reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Raczej nieregularne, ale zazwyczaj co 30-32 dni. W ostatnim czasie mocno cykl się wydłużył.
Wiec wychodzi okolo 7, jednak przy nieregularnych miesiaczkach moze byc mlodsza. Moja ciaza wedlug miesiaczki a usg ma roznice ponad 2 tygodni (cykle nieregularne)

4c3tskjo983508q9.png
 
Witam ja po wizycie w szpitalu, pojawiły się brązowe plamienia. Z dzieckiem wszystko w porządku, serduszko bije. Mam się oszczędzać i mniej stresować, fakt stres ostatnio i przemęczenie sięgnęło w tym tygodniu zenitu. Mam obserwować czy dalej i mocniej plamię.
Witam nowe koleżanki, ja biorę Femibion 1 odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Zresztą to samo brałam w pierwszej ciąży.
Ja w środę dopiero idę na wizytę. Jeśli plamienie się rozkręci to też czeka mnie szpital...
 
Witam ja po wizycie w szpitalu, pojawiły się brązowe plamienia. Z dzieckiem wszystko w porządku, serduszko bije. Mam się oszczędzać i mniej stresować, fakt stres ostatnio i przemęczenie sięgnęło w tym tygodniu zenitu. Mam obserwować czy dalej i mocniej plamię.
Witam nowe koleżanki, ja biorę Femibion 1 odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Zresztą to samo brałam w pierwszej ciąży.
Uff dobrze, ze z malenstwem ok. Oszczedzaj sie :*

4c3tskjo983508q9.png
 
reklama
A robilas bete? Ja tylko dzieki niej bylam swiadoma, ze moja ciaza jest mlodsza. Jak bylam u lekarza i nic nie widzial, to spodziewalam sie tego,a gdybym bety nie zrobila to pewnie bym sie zalamala ;)

4c3tskjo983508q9.png
Pewnie, musiałam, by potwierdzić ciężę, bo dziś miałam mieć rezonans z kontrastem, dlatego też było to niezbędne. Wczoraj robiłam i było prawie 1300
 
Do góry