reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Jajniki mnie nie bolą a zawsze bolały ze względu na PCOS. Za to 3 dzień co zjem to za przeproszeniem mi się odbija, siedzi mi na żołądku, zjem obiad, a jak jem kolacje to jeszcze odbija mi się tym co zjadłam na obiad.
 
reklama
Hej dziewczyny. U mnie dzisiaj zaczął się 6 tydzień wg om. Powiedzcie czy was też tak kłują jajniki? Najbardziej przy jakimś szybszym ruchu, gwałtownym wstaniu itp. Dzisiaj tak mnie zakuł że aż przykucnełam...

Ja wcześniej tez tak miałam, przy kaszlu przy kichaniu i nawet jak się śmiałam teraz mi to już przeszło :) z tego co czytałam to może być przez to ze mięśnie macicy się rozciągają


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. U mnie dzisiaj zaczął się 6 tydzień wg om. Powiedzcie czy was też tak kłują jajniki? Najbardziej przy jakimś szybszym ruchu, gwałtownym wstaniu itp. Dzisiaj tak mnie zakuł że aż przykucnełam...
To normalne. Wszystko tam sie teraz zacznie rozciagac. Takze tym bym sie nie martwila. Mnie tez bola ale jakos daje rade. Mozna nospe wziac jak nie wytrzymujesz ale z tymi tabletkami trzeba bardzo uwazac i nie brac za czesto

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi dzisiaj wychodzi 5t5dc i od chyba 2 dni przestały mnie bolec jajniki ale czasem boli brzuch jak na okres


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. U mnie dzisiaj zaczął się 6 tydzień wg om. Powiedzcie czy was też tak kłują jajniki? Najbardziej przy jakimś szybszym ruchu, gwałtownym wstaniu itp. Dzisiaj tak mnie zakuł że aż przykucnełam...
mnie tez czasem kluja, ale najczesciej wieczorem.
nie wiem czy tez objawy Wam sie nasilaja w ciagu dnia? ja rano wstaje jak skowronek, nawet wczesniej niz zwykle i nic mi sie nie dzieje. im blizej wieczora, tym czesciej pobolewa brzuch i plecy w okolicach nerek. o piersiach nie wspomne
no poza odbijaniem sie, bo to tuz po sniadaniu mnie przesladuje ;)
wrocilam wlasnie z pobierania krwi, wyniki wieczorem. strasznie sie boje czy przyrost bedzie wystarczajacy, tym bardziej, ze testy od 3 dni jakos za bardzo nie ciemnieja :( trzymajcie prosze za nas kciuki..
 
Ostatnia edycja:
A macie także bóle żołądka? Pomijając nudności, wstręt do wszelkich pokarmów i zapachów to właśnie żołądek najbardziej daje mi popalić
 
Ale sie zle czuje..wczoraj wieczorem jus tak dobrze a z rana mdlosci i odruch wymioty do teraz ehhh i niech mi ktos powie ze ciaza to nie choroba to wydrapie oczy hahah


Biedna Ty :oops: Ja wczoraj miałam naprawdę tragiczny dzień.. dzisiaj ciut lepiej, więc rzeczywiście jakoś to falami idzie... Aczkolwiek mdłości mam cały czas, to wczoraj był koniec świata po prostu :sorry2:

Ja biore folik mama. A slyszalyscie taka teorie ze nudnosci moga powstawac na skutek przedawkowania kwasu foliowego ? Kolezanka mi mowila jak jej powiedzialam ze ciagle mnie mdli. Pierwszy raz cos takiego slyszalam

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Myślę, że to jakaś teoria. Coś jak zabobony o tym, że jak brzuch piłeczka to chłopak, a jak rozlany to dziewczynka :) Ja brałam kwas przed ciążą i nie miałam mdłości, a teraz nagle w ciąży przedawkowałam? hehee nie sadzę, logiczniejsze, że to po prostu od bycia w ciąży :D

Hej dziewczyny. U mnie dzisiaj zaczął się 6 tydzień wg om. Powiedzcie czy was też tak kłują jajniki? Najbardziej przy jakimś szybszym ruchu, gwałtownym wstaniu itp. Dzisiaj tak mnie zakuł że aż przykucnełam...

Mnie tez różnie kłuło, jeszcze w poniedziałek. Ale wszystko w sumie minęło ;) Tobie też minie :tak:

Jajniki mnie nie bolą a zawsze bolały ze względu na PCOS. Za to 3 dzień co zjem to za przeproszeniem mi się odbija, siedzi mi na żołądku, zjem obiad, a jak jem kolacje to jeszcze odbija mi się tym co zjadłam na obiad.

Tak, mam takie odbijanie po jedzeniu. I przez kilka sekund nawet mnie wtedy nie muli :p Szkoda, że tak krótko :sorry:
 
reklama
Dzięki za odpowiedzi☺️ Ja na szczęście mdłości nie mam ani nic podobnego. Jedyne co to wyostrzył mi się węch ☺️ a żadnych leków brać nie będę, bez przesady. Trzeba się tylko pilnować żeby nie wstawać zbyt gwałtownie. Urabura trzymam kciuki za Was.... Będzie dobrze.
 
Do góry