reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Witamy nowe dziewczyny ja przez te mdlosci nie mogę funkcjonować dostałam różne leki nic niepomagaja dziś dostalam czopki

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cykle masz regularne? Ile trwaja?

Zeby czy bardziej dziąsła? Ja mam mega wrazliwe, krwawia nawet jak jem :/

4c3tskjo983508q9.png


Raczej nieregularne, ale zazwyczaj co 30-32 dni. W ostatnim czasie mocno cykl się wydłużył.
 
Witam ja po wizycie w szpitalu, pojawiły się brązowe plamienia. Z dzieckiem wszystko w porządku, serduszko bije. Mam się oszczędzać i mniej stresować, fakt stres ostatnio i przemęczenie sięgnęło w tym tygodniu zenitu. Mam obserwować czy dalej i mocniej plamię.
Witam nowe koleżanki, ja biorę Femibion 1 odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Zresztą to samo brałam w pierwszej ciąży.
 
reklama
Do góry