reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Hej, jestem Martyna mam 27 lat. O mojej ciąży wie tylko mąż, stąd pragnienie poddzielenia się odczuciami. Nie spieszymy się z info dla rodziny ponieważ rok temu miałam ciążę pozamaciczna... ostatni @ 06.02!!! @ miałam mieć 03.03. Której nie dostałam. Poczekalam aż 2 dni i zrobiłam test. Wyszły 2 grube czerwone krechy! :D radość i niepewność . Umówiłam się na wizytę na 14.03 bo zaczęłam plamić. Stres niesamowity. W tym samym dniu zrobiłam bete wyszło 7646 mlU/ml wg ponizszej info o normie +-4tydzien. Ginekolozka nie była zachwycona plamieniem (brazowe, niewiele) na usg odnalazła pęcherzyk... przepisała mi duphaston który mam brać do kolejnej wizyty. Od razu l4 zakaz ruszania się, leżenia odpoczywanie. Kolejna wizyta w środę 28.03. Wczoraj musiałam w końcu zrobić coś w domu, pojechaliśmy z mężem na zakupy i znów zaczęłam plamic... dziś od rana leżę w łóżku. Nie robię nic... Piersi mega urosły, ale już nie bolą. Natomiast nudności mam od poniedziałku tak nieznosne ze nie da się funkcjonować. Mam ochote ewentualnie na owoce. Dziś spróbuje wodę z cytryną bo nawet od wody chce mi się...
 
Witam wszystkie mamusie także te nowe dziś robiłam betę wyszła prawie 45000 to raczej super :) dokucza mi tylko mdłości bole zębów a dziś na dodatek złapał mnie ostry ból głowy masakra. Mam pytanie czy któraś z mam jest z okolic Gdańska?
 
Ja tak po sąsiedzku (mam termin na październik)
a u mnie TSH spadło do 0.4...masakra.
Nie mogę pisać na 100%, skoro nie wiem na jakim aparacie i w jakiej normie robili Ci badania, ale najprawdopodobniej takie TSH jest OK w I trym ciąży - nie masz na wyniku tabelki dla 3 trymestrów? To wysokie TSH jest niebezpieczne dla dziecka.
 
Hej, jestem Martyna mam 27 lat. O mojej ciąży wie tylko mąż, stąd pragnienie poddzielenia się odczuciami. Nie spieszymy się z info dla rodziny ponieważ rok temu miałam ciążę pozamaciczna... ostatni @ 06.02!!! @ miałam mieć 03.03. Której nie dostałam. Poczekalam aż 2 dni i zrobiłam test. Wyszły 2 grube czerwone krechy! :D radość i niepewność . Umówiłam się na wizytę na 14.03 bo zaczęłam plamić. Stres niesamowity. W tym samym dniu zrobiłam bete wyszło 7646 mlU/ml wg ponizszej info o normie +-4tydzien. Ginekolozka nie była zachwycona plamieniem (brazowe, niewiele) na usg odnalazła pęcherzyk... przepisała mi duphaston który mam brać do kolejnej wizyty. Od razu l4 zakaz ruszania się, leżenia odpoczywanie. Kolejna wizyta w środę 28.03. Wczoraj musiałam w końcu zrobić coś w domu, pojechaliśmy z mężem na zakupy i znów zaczęłam plamic... dziś od rana leżę w łóżku. Nie robię nic... Piersi mega urosły, ale już nie bolą. Natomiast nudności mam od poniedziałku tak nieznosne ze nie da się funkcjonować. Mam ochote ewentualnie na owoce. Dziś spróbuje wodę z cytryną bo nawet od wody chce mi się...

Ja z tym plamieniem...tez miałam masakrę, oby wszystko było oki :)
Odpoczywaj, ja też głupia ze stresu (tak mam jak nie jem, to sprzątam :D ) pomyłam wszystkie okna...no człowiek głupi.
 
Martyna piękna beta! Odpoczywaj i dbaj o siebie, chociaż ciężko pewnie leżeć jeśli na dodatek źle się czujesz. Trzymam kciuki !
 
Ja tak po sąsiedzku (mam termin na październik)

Nie mogę pisać na 100%, skoro nie wiem na jakim aparacie i w jakiej normie robili Ci badania, ale najprawdopodobniej takie TSH jest OK w I trym ciąży - nie masz na wyniku tabelki dla 3 trymestrów? To wysokie TSH jest niebezpieczne dla dziecka.

w ciązy powinno być w okolicach 1-1,5, dopuszczalna to 2,5 max
 
W ogóle kupiłyście już jakieś witaminy, czy coś? :confused:

No i jeszcze jedno pytanie, każdy kalkulator pokazuje inaczej...skoro miałam ostatnią @ 9 lutego, to który to tydzień ciązy, raz napisane 3, raz 6.
Cykle masz regularne? Ile trwaja?
Witam wszystkie mamusie także te nowe dziś robiłam betę wyszła prawie 45000 to raczej super :) dokucza mi tylko mdłości bole zębów a dziś na dodatek złapał mnie ostry ból głowy masakra. Mam pytanie czy któraś z mam jest z okolic Gdańska?
Zeby czy bardziej dziąsła? Ja mam mega wrazliwe, krwawia nawet jak jem :/

4c3tskjo983508q9.png
 
reklama
Dodam że też mam niedoczynność tarczycy hashimoto i liczne guzki. Następna wizyte mam 27.03 do gin mam nadzieję że będzie robione usg i usłyszę serduszko :)
 
Do góry