reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Nie, wizytę mam dopiero we wtorek i bardzo bym chciała usłyszeć serduszko..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Też mam wizytę 20.03 :) Wierzę, że obie zobaczymy pikające serduszka :tak:A w którym tygodniu będziesz? Ja miałam mega szybko ovu, dlatego na to liczę..


Zocha
Hehe, mama chce dobrze...;)

Sara
Też tak miałam w któryś dzień, że zelżały...w sobotę chyba. Ale wróciły. Więc ciesz się z każdej minuty :D

Urabura
Na pewno wielka radość, szok i niedowierzanie :) Ja też byłam pewna, że się nie udało, bo mnie w ogóle podbrzusze nie bolało jak na @, a w tamtej ciąży tak, wiec czekałam na taki objaw. Za to lewy jajnik czułam, jakby rozpieranie :errr:

Gosia
Mnie mdli prawie od zrobienia testu, pod koniec czwartego tygodnia!:szok: tyko wtedy były lżejsze, teraz masakra :unsure:
 
No to trzymam kciuki żeby już było serduszko, chociaż może być pare dni za wcześnie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Oby było !! Do gin mam 100km, ale jak nie bedzie serduszka to umówie sie na nastepna wizyte tydzien później [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja byłam w 6tyg,to był pęcherzyk ale serduszka jeszcze nie było. Teraz mam wizytę 22.

f2w3vfxm32bteq0n.png
 
Wchodzisz na suwaczki. com, wybierasz suwak i póżniej kopiujesz link tutaj, jak masz konto to musisz kliknąć w SYGNATURA i tam wklejasz link :);)

Hmm zaloguje się przez stronę normalnie i spróbuje bo na aplikacji jakoś nie mogę tego rozkminić


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja musze zrobic drugi ale jakis wewnetrzny glos kaze mi sie wstrzymac jeszcze pare dni :p jutro rano robie test dla pewnosci czy nic sie nie zmienilo bo tylko ta jadna bete robilam na razie a te dwie kreski to jednak dwie kreski a nie jakies tam cyferki hahaha
 
Do góry