reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Zochaa90
Jakoś tak samo dzisiaj się obudziłam nie tak jak przez ostatni tydzień że od razu było mi mdło i nic nie mogłam jeść ale nie chwale dnia bo u mnie w 5 minut robi się tragedia :-( :(Bo tak to męczy mnie od rana do nocy masakra:-( :(:baffled: A mam taki patent od dwóch dni ze jak się budzę to przy łóżku mam takie chrupki kukurydziane jak dla małych dzieci i jeszcze leżąc w łóżku jem je i popijam wodą mineralną żeby oszukać to takie dziwne uczucie głodu przez które mnie mdli i nawet pomaga z rana;) AAA i odkryłam ze mi pomagają Hallsy cukierki te w czarnym opakowaniu extra strong :-) :) Ja mam tylko mdłości bez wymiotów i mam nadzieje że tak zostanie. Ale w twoim przypadku bym się bała być sama z takim dzieciątkiem w domu zwłaszcza że z tego co piszesz wnioskuje że prawie nic nie jesz? pić też nie możesz to pewnie odwodnienie? to grozi jakimś omdleniem... a taki maluszek to ci chyba w takim przypadku nie pomoże:hmm: Nie chce straszyć ani nic w tym stylu ale na kroplówkę bym cię posłała bo odwodnienie jest grozne i dla ciebie i dla maluszka....
 
reklama
Wiem. W zeszlej ciazy tez jezdzilam na kroplowki. Jutro mam wizyte wiec pewnie dostane skierowania teraz tez. Sprobuje te chrupki akurat mam w domu. I musze kupic te cukierki o ktorych piszesz. Musze przetrwac juz tylko do piatku i maz wraca. Bierze 5 dni urlopu. Pozniej bedzie trzeba kombinowac dalej. Po tych moich objawach to zaczynam myslec ze to bedzie chyba jednak chlopak

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zocha
Współczuję ci bardzo ;( Ja mam same mdłości, jak Milena. Czasami mnie tak jakby szarpie na wymioty, i słabo się robi, pot oblewa, ale nie wymiotuję. I jem w miarę normalnie co przy tych mdłościach jest mega kosmiczne... Mieć mdłości i zachcianki? Możliwe :rolleyes2:
Rzeczywiście będą potrzebne u ciebie kroplówki, bo i odwodnienie i przecież ty nic nie jesz! :unsure:
Wiesz, po wodzie z cytryną nie ma jakoś kwaśno w buzi, to jest bardziej ożywcze, ale rozumiem, że jak nie możesz to nie możesz. W poprzedniej ciąży też miałam koło łóżka zawsze coś, albo krakersy, albo migdały, i od tej pory już ich nie tknę, bo mi się źle kojarzą :sorry:
Myślę, że po objawach nie poznaje się płci. Bo można mieć różne objawy w dwóch ciążach a taką samą płeć - moja koleżanka w pracy tak miała. Dwie dziewczynki na składzie, z jedną rewelka,a z drugą wymioty i słabe samopoczucie. Też jej wróżyli, że drugi chłopak, bo inaczej przechodzi, a tu suprise :) Nawet lekarzowi ponoć nie chcieli wierzyć 8-)
Trzymaj się jakoś...nie wiem..
Staraj się mimo wszystko pić, bo to odwodnienie na tę chwilę najgorsze może być...
 
Hej piękne
Ja od 9 w pracy ... W sumie dobrze się czuje
Rano obudziłam się z żołądkiem w gardle masakra... Skusiłam się do jedzenia i mi ustąpiło na szczęście ...powiem wam że ja chyba pójdę ta betę sprawdzić jutro dla świętego spokoju bo wizytę u gina mam dopiero 4.03 ciekawe cY już będzie serducho
 
Ja dzisiaj też jakoś nieciekawie się czuję, do wody dolewam sobie kapkę soku malinowego i taka lekko smakowa woda o wiele lepiej mi wchodzi. A z rana to tylko malutka owsianka albo banan, nic innego nie przejdzie.

Moja dzisiejsza beta tak mnie uspokoiła, czuję olbrzymią radość. Aż ciężko to opisać! Mam nadzieję, że w poniedziałek zobaczę serduszko ♥ W ogóle tak fajnie, że jest to forum, gdyby nie Wy już bym całemu światu powiedziała o fasolce :D
KOchana ja dziś jak zobaczyłam wyniki bety to aż się uśmiecham od ucha do ucha :) martwiłam się tym że nie mam już żadnych objawów ciążowych chce ją jeszcze powtórzyć za tydzień dla świętego spokoju :)
 
Normalnie jak was czytam to się martwię, wszystkie macie objawy? Ja żadnych. Czuje się dobrze, aż się zastanawiam czy wszystko z dzidzia w porządku:/ hm... niech już będzie 27.03 ;/

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja też proszę o podpisanie. 29l termin na 10.11

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

Normalnie jak was czytam to się martwię, wszystkie macie objawy? Ja żadnych. Czuje się dobrze, aż się zastanawiam czy wszystko z dzidzia w porządku:/ hm... niech już będzie 27.03 ;/

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom


Wpisałam cię jak tylko się pojawiłaś :) Tylko bez imienia i wiek wpisałam 28, bo jeszcze chyba nie urodzin nie miałaś? :p
Mnie nic nie boli, nic nie kłuje, piersi bez szalu, tylko (albo aż :sad:) mdłości. Ale tego nikomu nie życzę, więc się ciesz!

Hej piękne
Ja od 9 w pracy ... W sumie dobrze się czuje
Rano obudziłam się z żołądkiem w gardle masakra... Skusiłam się do jedzenia i mi ustąpiło na szczęście ...powiem wam że ja chyba pójdę ta betę sprawdzić jutro dla świętego spokoju bo wizytę u gina mam dopiero 4.03 ciekawe cY już będzie serducho

Myślę, że serduszko będzie:)
A ty już nie sprawdzałaś przyrostu? ;) jest na pewno wszystko dobrze :)

Moja dzisiejsza beta tak mnie uspokoiła, czuję olbrzymią radość. Aż ciężko to opisać! Mam nadzieję, że w poniedziałek zobaczę serduszko ♥ W ogóle tak fajnie, że jest to forum, gdyby nie Wy już bym całemu światu powiedziała o fasolce :D

Całemu światu może nie, ale jak masz siostrę czy przyjaciółkę to możesz się podzielić tą informacją, tak myślę:) Trzeba dzielić razem i radość, i smutki :tak:
 
reklama
Wpisałam cię jak tylko się pojawiłaś :) Tylko bez imienia i wiek wpisałam 28, bo jeszcze chyba nie urodzin nie miałaś? [emoji14]
Mnie nic nie boli, nic nie kłuje, piersi bez szalu, tylko (albo aż :sad:) mdłości. Ale tego nikomu nie życzę, więc się ciesz!



Myślę, że serduszko będzie:)
A ty już nie sprawdzałaś przyrostu? ;) jest na pewno wszystko dobrze :)



Całemu światu może nie, ale jak masz siostrę czy przyjaciółkę to możesz się podzielić tą informacją, tak myślę:) Trzeba dzielić razem i radość, i smutki :tak:
Mam na imię Justyna, może być 28, bo do września mi trochę zostało, normalnie po stracie w czerwcu wszystko mnie nie pokoi, ale mimo wszystko wierzę w siłę przyciągania więc staram się myśleć pozytywnie:)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry