reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Szczerze mowiec nie wiem jakie maja zasady w luxmedzie. Czy maja usg w gabinecie i czy robią od razu... No ciekawa jestem. Jutro sie przekonam ;)
 
reklama
Szczerze mowiec nie wiem jakie maja zasady w luxmedzie. Czy maja usg w gabinecie i czy robią od razu... No ciekawa jestem. Jutro sie przekonam ;)
A skąd jesteś? Wydaje mi się, że usg w gabinecie jest już standardem.

f2w3dqk3tubvz7v9.png


Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wczoraj zaliczyłam dwie wizyty u ginekologa jedna na NFZ jedną prywatnie
Na NFZ bez USG
Prywatnie tylko USG
W USG widać pęcherzyk ciążowy i drugie coś najprawdopodobniej krwiak okołopęcherzykowy
Według USG to 5 tc1d ale lekarz powiedział że według niego ciąża młodszą czyli 4/5 tc
Przepisał luteinę dopochwowo 100mg 2×dziennie
Nie muszę leżeć mogę chodzić do pracy ale zero dźwigania i aktywności fizycznej oraz zero sexu
Kolejna wizyta 4 kwietnia
 
A skąd jesteś? Wydaje mi się, że usg w gabinecie jest już standardem.

f2w3dqk3tubvz7v9.png


Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Z warszawy. Luxmed ma rozne opinie w kwestui prowadzenia ciazy ale jestem dobrej mysli. Kiedys wiem ze nie mieli w gabinetach usg ale teraz nie wiem. Moglo sie cos zmiwnic
 
Dziewczyny wczoraj zaliczyłam dwie wizyty u ginekologa jedna na NFZ jedną prywatnie
Na NFZ bez USG
Prywatnie tylko USG
W USG widać pęcherzyk ciążowy i drugie coś najprawdopodobniej krwiak okołopęcherzykowy
Według USG to 5 tc1d ale lekarz powiedział że według niego ciąża młodszą czyli 4/5 tc
Przepisał luteinę dopochwowo 100mg 2×dziennie
Nie muszę leżeć mogę chodzić do pracy ale zero dźwigania i aktywności fizycznej oraz zero sexu
Kolejna wizyta 4 kwietnia
Współczuję stresu:/ .., ale najważniejsze to dobre nastawienie. Wystąpiło z tym krwiakiem jakieś plamienie? Ja też na luteince, ale obijam się już w domu:) A w sumie tydzień temu też byłam na wizycie 5+1 ale pęcherzyka jeszcze nie było:(

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wczoraj zaliczyłam dwie wizyty u ginekologa jedna na NFZ jedną prywatnie
Na NFZ bez USG
Prywatnie tylko USG
W USG widać pęcherzyk ciążowy i drugie coś najprawdopodobniej krwiak okołopęcherzykowy
Według USG to 5 tc1d ale lekarz powiedział że według niego ciąża młodszą czyli 4/5 tc
Przepisał luteinę dopochwowo 100mg 2×dziennie
Nie muszę leżeć mogę chodzić do pracy ale zero dźwigania i aktywności fizycznej oraz zero sexu
Kolejna wizyta 4 kwietnia

Gratuluję pęcherzyka :) Krwiak na pewno się wchłonie, musisz po prostu uważać ;) Pewnie stąd te plamienia...
To na NFZ nie było usg?:o
 
reklama
Zdecydowanie nie. Ja w zeszłej ciąży poszłam do lekarza, który miał super opinie, był bardzo miły, przyjął mnie o 21, gdy plamiłam. Ale wysłał mnie na usg w inne miejsce i to brzuszne :o Wtedy było już po wszystkim, na usg nic nie było widać. Ale miesiąc później w szpitalu okazało się, że mam 2 torbiele...

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Matko jedyna, czyli ta moja mała zaściankowa miejscowość Leszno to jednak luxus:p Gdzie nie pójdziesz, czy to nfz czy prywatnie usg w gabinecie i inaczej sobie nie wyobrażam. [emoji55]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry