reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Hihi ja mieszkam na wsi ^^ A Leszno znam, jeśli chodzi o to koło Poznania to jeździłam tam na pływalnię hihi. Po slubie mieszkam w łódzkim.
A do lekarza jezdziłam 15km stąd, do miasteczka. W tej ciąży już się zdecydowałam na innego lekarza w innej miejscowości. Jestem dobrej myśli:)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, to koło Poznania, pływalnia już zamknięta:/

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Matko jedyna, czyli ta moja mała zaściankowa miejscowość Leszno to jednak luxus:p Gdzie nie pójdziesz, czy to nfz czy prywatnie usg w gabinecie i inaczej sobie nie wyobrażam. [emoji55]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Moze to dziwne ale w malych przychodniach latwiej o usg w gabinecie bo jest jeden max dwa gabinety a tu w wawie jak jest duzo pacjentek i nie kazda potrzebuje usg bo nie wszystkie sa w ciazy to zeby przyspieszyc w dwuch gab sa wizyty a osobno usg zeby nie stal sprzet bezczynniciaJak sie tak zastanowic to nawet ma to jakis sens ;)
 
Moze to dziwne ale w malych przychodniach latwiej o usg w gabinecie bo jest jeden max dwa gabinety a tu w wawie jak jest duzo pacjentek i nie kazda potrzebuje usg bo nie wszystkie sa w ciazy to zeby przyspieszyc w dwuch gab sa wizyty a osobno usg zeby nie stal sprzet bezczynniciaJak sie tak zastanowic to nawet ma to jakis sens ;)
Jakby nie było to bardzo logiczne:)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Narazie ciężko cokolwiek powiedzieć
Lekarz zadecydował że zobaczymy co dalej po następnym USG także to będą ciężkie dwa tygodnie staram się nie denerwować, ale wiadomo różnie to bywa , liczę na to że się wchłonie
Stare metody mówią że powinno się leżeć w szpitalu do zmniejszenia a potem leżenie w domu do wchłonięcia
Nowe fakty mówią że w całe nie jest korzystne takie leżenie
Także ja idę dziś na 13 do pracy ale narazie leżę jeszcze w łóżeczku, właśnie z synkiem zjedliśmy śniadanie
Powiem wam że ja dopuki nie zjem to kręci mi się w głowie i jest mi niedobrze
Co do plamienia miałam je tylko w sobotę
Teraz narazie jest ok wieczorami boli mnie brzuch
 
Ja się obyłam chociaż to była moja pierwsza ciąża, zrobiłam taką z bebiprogram czy coś takiego internetowo.
 
Wiesz ja się do tego nie zapisałam tam były lekcje, filmiki itd Jeśli chodzi o poród to jak oddychać pokazały mi położne w czasie porodu i tyle, a opieka nad dzieckiem, mama była ze mną przez tydzień czasu i przychodziła położna.
 
Hej dziewczyny, tak sie źle czułam,że nic nie zaglądałam. Mdłości miałam tak tragiczne,że od śniadania nic nie jadłam, nie byłam w stanie... Nawet woda ciężko szła..Czekam niecierpliwie na wieści z dzisiejszych wizyt! Ja jade w czwartek i strasznie chciałaby już coś zobaczyć.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, tak sie źle czułam,że nic nie zaglądałam. Mdłości miałam tak tragiczne,że od śniadania nic nie jadłam, nie byłam w stanie... Nawet woda ciężko szła..Czekam niecierpliwie na wieści z dzisiejszych wizyt! Ja jade w czwartek i strasznie chciałaby już coś zobaczyć.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ja tez w czwartek jadę [emoji4]

f2w3vfxm32bteq0n.png


860ij44jw6pm2i0p.png
 
reklama
Balonsbalons z dwojga zlego dobrze ze to tylko krwiaczek . napewno sie wchlonie ! Trzymaj sie kochana

Ja sie lepiej dzisiaj czuje. Zauwazylam ze mdli mnie teraz jak sie najem...i pewne rzeczzy mnie odrzucaja...odrzuca mnie mocha ..odrzuca kawka rozpuszczalna eh a za to znow uwielbiam zupy..tak ze pilabym sama wode szklankalmi..mialam tak w poprzednich ciazach
W ogole po jakims wysilku mam takie dziwne ciagniecia...:oO badz klucia oO ale juz mniej jak wczesniej .. Siadam i jest lepiej
Nie boli mnie jak na @
Brzuszek leciutko wydety
Piersi nadal bola
I krostki mi sie troszke ustabilizowaly.tzn. juz mnie jakby przestalo wysypywac
 
Do góry