reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Zrujnowalam zycie mojemu dziecku [emoji85][emoji23] obiecalam mu, ze kupie puzzle z psim patrolem, a w sklepie takich nie bylo [emoji85] oooo mamuniu, jaka awanture zrobil [emoji85] na szczescie z pomoca ekspedientki udalo nam sie namowic go na inne puzzle [emoji14]

4c3tskjoppjijysx.png
 
reklama
Ja woasnie bylam na kolejnym badaniu sluchu.
Do szkoly rodzenia nie chodzilam. Oddychanie pokazala mi polozna u mojej gin a tryb matka wlaczyl sie sam. Mama byla z nami pierwsze dwa dni to mloda wykapala bo ja po cc.

@Igorowelove wiesz ile razy w pracy bylam swiadkiem takie zjawiska? Placz chisteria bo w sklepie nie ma... Ale zawsze cos sie wymysli. Ja mlodej czasem mowie "no nie wyczaruje ci" i ona ostatnio do mnie tak samo haha tylko nie pamietam o ci chodzila haha
 
Ja woasnie bylam na kolejnym badaniu sluchu.
Do szkoly rodzenia nie chodzilam. Oddychanie pokazala mi polozna u mojej gin a tryb matka wlaczyl sie sam. Mama byla z nami pierwsze dwa dni to mloda wykapala bo ja po cc.

@Igorowelove wiesz ile razy w pracy bylam swiadkiem takie zjawiska? Placz chisteria bo w sklepie nie ma... Ale zawsze cos sie wymysli. Ja mlodej czasem mowie "no nie wyczaruje ci" i ona ostatnio do mnie tak samo haha tylko nie pamietam o ci chodzila haha

Dobrze napisane. Tryb matka u mnie wlaczyl sie identycznie ale jesli ktos chce sie wesprzec szkola rodzenia to mysle ze jest to napewno pomocne:)
 
Tez mam w czwartek wizyte. Ale obawiam sie jak ja wytrzymam bez toalety w poczekalni. Na ten moment to ja wiekszosc czasu spedzam przy wc :(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez mam w czwartek wizyte. Ale obawiam sie jak ja wytrzymam bez toalety w poczekalni. Na ten moment to ja wiekszosc czasu spedzam przy wc :(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom


Ja tez się zaprzyjaźniłam z ubikacja.. a dzisiaj to już masakra co chwile wymiotuje
Dziewczyny czy na opryszczkę moge jakaś maść czy coś ? Bo chyba mi się robi :/


w4sq9n73qvls2f07.png
 
Plomyk ost. Czesc zdania kierowalam do dziewczyn hehe powinnam to inaczej sformułować

Ja czytałam kiedyś, że zowirax, który zawsze brałam stosuje się tylko, gdy "korzyści matki przeważają nad korzysciami płodu", więc sobie odpusciłam. Natomiast wcierałam kropelkę olejku herbacianego (koszt kilka zł) i zasuszyło ładnie, ale nie mam pewności, że to była znowu opryszczka.


Moja mama nie żyje od kilku lat, a z teściową chyba bym nie wytrzymała, więc liczę, że nie wpadnie pomóc. :) Postaram się o jakiś kurs online, zeby ogarnąć podstawy. Jakoś tak nie potrafię sobie wyobrazić nagłego przyłączenia na tryb mama :D

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Uwierz. Da sie. Ty z dnia na dzien bedziesz najwiecej wiedziec o swoim dziecku i powiem Ci ze dla mnie to plus nie miec tej pomocy ze strony mam haha bo jest wszystko na opak a mi bedzie potrzebny spokoj szvzegolnie na poczatku..nawet jesli wszystko bede robić sama ps z mezem :p
 
Hej dziewczyny,
wczoraj miałam seksik z moim facetem. Miło, delikatnie.
O 06.00 rano obudził mnie potworny ból podbrzusza i pleców. Poszłam do toalety. Wracając czułam, że mdleję [emoji35] Ostatkiem sił uchyliłam okno, rzuciłam się na łóżko, nogi na ścianę. Katastrofa. Momentalnie byłam mokra jak mysz [emoji15][emoji30] Pomyślałam, koniec, poleci za moment. Leżałam godzinę i ból zelżał.
Może to jelita. Wczoraj zjadłam danie z czerwoną cebulą. Nieszczególnie cebulę jadam i toleruję.
Zaliczyłam po kawie wizytę w toalecie. Było (sic!) treściwie. Może byłam zablokowana i stąd taki atak, ale miałam czarne myśli na maxa.
Może za wcześnie, by się cieszyć? Nikomu z rodziny poza bratem nie mówiłam.
W pracy powiem po Świętach.
Teraz leżę, brzuch ciągnie jak zwykle...Byle do przodu. Wizyta u gina w ramach NFZ 28 marca.
Trzymam kciuki za Wasze fasolki [emoji1303]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@ONAONAONA spoko. W sumie moja wypowiedz mogla zabrzmiec jak zachecanie do nie chodzenia na szkole rodzenia :p ale absolutnie tak nie jest. wiem ze bez tez sie da. Nie ma sie czego bac. Ja nigdy w zyciu nie trzymalam na rekach niemowlaka a jak sie mloda urodzila i wreszcie wstalam z lozka po cc to tak po prostu jakbym cale zycie nie robila nic innego przewinelam przebralam nakarmilam... Sama bylam w szoku :D
 
reklama
A co do opryszczki to mi wlasnie znika juz slad. Spróbuj wysuszyc sudokremem.
Ja po tym jak mi wylazla poznalam ze mam oslabiony organizm a co za tym idzie moze byc cos na rzeczy w kwestii malego lokatora i to sie sprawdzilo wiec mozna uznac ze to byl moj pierwszy ciążowy obiaw hehehe
 
Do góry