reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Myślicie, ze w 6tygodniu 6 dniu będzie serduszko? :) [emoji173]️ mam wizytę w pt przed świetami i mam nadzieje na dobra nowinę ;)

Wg mnie może już bić :) Jest duża szansa :tak:

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Byłam dziś na nieplanowanej wizycie i serduszko biło :laugh2:
Zaraz wstawie zdjęcia z usg.

edit chciałam wstawić, ale cały czas pojawia się komunikat, że plik jest za duży...

Super! gratuluję :) Miałaś wczesną owulację pewnie ;) ;)


Ja całą noc spać nie mogłam, dziś idę z samego rana na wizytę, trzymajcie kciuki :)

Kciuki zaciśnięte mocno! Daj znać po wizycie! :-) :)


Ja idę do lekarza dopiero po pracy, po południu :oops: Więc moje sprawozdanie będzie wieczorem:) Oby wszystko było w porządku...Stresik jest :sorry:

Witam nowe mamuśki:) Dopisałam was do tabelki na 1str. :rolleyes2:
 
Hej dziewczyny dziś byłam na pobraniu krwi ginekolog mi dala żeby sprawdzić progesteron, przy okazji zrobiłam bete :) dla świetego spokoju sprawdzić czy przyrasta moze popołudniu bedą wyniki
 
Byłam dziś na nieplanowanej wizycie i serduszko biło :laugh2:
Zaraz wstawie zdjęcia z usg.

edit chciałam wstawić, ale cały czas pojawia się komunikat, że plik jest za duży...
Jejku jak Ci zazdroszczę, ja już też chcę wiedzieć, że wszystko oki. Czym była spowodowana nieplanowana wizyta?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć!
Internety i sentyment zaprowadziły mnie do Listopadowych mam 2018.
Bardzo serdecznie Wam gratuluję! Życzę nudnej ciąży, szczęśliwych rozwiązań i przespanych nocy :)
Przeczytałam ostatnią stronę i wspomnienia wróciły :) Piękny czas przed Wami :)
Odpoczywajcie ile się da, spełniajcie swoje zachcianki i cieszcie się każdym dniem z brzuszkiem :)
Pozdrawiamy z Listopadową Agatką :) ur 3.11.2017
Za rok o tej porze będziecie tulić swoje szczęścia :)
 

Załączniki

  • Agata 4m.jpg
    Agata 4m.jpg
    337,9 KB · Wyświetleń: 92
reklama
Do góry