje się wynik w dwóch egzemplarzach.

Miłej słonecznej soboty Wam życzę :)

No dziś impreza urodzinowa męża babci...a ja zero ochoty (p dziwo) na cokolwiek prócz mięsa (sic!) :D
 
No i przeziębienie i mdłości nie odpuszczają :( dziś śniadanie zakończyło się wymiotami :(
Dasz radę :* herbata z imbirem nie pomaga? Pamiętaj żeby dużo pić, abyś się nie odowodniła. Moze chrupki kukurydziane? Albo wafle ryzowe. Mi pomgalay od rana po nie siegalam popijając ciepłą wodą, jak się przyjęły to po jakimś czasie jadłam jakiś konkret, jak było nadal mdło to tylko chrupki i woda...
 
Ja zostawałam na minimum 4 dobry, na obserwacji.
Leżałam sporo razy, zawsze na wypisie - "możliwość poronienia", te słowa mną wstrząsnęły tak, że nie patrzałam, czy to majówka, czy to wakacje, czy świeci słońce, czy nie. Oczywiście broń Boże nie "piję" do Ciebie teraz. Ale z tego co wiem - to 3-4 doby (bo NFZ od 3 pełnej dobry płaci dopiero za łóżko = tak mówią :D).
Jeśli jutro znów przywita mnie plamienie to jadę na SOR. Mam nadzieję że nic złego się nie dzieje. W środę mieliśmy iść na kontrolę. Z nadzieją na zobaczenie serduszka. Wiadomo że słowo "poronienie " straszy. Ale najważniejsze to spokój, nie nakrecanie się na najgorsze.
 
reklama
Hej .
Co do witamin to od kilku już msc brałam kwas foliowy wg zaleceń. Teraz na wizycie lekarz już kazał kupić witaminy pregna plus polecił. Kazał mi też zrobić już przed nast wizyta wszystkie wyniki. I tak się zastanawiam czy w każdej ciąży trzeba powtarzać badania grupy krwi?
Mi kazal przyniesc wynik z poprzedniej ciazy ;)

4c3tskjo983508q9.png
 
Do góry