reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Takze moze lepiej powtorze bo jeszcze mi sie cos moze uroilo [emoji3][emoji3][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emii ja mam czarne płytki między szafkami, od niedawna ale mam ochotę już je zmienić na białe :D
a2345f0ad53f9543270163aa7bb8c384.jpg


Niestety jeszcze nie skończona w 100%


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Pięknie:) Ale to latanie ze ścierą przerażające dla mnie :o:-D

Witam wszystkie przyszle mamusie
Troche mi zajelo przebrniecie przez wszystkie strony tego forum Dzis zaczelam 6 tc :) dopiszcie mnie prosze do listy, termin 15/11
Na razie nie mam zadnych objawow oprocz bolacych piersi, czy to normalne?

A ile masz lat?
Inne objawy mogą, choć nie muszą, przyjść później:)
JA miałam mdłości w poprzedniej ciąży, i teraz też mam :oops: nie polecam. Wczoraj się prawie popłakałam tak mnie mdliło cały dzień, bez przerwy właściwe..
Dzisiaj nie zapeszam, ale muli mnie do wytrzymania 8-)

@Emii06 piekbie. uwielbiam takie zabudowy!
Witam nowe mamy :)

A ja sie wreszcie wyspalam bo mloda do nas nie przylazla jeeeeej święto haha:D

Zrobulam sobie ten test. Myslalam ze to juz ladna wyrazna kreska bedzie a tu taka blada ech. Juz mi czarne mysli do glowy przychodzily ze mi beta spada czy cos ale szybko sie naprostowalam bo przeciez jeszcze wczesnie. Po prostu jeszcze za dwa dni zrobie kolejny dla pewnosci i tyle ;)

Na pewno ściemnieje. Z tymi testami też tak jest,że jendym wychodzą szybko, a innym później, niektóre kobiety to w ogóle długo, długo nie mają tej drugiej kreski ciemnej...;) Także luz blues :) jest w porządku :)
 
Dziewczyny a robiła ktoras z was badanie poziomu kwasu foliowego w organizmie? Bo ja mam mthfr i biorę femibion Natal 1 ale boje się ze tam jest za mała ilość kwasu metylowego


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też biorę Femibion. Jak masz to mthfr to może bierz inofem? On chyba ma tą metylowaną ilość kwasu..Musiałabyś dopytać lekarza :sorry:
 
Ja nie robiłam takiego badania na poziom kwasu foliowego.


Ja mam pierwsza wizytę za dwa tygodnie. To będzie lekko ponad 8 tydzień. Nie za późno ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja nie robiłam takiego badania na poziom kwasu foliowego.


Ja mam pierwsza wizytę za dwa tygodnie. To będzie lekko ponad 8 tydzień. Nie za późno ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Jeżeli nic się nie dzieje, nie masz żadnych mocnych bóli i plamień, i jesteś w stanie tak dlugo wytrzymać to jest ok ;) Najważniejsze,żeby pójść przed 10tygodniem i tyle. Zobaczysz od razu serduszko :tak:
 
32 lata, to moja pierwsza ciaza, jestem zielona w temacie [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry