reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2018

Zochaa90
Jakoś tak samo dzisiaj się obudziłam nie tak jak przez ostatni tydzień że od razu było mi mdło i nic nie mogłam jeść ale nie chwale dnia bo u mnie w 5 minut robi się tragedia :-( :(Bo tak to męczy mnie od rana do nocy masakra:-( :(:baffled: A mam taki patent od dwóch dni ze jak się budzę to przy łóżku mam takie chrupki kukurydziane jak dla małych dzieci i jeszcze leżąc w łóżku jem je i popijam wodą mineralną żeby oszukać to takie dziwne uczucie głodu przez które mnie mdli i nawet pomaga z rana;) AAA i odkryłam ze mi pomagają Hallsy cukierki te w czarnym opakowaniu extra strong :-) :) Ja mam tylko mdłości bez wymiotów i mam nadzieje że tak zostanie. Ale w twoim przypadku bym się bała być sama z takim dzieciątkiem w domu zwłaszcza że z tego co piszesz wnioskuje że prawie nic nie jesz? pić też nie możesz to pewnie odwodnienie? to grozi jakimś omdleniem... a taki maluszek to ci chyba w takim przypadku nie pomoże:hmm: Nie chce straszyć ani nic w tym stylu ale na kroplówkę bym cię posłała bo odwodnienie jest grozne i dla ciebie i dla maluszka....
 
reklama
Wiem. W zeszlej ciazy tez jezdzilam na kroplowki. Jutro mam wizyte wiec pewnie dostane skierowania teraz tez. Sprobuje te chrupki akurat mam w domu. I musze kupic te cukierki o ktorych piszesz. Musze przetrwac juz tylko do piatku i maz wraca. Bierze 5 dni urlopu. Pozniej bedzie trzeba kombinowac dalej. Po tych moich objawach to zaczynam myslec ze to bedzie chyba jednak chlopak

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zocha
Współczuję ci bardzo ;( Ja mam same mdłości, jak Milena. Czasami mnie tak jakby szarpie na wymioty, i słabo się robi, pot oblewa, ale nie wymiotuję. I jem w miarę normalnie co przy tych mdłościach jest mega kosmiczne... Mieć mdłości i zachcianki? Możliwe :rolleyes2:
Rzeczywiście będą potrzebne u ciebie kroplówki, bo i odwodnienie i przecież ty nic nie jesz! :unsure:
Wiesz, po wodzie z cytryną nie ma jakoś kwaśno w buzi, to jest bardziej ożywcze, ale rozumiem, że jak nie możesz to nie możesz. W poprzedniej ciąży też miałam koło łóżka zawsze coś, albo krakersy, albo migdały, i od tej pory już ich nie tknę, bo mi się źle kojarzą :sorry:
Myślę, że po objawach nie poznaje się płci. Bo można mieć różne objawy w dwóch ciążach a taką samą płeć - moja koleżanka w pracy tak miała. Dwie dziewczynki na składzie, z jedną rewelka,a z drugą wymioty i słabe samopoczucie. Też jej wróżyli, że drugi chłopak, bo inaczej przechodzi, a tu suprise :) Nawet lekarzowi ponoć nie chcieli wierzyć 8-)
Trzymaj się jakoś...nie wiem..
Staraj się mimo wszystko pić, bo to odwodnienie na tę chwilę najgorsze może być...
 
Hej piękne
Ja od 9 w pracy ... W sumie dobrze się czuje
Rano obudziłam się z żołądkiem w gardle masakra... Skusiłam się do jedzenia i mi ustąpiło na szczęście ...powiem wam że ja chyba pójdę ta betę sprawdzić jutro dla świętego spokoju bo wizytę u gina mam dopiero 4.03 ciekawe cY już będzie serducho
 
Ja dzisiaj też jakoś nieciekawie się czuję, do wody dolewam sobie kapkę soku malinowego i taka lekko smakowa woda o wiele lepiej mi wchodzi. A z rana to tylko malutka owsianka albo banan, nic innego nie przejdzie.

Moja dzisiejsza beta tak mnie uspokoiła, czuję olbrzymią radość. Aż ciężko to opisać! Mam nadzieję, że w poniedziałek zobaczę serduszko ♥ W ogóle tak fajnie, że jest to forum, gdyby nie Wy już bym całemu światu powiedziała o fasolce :D
KOchana ja dziś jak zobaczyłam wyniki bety to aż się uśmiecham od ucha do ucha :) martwiłam się tym że nie mam już żadnych objawów ciążowych chce ją jeszcze powtórzyć za tydzień dla świętego spokoju :)
 
Normalnie jak was czytam to się martwię, wszystkie macie objawy? Ja żadnych. Czuje się dobrze, aż się zastanawiam czy wszystko z dzidzia w porządku:/ hm... niech już będzie 27.03 ;/

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja też proszę o podpisanie. 29l termin na 10.11

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

Normalnie jak was czytam to się martwię, wszystkie macie objawy? Ja żadnych. Czuje się dobrze, aż się zastanawiam czy wszystko z dzidzia w porządku:/ hm... niech już będzie 27.03 ;/

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom


Wpisałam cię jak tylko się pojawiłaś :) Tylko bez imienia i wiek wpisałam 28, bo jeszcze chyba nie urodzin nie miałaś? :p
Mnie nic nie boli, nic nie kłuje, piersi bez szalu, tylko (albo aż :sad:) mdłości. Ale tego nikomu nie życzę, więc się ciesz!

Hej piękne
Ja od 9 w pracy ... W sumie dobrze się czuje
Rano obudziłam się z żołądkiem w gardle masakra... Skusiłam się do jedzenia i mi ustąpiło na szczęście ...powiem wam że ja chyba pójdę ta betę sprawdzić jutro dla świętego spokoju bo wizytę u gina mam dopiero 4.03 ciekawe cY już będzie serducho

Myślę, że serduszko będzie:)
A ty już nie sprawdzałaś przyrostu? ;) jest na pewno wszystko dobrze :)

Moja dzisiejsza beta tak mnie uspokoiła, czuję olbrzymią radość. Aż ciężko to opisać! Mam nadzieję, że w poniedziałek zobaczę serduszko ♥ W ogóle tak fajnie, że jest to forum, gdyby nie Wy już bym całemu światu powiedziała o fasolce :D

Całemu światu może nie, ale jak masz siostrę czy przyjaciółkę to możesz się podzielić tą informacją, tak myślę:) Trzeba dzielić razem i radość, i smutki :tak:
 
reklama
Wpisałam cię jak tylko się pojawiłaś :) Tylko bez imienia i wiek wpisałam 28, bo jeszcze chyba nie urodzin nie miałaś? [emoji14]
Mnie nic nie boli, nic nie kłuje, piersi bez szalu, tylko (albo aż :sad:) mdłości. Ale tego nikomu nie życzę, więc się ciesz!



Myślę, że serduszko będzie:)
A ty już nie sprawdzałaś przyrostu? ;) jest na pewno wszystko dobrze :)



Całemu światu może nie, ale jak masz siostrę czy przyjaciółkę to możesz się podzielić tą informacją, tak myślę:) Trzeba dzielić razem i radość, i smutki :tak:
Mam na imię Justyna, może być 28, bo do września mi trochę zostało, normalnie po stracie w czerwcu wszystko mnie nie pokoi, ale mimo wszystko wierzę w siłę przyciągania więc staram się myśleć pozytywnie:)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry