reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny od wczoraj się stresuję, nie wiem czy jest czym od wczoraj po wizycie w toalecie mam takie czerwono brązowe, nie wiem jak to nazwać takie coś jak ubierzecie nowe czerwone ubranie i są kulki, tylko to jest wybitnie drobne. Czy powinnam się martwić? Chyba pójdę jutro do ginekologa.
 
Witam koleżanki oczywiście te Nowe też gratulacje dla Was:)
Dziś w nocy doświadczyłam seansu snów erotycznych :laugh2::laugh2::laugh2:i chyba po dwóch tygodniach braku ochoty na s....:-) :) światełko z czerwonego zmienia się powoli na zielone:-D masakra :-) :):-) :):-) :)
Co do mdłości to ja mam zazwyczaj jak jestem głodna ale takie dziwne napady głodu bo w 5min robię się taka jakbym z tydzień nic nie spożywała. I to zazwyczaj rano zaraz po przebudzeniu i póznym wieczorem jak idę spaćo_O A ile według tam jakichś norm mogą trwać mdłości??? i jak wyglądało to u was z doświadczenia???
 
A jest widzę tylko wystarczyło przewrócić tel dzięki dziewczyny za podpowiedź :)
Ja nie widze nawet w poziomie, nie wiem od czego to jest zalezne :/
@Dita_333 no wlasnie na pamiatke tez chce. Z pierwsze ciazy tez jeszcze gdzies mam zakopany :D
Ja mam pudelko z pamiatkami syna, test ciazowy, pierwsza czapeczka, branzoletka szpitalna, kosmyk wlosow itp [emoji14] teraz tez robilam kolejny test zeby byl widoczny, bo tamte bladziochy sie na pamiatke nie nadaja [emoji14]

Nigdy wiecej nie pochwale dnia przed zachodem slonca [emoji85] mowilam, ze nie mam mdlosci, a w tesco tak mnie zmulilo, ze az musialam wyjsc na powietrze [emoji85]


4c3tskjoppjijysx.png
 
@Igorowelove tez mam takie pamiątki bransoletki szpitalne itp ale włosów jej nie cielam a szkoda bo sie urodzipa z taka bujna czarna czupryna ze w szoku bylam jak ją wyciągnęli a teraz blondyna jest hehe :-D
 
Co do Suwaczka dziewczyny wkleiłem sygnygature zapisalam i jak widać nie dziala :(

Ja nie widze nawet w poziomie, nie wiem od czego to jest zalezne :/

Ja mam pudelko z pamiatkami syna, test ciazowy, pierwsza czapeczka, branzoletka szpitalna, kosmyk wlosow itp [emoji14] teraz tez robilam kolejny test zeby byl widoczny, bo tamte bladziochy sie na pamiatke nie nadaja [emoji14]

Nigdy wiecej nie pochwale dnia przed zachodem slonca [emoji85] mowilam, ze nie mam mdlosci, a w tesco tak mnie zmulilo, ze az musialam wyjsc na powietrze [emoji85]


4c3tskjoppjijysx.png

W ustawieniach strony możecie wcisnąć 'wersja na komputer' . wtedy widze te suwalski jak na kompie.
Ja noire inept na fonie i widze te suwaczki.a teraz widze nawet pionowo o_O hmm

Witam noweee przyszle brzuchatki:):):):)

Z synem nie pamietam mdlosci..a z corka to mialam ale nie jakies wybitnie dokuczajace do 12tyg
 
reklama
W ustawieniach strony możecie wcisnąć 'wersja na komputer' . wtedy widze te suwalski jak na kompie.
Ja noire inept na fonie i widze te suwaczki.a teraz widze nawet pionowo o_O hmm

Witam noweee przyszle brzuchatki:):):):)

Z synem nie pamietam mdlosci..a z corka to mialam ale nie jakies wybitnie dokuczajace do 12tyg
Na aplikacji chyba nie mam takiej opcji [emoji782]

4c3tskjoppjijysx.png
 
Do góry