reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Pochwale się a co [emoji28][emoji2]
1521098410-59120df6d66e225a-aaaaaa.jpeg
1521098420-28b5c74d84516fd9-aaaaaa.jpeg



ckai9jcgk2p5w1e9.png
Genialna zabudowa, wszystko pochowane :) tylko kolory nie moje klimaty ;) ale stety niestety mam maleńką kuchnie i nie mam miejsca na zabudowe )
 
reklama
Gosia , ja uwielbiam biel i szarość , ogólnie pomiędzy szafkami będzie czarne szkło za jakieś dwa tyg [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Sara
Mi w poprzedniej ciaży dziąsła krwawiły lekko, szczególnie przy myciu, nic z tym nie zrobiłam, ale przeszło ;) Poczytaj ulotkę...moze jest na necie, czy ciężarne mogą...Ale to przecież dla niemowlaków maść? To chyba można?;)
Nie, to taki plyn czy cos dla niemowlakow tez mam masc, ale bedzie juz ze 2 lata po terminie [emoji23]
Pochwale się a co [emoji28][emoji2]
1521098410-59120df6d66e225a-aaaaaa.jpeg
1521098420-28b5c74d84516fd9-aaaaaa.jpeg



ckai9jcgk2p5w1e9.png
Bardzo ladna kuchnia :)

4c3tskjoppjijysx.png
 
Ale zazdroszcze kuchni , ja mam klitke 2×2 [emoji20]

Napisane na LIVE4_KM0438 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emii ja mam czarne płytki między szafkami, od niedawna ale mam ochotę już je zmienić na białe :D
a2345f0ad53f9543270163aa7bb8c384.jpg


Niestety jeszcze nie skończona w 100%


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie przyszle mamusie
Troche mi zajelo przebrniecie przez wszystkie strony tego forum Dzis zaczelam 6 tc :) dopiszcie mnie prosze do listy, termin 15/11
Na razie nie mam zadnych objawow oprocz bolacych piersi, czy to normalne?
 
Witam wszystkie przyszle mamusie
Troche mi zajelo przebrniecie przez wszystkie strony tego forum Dzis zaczelam 6 tc :) dopiszcie mnie prosze do listy, termin 15/11
Na razie nie mam zadnych objawow oprocz bolacych piersi, czy to normalne?

Cześć i gratuluje! :)
Ja się przyznał ze nie dałam rady przeczytać wszystkiego, po którejś stronie zrezygnowałam :)
Myśle ze jak najbardziej normalne ze nie masz objawów, nie każda kobieta ma mdłości, wymioty itp.. tylko się cieszyć chociaż mogą jeszcze niespodziewanie nadejść :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry