reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Ja podałam kleik, bo nie miałam wyboru. Inaczej moje dziecko jadło by taką ilość mm, że chyba rozepchałabym mu żołądek. Po prostu te głupie tabelki nie pasowały do mojego dziecka. I jakbym patrzyła co mu mogę, a co nie mogę dać, to wykończyłabym się i ja, a przede wszystkim on :) na szczęście miałam siostrę ze dzieckiem starszym od mojego i ona mi pomogła, a moje dziecko żyje i naprawdę ma się dobrze :-D I ja nie będę oceniać żadnej matki co daje swojemu dziecku do jedzenia, albo jak rodzi :D tak szczerze, to wielkie g...powinno mnie to interesować :wink: Ja interesuję się własnym dzieckiem i wystarczy :yes:

Co do wyprawki to ja dużo rzeczy mam, ale czy na pewno? :o na przykład miałam ten stojak do wanienki...ale czy go dalej mam?? Mąż uda się na poszukiwanie skarbów na strych hehee :rofl: I miałam tez ten aspirator, gruszki nigdy nie używałam. To kupię na pewno nowe :-D Miałam tez przewijak, który kładłam na łóżeczko, ceratki pod pupę jak jechałam gdzieś do kogoś i tam przewijałam, to kładłam na łóżku np, żeby komuś w razie Wu nie ubrudzić kanapy :happy2: W ogóle porządna torba na różne akcesoria dla mamy to podstawa :D Bez niej ani rusz :tak:
Mi siostra mowila daj jej kleik , a ja sztywno sie trzymalam ze nie ,, bo przeciez to rozwala brzuszek ,, moze gdybym wczesniej podala moje dziecko nie byloby takie chude :-( .

Napisane na LIVE4_KM0438 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A niech bedzie 23 bo w sumie mam w sierpniu 24 [emoji23]. Chociaz dalej twierdze ze zatrzymalam sie na 21 [emoji3]

Napisane na LIVE4_KM0438 w aplikacji Forum BabyBoom

Mi też się wydawało, że "moim" wieku to taka poważniejsza będę...Ale nic z tego :rofl2::D
 
Dziewczyny, mega bola mnie dziasla. Nie wiecie moze czy moge posmarowac dentoseptem? Albo jakos sobie ulzyc, czym?

4c3tskjoppjijysx.png
 
Sara
Mi w poprzedniej ciaży dziąsła krwawiły lekko, szczególnie przy myciu, nic z tym nie zrobiłam, ale przeszło ;) Poczytaj ulotkę...moze jest na necie, czy ciężarne mogą...Ale to przecież dla niemowlaków maść? To chyba można?;)
 
Dita, dopisz więc i mnie! 27l. świeżo skończone ;) sugerowany termin na 14.11 ;) mój mąż sie krzywi że Skorpion :)
 
Hej dziewczyny , sory za nieobecność. Meble kuchenne już się „zmontowały” i zaczęłam gotować [emoji23] jak się czujecie ? Ja zero objawow


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry