reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Witam nowe koleżanki :) Oj dziewczyny drukujecie jak szalone. No mdłości mnie nie dotyczą, jedyne objawy to bolące podbrzusze i czuje, że piersi stały się inne, lekko są drażliwe, więcej objawów nie mam. Niestety zaraziłam się od córki przeziębieniem, zresztą mąż też i siedzimy całą chorą trójką w domu.
 
reklama
Witajcie dziewczyny ja już po wizycie lekarz zaobserwowała powiększona macice i skierowała na badania teraz mam się wstawić za 2 tyg u mnie bóle brzucha już minęły pozostały tylko mdłości i ciągle zmęczenie piersi jakoś za bardzo mnie nie pobolewaja tyle że je czuje
 
Witajcie dziewczyny ja już po wizycie lekarz zaobserwowała powiększona macice i skierowała na badania teraz mam się wstawić za 2 tyg u mnie bóle brzucha już minęły pozostały tylko mdłości i ciągle zmęczenie piersi jakoś za bardzo mnie nie pobolewaja tyle że je czuje

A serduszka nie było jeszcze widać?
 
JInx, witaj!
W końcu pojawiła się jakaś moja równolatka :) Ja 35 skończę w kwietniu...
A z tym ryzykiem to niby do 35 roku bezpieczniej,ale co zrobić jak ja tak bardzo chciałam drugie dziecko :-p Wierzę, że będzie dobrze. Znam sporo kobiet nawet po 40 co mają zdrowe dzieci. Moja ciocia urodziła w wieku 42lat (wpadka oczywiście), koleżanka męża z pracy pierwsze dziecko w wieku 41 i drugie w wieku 43lat - dwa synki zdrowe. Moja szefowa tez po 40 drugie urodziła :) Czasami tak się życie układa...
A co lekarz na te krwawienia? przy takiej becie jeszcze chyba nie zobaczy pęcherzyka, nie?

Majusia
Witaj:) Szybko zabraliście się za robienie drugiego :D Liczysz na braciszka czy siostrzyczkę dla córeczki?

A ja się witam z rana z okropnymi mdłościami. Aż wszystkiego się odechciewa i płakać się chce...:sorry: Masakra...
Ale dam radę!!!8-)


Pewnie ze dasz ja jeden dzień słaby drugi lepszy i tak na Zmianę . Z moja Mia miałam krwotok w 7tygodniu ja mieszkam obecnie w Holandii pojechałam do szpitala myślałam ze koniec ale zrobili mi usg dopochwowe i powiedzieli ze wszystko dobrze z dzieckiem kazali leżeć i wstawać tylko na siku po tygodniu ustały krwawienia i donosiłam Mie :-) A wiekiem się nie sugeruj będzie wszystko dobrze i będziesz znów wspaniała mama
 
Ja jutro mam pójść do lekarza rano, jeszcze przed umówionymi wizytami, to mi da skierowanie na drugą betę i od razu pójdę. U mnie wczoraj nic nie było widać na usg, ale nic dziwnego, bo to 4t plus 3, a tak naprawdę wg. zapłodnienia moim zdaniem plus 2, bo w tym cyklu robiłam testy owulacyjne i 24 lutego miałam peek LH, więc pewnie zapłodnienie 25. Ja w sumie coś czułam, że mogło się udać, jeszcze w poprzednim tygodniu się dziwiłam, bo jakby mdłości miałam, ale może po prostu coś złapałam, bo córka też jednego dnia miała lekki problem z brzuszkiem. Mój lekarz nie ma usg w gabinecie, więc nie wiem, kiedy uda mi się zobaczyć zarodek. Poprzednio dostałam od niego skierowanie na wczesne usg, ale udało się dostać dopiero w 11 tygodniu, więc zobaczymy, jak będzie teraz, chociaż biorąc pod uwagę te problemy na początku to może bym chciała wiedzieć, czy rzeczywiście jest żywy zarodek, ale serce to tak pewnie za 2 tygodnie najwcześniej by się dało zobaczyć. Ja w pierwszej ciąży za bardzo nie miałam objawów i teraz też tylko delikatnie odczuwam dyskomfort w brzuchu, ale jak coś zjem, to się poprawia, jakichś wymiotów itp. nigdy nie miałam. No i bardziej senna jestem tak, jak było w poprzedniej.
A tak poza tym to jeszcze napiszę o sobie: jestem biolożką, tzn. pracuję w instytucie naukowym PANu i zajmuję się biologią rozwoju, tyle, że myszy. W sumie to nie wiem, jak określić, który cykl się staramy, bo w grudniu tak trochę spontanicznie była próba, jak się okazało, że nie dostałam stypendium wyjazdowego, ale chyba mi się cykl przesunął, w styczniu mierzyłam temperaturę, ale uznałam, że mając małe dziecko, które śpi z nami, to te pomiary są mało precyzyjne i w lutym postanowiłam spróbować testów owu i się udało.
 
Witam nowe koleżanki :) Oj dziewczyny drukujecie jak szalone. No mdłości mnie nie dotyczą, jedyne objawy to bolące podbrzusze i czuje, że piersi stały się inne, lekko są drażliwe, więcej objawów nie mam. Niestety zaraziłam się od córki przeziębieniem, zresztą mąż też i siedzimy całą chorą trójką w domu.

Współczuje :( Dbajcie o siebie... wygrzewajcie się razem :laugh2:

Witajcie dziewczyny ja już po wizycie lekarz zaobserwowała powiększona macice i skierowała na badania teraz mam się wstawić za 2 tyg u mnie bóle brzucha już minęły pozostały tylko mdłości i ciągle zmęczenie piersi jakoś za bardzo mnie nie pobolewaja tyle że je czuje

Co do Suwaczka dziewczyny wkleiłem sygnygature zapisalam i jak widać nie dziala :(

Ja widzę suwak na kompie:) 6+6 dni :)
A widziała pęcherzyk ciążowy?
 
reklama
Ja musze zrobic drugi ale jakis wewnetrzny glos kaze mi sie wstrzymac jeszcze pare dni :p jutro rano robie test dla pewnosci czy nic sie nie zmienilo bo tylko ta jadna bete robilam na razie a te dwie kreski to jednak dwie kreski a nie jakies tam cyferki hahaha

Też zrobiłam test na pamiątkę, bo te pierwsze dwa to bladziochy były :) A chciałam dwie grube kreski mieć ;)

JInx
Wow, jaka ciekawa praca!:szok::tak:
A ten lekarz nie da ci na prośbę skierowania na usg, żeby mogła zobaczyć serduszko?
 
Do góry