reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja też biorę Femibion. Jak masz to mthfr to może bierz inofem? On chyba ma tą metylowaną ilość kwasu..Musiałabyś dopytać lekarza :sorry:

No właśnie lekarz kazał brać femibion i teraz sama nie wiem.. zrobię to badanie i zobaczę jak to wszystko wyglada jak Ok to będę dalej brać femibion a jak nie to będę szukała samego metylowanego w większej dawcę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No właśnie lekarz kazał brać femibion i teraz sama nie wiem.. zrobię to badanie i zobaczę jak to wszystko wyglada jak Ok to będę dalej brać femibion a jak nie to będę szukała samego metylowanego w większej dawcę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dokładnie, zrób to badanie bo może tyle akurat ci wystarcza. Wiem, ze inofem ma dużą dawkę tego metylowanego kwasu, ale nie wiem czy można go brać w ciąży :oops:
 
Hej ja badałam poziom kwasu foliowego na zlecenie kardiologa i wyszła mi podwojnie przekroczona norma (brałam folik) i od tego czasu przeszłam na metylowany z firmy solgar. Niestety tani nie jest bo kosztuje 57 zl ale dla dziecka wszystko co najlepsze:)[/QUOTE]
 
Edytka kp jest w wiekszej mierze zalezne od pracy hormonów. Czasem walka nie wystarczy i najwazniejsze ze probowalas choc rozumiem ze wiele kobiet decyduje sie na mm od początku.
Mimo ze karmilam piersia bez jakiegoś wysiłku to nie wiem czy bedzie mi dane karmic piersia 3 brzdaca. Jesli nie to mi sir świat nie zawali ..jakos to będzie
Fajnie by bylo wspierac sie bez wzgledu na to jaki sposob karmienia wybierzemy bo decyzja nalezy do każdego:)

Jeszcze nie przeczytałam co napisaliście z rana dzis
Bede nadrabiać teraz
Ale sie zle czuje..wczoraj wieczorem jus tak dobrze a z rana mdlosci i odruch wymioty do teraz ehhh i niech mi ktos powie ze ciaza to nie choroba to wydrapie oczy hahah
 
Przepiękna wiem wiem szkło czarne będzie mega trudne w utrzymaniu ale cóż , piękno wygrywa [emoji7]


ckai9jcgk2p5w1e9.png

Piekne kuchnie!!!!! I zalezy dla kogo male haha
Ja drugi raz robiłam sobie kuchnie i tym razem w większości postawiłam na funkcjonalność hahaha mialam dość ciaglego przecierania a na dłuższą metę to męczy choc zależy od osoby
A ze czarne..nie za ciemno bedzie ?
 
U mnie troszkę ciemno jest ale mam dobre oświetlenie także nie jest zle :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja biore folik mama. A slyszalyscie taka teorie ze nudnosci moga powstawac na skutek przedawkowania kwasu foliowego ? Kolezanka mi mowila jak jej powiedzialam ze ciagle mnie mdli. Pierwszy raz cos takiego slyszalam

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny. U mnie dzisiaj zaczął się 6 tydzień wg om. Powiedzcie czy was też tak kłują jajniki? Najbardziej przy jakimś szybszym ruchu, gwałtownym wstaniu itp. Dzisiaj tak mnie zakuł że aż przykucnełam...
 
Do góry